Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott is.
Akkor nem csak én (és a haverok) álltam/álltunk értetlenül a helyzet előtt.

Nem értem, hogy ha az új, betonozott bukóterek "csalós" (és veszélyes) használatának megelőzése a cél, miért nem ezeket választották el bójával? Akkor vizuálisan meglenne, hogy "héé, ez itt nem a pálya része!", de amúgy lehetne menni a szokásos vonalon.
Volt egy olyan reményünk, hogy mondjuk az első vagy a második felmenetel után gyorsan leszedik, de nem.

A pálya piszkossága az én csiga tempómnál nem tűnt fel (kivéve egy zsebkendőt a sikán utáni balos után), de gyorsabb cimbora panaszkodott erre.
Szia!
Ezt a rendezőknek írd meg, a honlapjukon van e-mail cím.
Itt ez annyit ér, mint a halottnak a csók.
hmmm ezt szomorúan olvasom, főleg h most határoztam el magam egy ilyen kiruccanásra.....gondolom a F1 miatt nézett ki így a pálya....de ez tényleg gáz.
Tisztelt Motoros sporttársak/hobby pályázók (én is az vagyok),

Nem tudom ki volt közületek teganap a Hringen, de a délelőtt valami gyalázat volt....

1. kitettek két bójasort, aminek tökéletesen semmi értelme nem volt. Azzal magyarázták, hogy két aszfaltozott bukótérrel több lett a pályán. Nem is tempós kanyarokról van szó....érdekes a Mansell is aszfaltos bukótér, előtte jó 220-as tempó van, nagysebességű kanyar....hullámos is picit...de ott mégsincs bójasor de ezt még le is nyeltem szó nélkül, mert állítólag egyszeri alkalom volt....DE
2. Ilyen koszos, sáros, mocskos pályán...még nem voltam, pedig a hazaiak közül már majdnem mindegyiken jártam.... Gumidarabok, kavics és száradt sár valamint por! Egyszerűen nem volt jó, nem olyan minőségű és szinvonalú volt a pálya, amit korábban megszokhattunk...mindezt természetesen a 15 papírért, ami nem nevezhető olcsónak, ha az engedélyezett időket nézem pl. a Pannónián.
3. bukás miatt a negyedik felmenetelünk 7 perccel hamarabb véget ért és fel sem engedtek többet minket.... Ez igen nagy kitolás, hiszen nem 3*20 percet és 1*13 percet fizettem ki, hanem 4*20-at.... Miért nem csípik ezt le az ebédszünetükből?

Szerettem volna eme negatív tapasztalataimat megosztani, mert igencsak bánt a dolog. Azért jót pengettünk, szerencsére legalább az idő jó volt...

Ha csak annyit elérek, hogy bármelyik rendező elolvassa ezt, csak legalább egyszer elgondolkodik a fentieken, hogy akikből élnek és akiknek szerveznek minőséget szeretnének kapni....és akkor talán nem szoknak át másik pályára, mégha messzebb is van.....már nyertem a dologgal...és nem csak én.

Remélem a jövőben ez pozitív irányban változni fog.

Üdv
Koca ne kenődj el, nekem van a világ legjobb, legerőssebb, legszebb motorja, minden van benne ami szem szájnak ingere, mégsem tudom a k9-es időket sem evvel
Nem vagyunk mindig jo passzban
Még nem tudom. Valószínűleg nem lesz már versenyzés, csak motorozgatás és akkor marad. Ha mégis több időm lenne a motorozásra, akkor talán újra valami V2-es.
Jó hozzáállás ! És mit lehet tudni marad a 750?
Az idén már biztos nem. Talán majd jövőre valami újrakezdő csoportba.
Koca neked nem a lassúba kellene nevezni, hanem visszatérni a gyorsak közé!
Oké, kontaktáljunk hétfőn, thx!
nálam van néhány de árat csak7főn tudok mondani mert nincs nálam, a gépem
Egy lassú gurulásra még én is beneveznék.
Hi,

mennyiért lehet mostanában hozzájutni egy szett XRAC-hoz 07-08 R1-hez, meg k7-k8 1000-hez? És ki az ember akinek van?
Nekem sincs iden licenszem de 1x ki akarok menni meg a nyaron. Majd megyunk lassan :D
Hát :/ márciusban voltam és ott a licenc-es ek előtti csoportba mentem és a egyik kölök jött utánnam és beszélgetésközben mondta, hogy a licence-s eknek a regisztrációs ürlapon nem a jogis számot kell feltüntetni hanem a licenc számot. De rajta is a van a papiron. Itt megnézheted a lap alján:
Katt

UI: Én nem regisztráltam, ma délelőtt küldtem egy levelet hogy szándékozom részt venni 9:00-tól kezdődő (2:15 feletti) csoportba :) , bízom benne lesznek olyanok akik nem jönnek el , mert Debrecenből csapok fel a lábán.
nem.Befosok ha liszensz nélkül nem engednek ki valakit a 2.05 ös csoportba.hogy van ez?csak a zsebedben a semmitnemérővel mehetsz ilyen csoportban?
Joe!

Te regisztráltál holnapra?!
Igen
2.05 alatti csoportban csak liszensszel lehet menni?
Szerintetek sokan lesznek holnap d.e. a h-ringen, úgy értem akik nem regisztráltak, azok nem is mehetnek majd?!
Teli zsákba már nem tudsz pakolni!
Sziasztok! Nem tud valaki telefonos elérhetőséget a Kakucs ringhez ? Az új honlapjukra semmit sem tettek fel, és nem lakunk közel ahhoz, hogy potyára odamotorozzunk...
Előre is köszi!
Sziasztok!

Valaki nem tud helyet holnapra a h-ringre , nagyon mennék, csak nem lehet már regelni :(, (nem licenc-es).
Akkor ezért hívogat engem mostanában.