Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia!600kb de min. 580. De még 2hétig használom a vázat,
Az lenne az igazi csak zsé kérdése az egész!
Hello. bocsi ,h bele wau de, mi az ara a motorodnak egyben?udv
Jól tudod . Mondtam neked , hogy nekem kettő van igaz azt nem mondtam, hogy el is adom.
Vegyél mégeggy ezrest azt lessz két egyforma mocid meg egy csomó tartalékalkatrészed gixer
Szia!
Tőled vettem a D209 Gp-t,meg te intézted a hátsó gumát is!
Nekem van olyanom eladó . Emlékszel még, hogy kivagyok?
A gixer jobban bejönne mint az R6!
Mé nem szóltál , hogy motort szeretnél, nemszettem volna szét az enyémet!
Szia!Az elso es talan legfontosabb tanacs az ,h ha nincs biztos szallas helyed, komp vagy rep jegyed akkor azt kb fel evvel elotte rendezd le ,mert nehez lesz foglalni.Amugy ha vmi erdekel irj privatra emailt ,en tavaly voltam...
Köszi az infót!
A gixer jobban bejönne de a yamaha most elfogadhatóbb árban.
Az Öcsémnek van 2003 Yamaha-ája.Nagyon jó motor.Ezekbe még bele teték az anyagot a vázukba.Nekem K6 600 van.Azért van közötük külömbség.Már egyből az ülés pozíció.A Suzukin mélyebben ülsz.A Yamaha jóval magasabb.A Suzukin jobb a fék meg van csuszó kuplungja+fordított a telója.Neked kell döntened legföb képen a pénztárcádnak.Mindketö nagyon jó pálya gépek.
Szia!
Futóműve is jó,vagy át szokták szelepetetni?Nekem most egy K5-6 1000 van de azt sajnálom a pályán gyilkolni mert annyira zsír!K7-es 600-at néztem még csak az jóval drágább a nagyot meg nem akarom eladni.
Tök jó,csináld,csináld
ez mindenki gondolta
ehh... természetesen nézőként gondoltam!
Itt már mindenki volt... Húzzad rendesen, szalmabálákkal vigyázzál, ne menj neki egynek sem, nagyjából ennyi...
Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata Yamaha R6 2003-al pályám?Lenne most egyilyen és nem tudom érdemes-e megvenni!Előre is köszi!
Sziasztok!

Bocsi, nem volt ötletem hova irjam... valaki járt már innen Isle Of Man TT-n!? Idén, de legkésőbb jövőre lehet lehetőségem lesz kijutni és jól jönne pár tanács! Köszi!
Bocsi de öt nem ismerem és a 125 be bele se néztem
És Gyutai Adrián 125GP 9. hely
Ez engem is erdekelne! Ha megtudsz valamit jelezd itt! Koszi!
A tegnapi Brnoi Alpok Adria eredmények magyar résztvevőkkel

A Slovakiaringes hétvégénkre junius 3-5 megtelt a 3 napos lehetőség, viszont kaptam vasárnapra, junius 5.-re még 10 helyet.
Acis Svéd Race saját rajtrácsot kap ezen a vasárnapon, tehát osztrák résztvevők nem indulnak a versenyben.
100 euro a nap a versenyekkel együtt, transzponderrel együtt

Jelentkezés itt a dátumra klikkelve
20.i pályanapon fényképeztek. nemtudja valaki hol találhatóak a képek?
Én nem azt mondtam,h olcsó.Viszont inkább megyek egy MERSZ estén.Mint,h meg oldjam magam helyett a munkámat.Én 140 km-re lakom a pályától.Munka idő után még simán fől érek este 6-ra.
Ja!Ami még a az esti motorozás mellet szól,h nem vagy idő besoroláshoz kötve.És nincs olyan meleg.