Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!

Régebben láttam, hogy sokan használtok RaceChrono programot telefonon köridőmérésre, meg adatok elemzésére.
Van itt esetleg olyan aki iPhone-t és azon belül ezt a programot használja ugyan ilyen célokra?
Dynolicious
Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Slovakiaring Moto Cup Race 600 ccm
3. Fehér Attila 2:19
4. Pelyhe Gyurma 2:20
5. Hajni 2:23
6 Németh 2:17
7 Farkas 2:32
8 Snake 2:32
Slovakiaring Moto Cup Race 1000 ccm
1 Cermak 2:11
3 Rékási Szabi 2:14.3 pb
4 Malcolm 2:12.2
5 Pizza 2:13.0 pb
6 Bérci Dave 2:15.0 pb
8 Svéd 2:16.0 pb
9 Kovac Gabriel 2:17.2
10 Rácz Ádám 2:17.4
11 Matocsi 2.19.0
12 Papp Tamás 2:21
13 Barta Laci 2:21.6
14 Krizsán Szabi 2.23
15 Kiss 2:24
16 Brunekker 2:25
Tomics 2:28
akkor asszem írok egy-két mailt és meglátjuk melyik ajánlat lesz pénztárca kímélő mert hát a válság miatt a gazdasági bizottságon is nehezebb mindent átverni .
kínomban kipróbáltam már mindent miután meguntam hogy 2-3 menet után elszállok egy kanyarban. a legszarabb a -3-as volt amikor jött a fal.
Szia!

Van hozzá EBC ,Brembo, NG márkában meg gyárim!
Adatlapomon elérsz!
(Ja a hullámos tárcsa meg egy kacsa attól fék még nem lett jó)
Szia

Nekem van egy K9 1000-es lötyögösre átszegecselt OEM tárcsám fél milivel vastagabb is mint ami a 750/600-akon van ráadásul a k6-hoz képest át is van dolgozva gyárilag (több szegecs és maszivabb kiképzés)
ebc@fekexpressz.hu itt kérj árajánlatot nagyon jó főleg ha betéttel együtt veszed és nem lessz baj ha melegszik
sziasztok!

gsxr k6 750-re első féktárcsákat keresek, mi az amit ajánlanátok, vagy vegyek megint gyárit? a jobb oldalin a szegecsek kikoptak és kotyogni kezdett érdemes javíttatni? bár inkább valami hullámosat néznék mert folyton elmelegszik a fékem a ringen és ezen a Brian féle fékhűtő sem segített. bár lehet azért mert az egyik le is tört .
Ne reklámozd már magadat. Kapsz egyet azt nézhetsz.
ne csüggedjetek holnap kisüt a nap....



http://youtu.be/_vy7x1NkUGc
A mai ACIS SVÉD RACE kupa eredmények és a pontállás:

OPEN kategoria:
1 Rékási Szabi
2 Kurta Jani
3 Atom (lekéste a rajtot, hátulról indult)
4 Bérczi Jani
5 Haris Endre
6 Doczi Zsiga
7Toth Peti

G-Oldbos kategoria:
1 Doki, Bagdén Peti
2 Brunekker Árpi
3 Matocsi Attila
4 Katona Csaba
5 Svéd
6 Koca
Heló.
Nem tudja valaki9 hogy a mai Svéd féle napon készült hringes fotókat hol lehet megnézni ill megvenni?
Nem lassu osztrákok vannk itt.
Rajtrácsok:
Szabi 1:58 -al csak 12. helyről indul
13. Bérczi Jani
22. Brunekker Árpi
23. Svéd
24. Matocsi Attilla Desmo

750 ben
3. Bagdán Doki
4. Kovác Gabriel.
8. Telegdi Péter.
12. Koca
ezek szerint még is szivügye a h.ringnek a motoros társadalom
ok azt teszek bele a legközelebbi olajcserénél. Nem várok vele csak 3ezret és lecserélem. De ha már itt tartunk ha valakinek van 1000rr-je és átalakitáshoz vagy utcára is akár van egy elado sötét bubis plexim elado uj. Csak nekem nem kell van narancs rajta olcson odaadnám ...
vegyél 50-est, még jobb lesz! Ettől sem lesz baja, ne parázz, de az jobb olaj egy 1000 rr-be!
Ez is 300w factory line. csak 10w40 és azért néha baxom neki ja
Alapból egy ngy teljesítményű 1000-es, pörgős motorhoz nem is értem ki mondja, h elég 40-es. Ha baszod neki, akkor meg főleg.
300V-t rakj bele, nekem az vált be leginkább. Vagy tapasztald ki, de úgyis a Motulnál maradsz...
igazad van. köszi nem pörgetem 7-8ezernél feljebb és egy 4ezernél ledobom,mert hát csak 20rpopi a 4lityis kanna....
olajban semmi nem szentírás..ha rám hallgatsz nem hallgatsz senkire...mindenki kitapasztalja mi a jó...minden motor mást szeret...de ezek a jelek.hangos fokozatkapcsolás..csúszó,nem kiemelő vagy tapadó kuplung..mind annak a jele hogy az nem odavaló..olyantól kérj inkább tanácsot aki ugyanilyen motort használ..az többet ér.
Az pedig a hig olajnak köszönhetö ugye? Mert eddig semmi ilyen nem volt. Az a qva...kib...ott... ,miért nem kérdeztem meg itt hamarabb...... Azt mondták ó hát 10w40kell bele az az elöirás nem kell sűrűbb ... aztán tessék hangos meg minden. Felhivom a szerelö gyereket mi volt a válasz.: / akkó rakjá bele sűrűbett/ hát köszi..