Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Végre megérkezett a jó idő és bár igaz, hogy a Hungaroringgel most problémák vannak motorozás trén, és sajnos én sem tudom, hogy hogy alakul majd! Remélem az idei verseny sorozatotokat azért csak megtartják még valahogy , DEEEE azért van más pálya is ahol szerencsére lehet azért motorozni.... Kakucs, Kecskemét, Euroring!
Igaz nem Hring méretűek, de gyakorolni megteszi .
Sajnos a motorjaim már nem ilyen csilli villi állapotban vannak, de azért nincsenek leharcolva, így bárki jöhet, aki kicsit kiengedné a gőzt és csatázna a haverokkal az R125-el!
Én nem tudok semmit az esti motorozásról, de azt gondolom, hogy a lakók tiltakozása miatt nem nagyon lehet már 6 után motorozni. A videón azt mondták, hogy a lakók érdekeit is figyelembe veszik az időbeosztásnál.
Neked a du 2:05-2:20 is jó. D.e.elírták.
És ez alapján, én mint amatőr, csak délután az utcai katban mehetek? Vagy a délelőtti kiírás el van írva és az egyik kategória az 2:10 feletti akart lenni? Különben mi lenne a 2:10 és 2:20 közöttiekkel?:)
Ez jó hír!
Esti motorozás lesz?
"A Hungaroring 2011. június 16-án tárt kapukkal várja a motorozni vágyókat. A weboldalra felkerült a soron következő Nyílt Nap időbeosztása (www.hungaroring.hu).

Változás a korábbi Nyílt Napokhoz képest, hogy mostantól 20 perces meneteket indítunk, így a korábbi 3 x 25 perc helyett ezentúl 4 x 20 perc áll a motorosok rendelkezésére, a 15.000 Ft-os bérlet megváltása esetén."
BT003, elöl soft, hátul medium, nyomást nemtom mennyi volt pontosan 2,0-2,2körül lehetett elöl hátul egyaránt. Majd legközelebb próbálok valami pályán tesztelni tovább.:)
Kösz, de ezt kihagyom egyenlőre.
Akkor marad a mososzivacs az eltuntetesre.:-)
Ja de meddig dontse? :D Nekem a 200-as hatson (d211Gp) 2-3mm rinyacsik maradt a blokk oldala meg leert mar kanyarban. Itt mar nem tudod hova donteni :) Ja es mindezt ugy hogy a rugok a sulyomhoz kicserelve, es a motor elol es hatul is meg van emelve.
K5 750 volt nekemis, szinten 190/55el. Az a titka hogy bekell donteni.
milyen gumik és milyen nyomással mész?
Nem tartom valószínűnek, hogy a nagyobb tempótól megváltozna a motor geometriája. Látványos különbséget nem fogsz tapasztalni gyorsabb kanyarban sem. Emeld meg az elejét vagy süllyeszd a seggét.
kanyarban csúsztasd ki a seggét (nagy sebességű kanyarban az ellenkező irányba told el a kormányt), de csak ha van térdkoptatód, mert ha véletlenül átbillennél akkor..... szükség lehet rá.:)
Ez világos, de a kérdés inkább az esetemben, hogy nagyobb tempójú kanyarban megváltozik-e a helyzet úgy, hogy a hátsó gumi majrécsíkja kisebb legyen, mint az elsőé, vagy legalább kb ugyan akkora, mert most az első elfogyott a hátsón meg marad 1centi.
De majd ha lesz rá lehetőségem valahol letesztelem csak felmerült ez a kérdés bennem.
úgy van ahogy ddt500 írja.nekem is r6on 190es gumi van utcán szinte lehetetlen peremig rakni.egy 180as már szinte a melegítésnél korcon van ezt meg keményen ütni kell hogy leérjen.szinte csak pályán lehet kihasználni a széleit
Ez legfőképp a nagyobb hátsógumi miatt van. Mivel a K5-ön 5,5-es hátsó felni van ezért nagyon összehúzza a szélesebb gumit, emiatt nagyobbat lehet vele dönteni mielőtt elérnéd a peremét.
Szerintem.
Tapasztalt motorosokhoz lenne egy kérdésem:
Ma bohóckodtam egy kicsit egy elhagyatott körforgalomban, ami nem volt túl nagy átmérőjű, durván 50kmh körül tudtam benne körözgetni. Azt tapasztaltam, hogy az első gumi a pereméig leért, míg a hátsón maradt kb 1cm-es csík a széléig. Nagytempójú kanyarban tud annyit változni a motor egyensúlya, helyzete vagy nemtom milye, hogy ott már a majrécsík a hátsó gumin lesz a kisebb? Mert úgy tudom inkább az a normális állapot.
A motor amúgy gixxer K5 750, gumik 120/70, hátul 190/55 (gyári 180/55 helyett), futómű minden paramétere gyári beállításon.
Hali mindenkinek!

Eladó egy első és egy hátsó alumínium JT lánckerék 15/48-as fogszámmal.Zsír új.520-as lánchoz való.Véletlenül ilyet kaptam az 530-as lánchoz. De mivel felraktam a kerékre már nem cserélik ki.A lánc felhelyezése előtt raktuk fel utána vettük csak észre.Ha valakit érdekelne korrekt áron eladom.Új ára 15.000-! Közel féláron megszámítom mivel most vehetek egy 530-as lánckerék szettet is!

Üd.:Nagyi
Lehet úszni is
A Bitti minden évben indul, ha ismered kérdezd meg. Vagy a Dúzs Peti volt tavaly nézni ha ismered akkor Őt. De idén kicsi az esélyed egy kompjegyre mert azt a verseny végén megveszik a következő évre.
Szia!
roy111@freemail.hu
Halihó! Valaki tud vmi infót a MERSZ esti motorozásról? Él még a dolog vagy mi hír róla?
Szia.Tudnak privatban beszelni rola,lenne par kerdesem.Tudsz email cimet adni?udv