Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

arra drága a gumi meg még használom is.........betonyolok
A képek engem is érdekelnének!
Te gumigyilkos azt is lefüstölnéd mi?!
a jobb oldali gépen elég sok a malter csik
A zx9-en is 5,5-es felni volt (ugyanúgy, mint a 750-es gixeren), mégis hamarabb fogyott el a 190-es hátsó gumi, mint az első.
Szerintem supermotó stílusban kanyarodik böszme ellenkormányzással, ezért olyan a hátsó gumija, minket meg csak etet
Ahhoz képest mennyivel megyek nagyon le van borítva a gép. Nem ülök ki eléggé ennyi a történet lényege.
Azért fordul elő nála hogy az elsőn már nincs de a hátsón még van csík, mert egy számmal nagyobb hátsó van fenn neki.
Szerintem túl lehet dönteni, csak nagyon fáj
4.-ikben közepes fordulat az nem 15 km/h 900-as CBR-nél
15 km/h-nál lábtartóig lehet dönteni a motort. Olyan nincs,hogy túldöntöd a gépet. Nem mindegy milyen a testtartásod kanyarban,azzal tudod változtatni nagy mértékben a motor dőlésszögét.
Én használt pályagumit vettem. A hátulján volt 1,5 centi ami nem volt használva, állítólag gyorsan ment vele a srác. Nekem utcai használat mellett is ki van használva a peremig, mégis relative lassan közlekedek vele. Azt mondják az okosok, hogy túlborítom a gépet, de nem zavar, mert így szeretek motorozni. Az elsőn nekem mindig marad fél centi, mert akkor már leér a lábtartóm a /70 és /64 gumi ellenére.
Soha nem volt még olyan motorom amin az első gumi hamarabb elfogyott volna.
Kint a ringen az Egedi Sanyitól.
Vagyis gyors zárat!
Sziasztok!
Nem tudja valaki hol tudnék venni pályaidomhoz gyorrszárat?
Köszi!
Majd megfigyelgetem a dolgokat, meg próbálok ezen a téren okosabbaktól tanulni.
Van pár fura dolog a motorozásban, én se mindent hittem el elsőre. Aztán mikor megtapasztalja az ember és működik, akkor belátja hogy a nagy "öregek" nem is olyan hülyék.
Lehet, hogy sokat mondtál.
Szerintem több ott a szar futómű mint a jó. Kb. 10 ember ért hozzá igazán és több százan pályáznak. Számolgass.
Például a kigyorsitásoddal!
Pedig hidd el ha jó a futómű és az időjárásnak megfelelő gumi van felrakva akkor az még eszement tempónál is tükör sima. Nézzél meg pár gumit mondjuk az alpok adrián.
A gumiképed pedig nekem eléggé fura . Ha az idődet nézem akkor az első gumidnak nem szabadna ennyire ledöntöttnek lenni. Ha mondjuk lassan mész a kanyarban de nagyon döntesz akkor lehetséges. Akkor viszont óvatos legyél mert ebben az esetben hamar bukta lehet a vége. (de én messze vagyok attól, hogy oszthassam az észt)
Na, itt viszont már furcsa amit mondasz, mert én elég ritkán látok azért pályázás után sima gumikat, főleg hátul. Nem hiszem, hogy mindenkinél szar lenne a futómű. Szal furi, amit mondasz.
Nekem Dunlop soft, de az mindegy. Egy jól beállított futóműnél és helyes guminyomásnál simának kell lennie (még a hátsónak is). Ha nem akkor valamivel gond van.
R6 idom
Hali eladó egy R6-os pályaidom garnitúra!(45e)ha érdekel hívj 06203895969