Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen már megnéztem és bocs a tudatlanságért
abban a pillanatban amikor kitöltötted az ürlapot kapsz egy visszaigazolást abban találod amit kérsz
persze vannak akik hanyagul átugornak egyes rovatokat mint pl az email rovatot, persze akkor nincs hová menjen a visszaigazolás, mert az automatikus
számlaszám kellene nicknév @ tonline megpróbálom feladni csak 6 óráig meló
ma küldöm el a listát, de ha most kitöltöd az ürlapot és utána besétálsz egy otpbe akkor még lehet
a GH Moto rendezvényen van mindig kezdő csoport
KÖszi köszi
ha a ring alatt a hungaroring-re gondolsz akkor már a héten 20-án megteheted csak jelentkezz . mindent megtalálsz a hungaroring oldalán és tervezik kezdő csoport indítását is.
Svéd lehet még jelentkezni Szlovákringre kb 3-4 fő? kezdő motorosok
igen... irjatok az office@euroring.hu -ra.

(bar szerintem iden mar az Euroring Kupa nem fog osszejonni, max ha megis osszejovunk es megtartanak 1-2 versenyt, rajohetnek hogy erdemes 2012-re megszervezniuk, jobb informalassal, elore fixalva, regisztraciohoz kotve, etc...)
értem, persze, nulla reklámmal mit is várnak...
pár ismerősömet is érintené, de nem tudnak róla semmit
köszi az infót
Jelenleg 15 erdeklodo van, aki jelezte az Euroringnel, hogy erdekli a verseny, 30-an kellene hogy legyunk, hogy megrendezzek. Mondjuk nem ertem miert nem irjak ki a honlapra, ha azt akarjak hogy jelentkezes is legyen..)
Legalabbis ezt mondtak a hetvegen.
Sziasztok!

Van arról hír, hogy lesz e kezdő, amatőr motorosoknak lehetősége rámenni a ringre, nem verseny keretek között?

Köszi
Sziasztok,

tudtok valami infót az idei eringes versenysorozatról? van rá esély, stb..?

üdv
Nem kellenek tul nagy munkálatok. Az R1 féknyergek egy az egyben rámennek a gixerre.
Van itt a fórumon egy ilyen nick nevű egyed. Azt hiszem esetleg Ő is tud. :))))))
Szerintem az R6R-é ugyan az nem kell közbetét de fölösleges az egészet cserélni elég a felső munkahengert és Brembó vagy AP racing betétet bele rakni és akkor tökéletes lesz
Most tervezem a Gxsr szerintem szar gyári féket lecserélni a yamaha szettre, nem tudja valaki mekkora közbetétet kell esztergáltatni, vagy esetleg hogy valakitől be lehet-e szerezni eme alkatrészt?
Köszönöm.
Index fórum, Audi topic! A felhasználók fele szerelő, ott kapsz tippeket máskor is, minden problémára!
e-bayban nem ,de a cuccban tudok segiteni..adatlapomon mél.
Sziasztok,
tudom nem ide való, de tudna valaki ebayes vásárlásban segíteni? nemértek hozzá, de azt nagyon.
http://cgi.ebay.de/Auspuffanla...
erre volna szükségem, meg még 1 cuccra. ha vki tud segíteni megköszönöm!
patkófék kőne..radiális.duplagumival...Sonájt felültetni tesztre,,de csak mert ő a legtakarékosabb:egész évben elég neki egy garnitúra betét.Biztos a masszázstól van.
gyári fék-,aztán ha nem lassul le gyorsan kell fordulni...
Sanszos volt hogy baromkodott nem vagyok retardált viszont még nem láttam írni szoval nem tudom mennyire baromkodós típus uhogy proba cseresznye alapon rárepültem. Az ötletet viszont már halálosan komolyan gondolom akármennyire is szentségtörésnek nezik egyesek (valóban számomra is kicsit az) de aki 10 ezer euros villákkal meg miegymásokkal rohangál a versenypályán annak nyilván bakfitty egy szaros fékbetét még a csillagászati fajtából is. Tény ami tény hogy a vastagság számít ez tapasztalati alapon nyugszik vitázni nem lehet vele az is tény hogy egy 70%-os betét kuka. Nekem baszott nagy pazarlásnak tűnik ez. A lucas crq betétnek a felfogó része ha jól tudom de nem esküszök csak 3-mm vastag az r6-on ergo ennek semmiféle deformációt nem szabadna szenvedni bármilyen körülmények között (vékonyabbra marni tényleg rizikos lehet) szoval a 3 milis betét az tuti fix biztonsági szempontbol. A következö kérdés hogy milyen jo pl a hövezetö képessége a kopó részhez képest de ezt senki nemnagyon tudja megmondani ugyhogy ez már teszt. Én egy ilyenre fel mernék ülni max nem fog működni ha meg igen akkor végre a csoró pályázónak is van esélye a jó fékre mert ilyen alapon az tényleg csak a gazdag kiváltsága. Persze abba a "sportba" ahol a credo az hogy költs költs költs és ha már eleget költöttél -a nagybüdös semmire- még költs egy kicsit, tényleg szentségtörés.
alu,rozsdamentes,és acél hegesztést vállalok!0-24h.gödöllőn
szevasz te állat jöttem én a nagy jedi mester tanácsokat osztogatni a padavanomnak azaz predátork23467432345678867442366645823232476-nek,de csak neki valaki meg komolyan vette én kérek elnézést


egyébként tényleg fogalmam sincs hogy a faszba kell kimenni a pályára ,de max lekövetnék valakit azt kitalálnék
meg banánhéj a tankba...oszt egyötvenkettő...ugy hogy leseératérde....