Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Igaz,már fészbukkkon biztos sokan olvastátok,de azért ide is felírjuk,Június 12-én Pünkösd vasárnapra szerveztünk egy pv-s motorozós napot Kiss Viktor (Vitya#7) emlékére,ha van kedvetek,szívesen látunk innen is mindenkit. Fürdőruhát is lehet hozni,mert van Jakuzzi,illetve fullosan felszerelt konyha,tehát kaját,grillcuccot is lehet hozni bőven.Találkozunk reggel 10-kor Hernádon, Bajnok u 1.
és Gyutai Adrián
Hajrá Magyarok!
Köszi!
Valaki egy gurulásra csatlakozna mondjuk 10 vagy 10.30 as indulással? Visegrád vagy Dobogokő felé , esetleg Lepence?
Brno Alapok Adria megtaláltam az összes edzés listáit magyar résztvevők: Kispataki Viktor, Juhász Dávid, Györfi Alen, Toth Imi, Kurucz Feri és Nagy Győző http://www.automotodrombrno.cz...
én is fizetnék, bár sokallom a 16ezret, de ha nincs más akkor kifizetem..
beszéltem Titával (ő a törzsfönök a Mersznél) azt mondta rákérdez az uj vezetésnél
Üdv, Szerintem meg fizetnének sokan... ha összehasonlítjuk, hogy milyen lehetőség van most (és van rá kereslet):
- 3x25 perc
- 15eFt
- Fél nap szabadság

Mersz esetében pedig:
- 2 óra full
- 16eFt
- szabadság nélkül

Sokan jobban preferálnák a Merszes verziót. Nekem az a fura, hogy a szervezők nagyon hallgatnak, pedig a két lehetséges út (lehúztuk a rolót vagy dolgoznak az ügyön) közül valamilyen információt megoszthatnának az érdeklődőkkel. Ha már mersz honlap is van (vagy a motorosok.hu oldal)...
Márpedig nagyon úgy tűnik, nem lesz Mersz. De ha lenne, te kifizetnél 16ezret egy estére? Mert kb ennyi lenne idénre a 2 óra az új rendszerben. Ugye hogy nem...
szuper hotel a 3 napos Slovakiaringes versenyhétvégéhez
Külső és belső medencés hotelt foglaltam a 3 napos Slovakiaring hétvégéhez junius 3-5. Az árat is sikerült kedvezőre alakitanom, vacsorával és reggelivel együtt az árak igy néznek ki: egyágyas szoba 45 €, kétágyas szoba 60 € és a három ágyas szoba 85 €.
Hotel neve Bonbon www.bonbon.sk

A biztos résztvevők listája hoteligénnyel:

Kocsis Tamás nem
Márton Károly nem kérek
Matócsi Attila szombat 1 ágyas
Bencsik Tamás péntekre és szombatra
Tringel Mihaly nem kell, köszi, magam intézem
Bereczki Gábor szombat 1 ágyas
Tóth Péter csütörtök-péntek szombat 2 ágyas
Ungvári Péter csütörtök-péntek szombat 1 ágyas
Gyuricza Péter csütörtök-péntek szombat 2 ágyas
Lakatos Sándor juni 2-5 Két ágyas szoba Donkóval.
Donkó Péter juni 2-5 Két ágyas szoba sanyával
Balog Csaba kétágyas péntekre és szombatra
Kovács Birkás Róbert ?
Vavró Krisztián ?
REKASI SZABOLCS csütörtök és szombat estére 2ágyas
KOVACS GABRIEL csütörtök és szombat estére 2ágyas
kapetz Gabor csütörtök-péntek szombat 1 ágyas
Krizsán Szabolcs csütörtök. 1 éjszaka 2 fő
Benner Zsolt ?
Novák Zsolt csütörtök Hárman vagyunk.
Gulyás László csütörtök Hárman vagyunk.
Lázár Adrián csütörtök Hárman vagyunk.
Tóth Gábor csak péntek éjszakára Én+barát
Új és kevés körös Dunlopok eladók.
http://kepesmotor.hu/sport_gum...
Már itt is kisütött.
Akkor fent találkozunk.
OK!
Én egy ezüst Passat kombival megyek.Most néztem vebkamerás képet azon jó idő van Mogyoród környékén.Inkább északkeletre mondja az esőt.Itt Tiszafüreden is mese jó idő van!
Csak nálunk most esik(záporszerű)
Ha előbb észreveszel mint Én Téged,nyugottan gyere oda.
Lessz a környékünkön egy bordó Ford Focus.
A köpönyeg 1mm-t ír azt is reggelre vagy délelőttre.A met azt írja zápor-zivatar előfordulhat de 27 fokot ír.
Szeva!
Előrejelzésbe csak elszórtan ír záporokat Mogyoródra.Délután megyek én is.
Sziasztok!
Tud valaki helyzetjelentést adni a Ringről?
Érdemes délután fölmenni?
Csak aztért mert a Mátra környékén esik.
Aha, koszi.
Fel kell hívni Őket és úgy lehet regisztrálni. Én még a hét elején tudtam, de a haverom tegnap már csak várólistára került.
Hol láttad ezt? Én nem találtam sehol semmiféle regisztrásiós lehetőséget.
igen
Szia,
a holnapi Hringes nyiltnapra gondolsz?
Ahhoz képest, hogy visszaeset az érdeklődés, minden du. csoport fullon van. Csak várólista van
Ezzel megint csak az a probléma,h hétköznap van.
Ezért volt jó a MERSZ.Az munka idő után volt.
Hungaroring szervezi,15000Ft 3X25 perc!A honlapjukon fent van az összes pályanap!