Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet úgy van. De lehet azért ez gumifüggő is talán, nemtom neked milyen van. Enyém BT003 legpuhább keveréke elől.
120/70-es gyári az első. mégegyszer, nem a csík zavar, de amúgy ez sztem nem igaz, hogy mindig is maradni fog csík, csak le kellene dönteni rendesen és eltűnne.
Azért ez nem feltétlen igaz...
Hali az első gumid 120/70 es vagy kissebb? Mert ha kissebb pl 110 es akkor azért fogy el előbb! A hátsón meg mindig is maradni fog csík mert 190 essel mész 180 helyett.
Szevasztok!

a 06.16-ai Hungaroringes napon volt kint két fotós a 2 es kanyar kimeneténél,és a sikánnál.nem tudja vki hogy kik voltak azok és hol lehetne megnézni azokat a képeket? 3 galerit találtam eddig,és eggyiken sem vagyunk rajta a tesómmal : O)))

Üdv!
Én sem vagyok szakértő, engem is felvilágosítottak pár dologról.
Az első gumid tépettnek tűnik, ami futómű beállítás után kiállt. Az első guminak tükörsimának kéne lennie jó beállítással. A tempóm hasonló ott, de az első gumim tükör.
Mondom, nem a csík zavar, hogy maradt, maradjon. Hanem az, hogy elöl hamarabb fogy el a gumi széle, és ez lehet nem számít, de engem mentálisan zavar.
Mi nem szép az első gumiban? Én full hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz.
Viszont egy futómű beállítás ráférne, mert nem szép az első gumid.
Ne aggódj a csík miatt. Nemrég olvastam valami komoly emberke írását ezzel kapcsolatban, és 2 perc környékén (hring) is volt neki a hátsón csík.
amennyiben a gépész motoros napra gondolsz:
...az eleje 1:15.4-et ment az első csoportban.
De a részleteket itt találod:link
ez is valami.:)
én se vagyok egy nagy pályázós, meg még gyors se a 2:20-2:25 közötti köreimmel.
Érdekes......
bár én nem vagyok nagy pályázó, de a hétvégén voltam én is...
eredetileg gyári beállításokkal kezdtem én is, így a 190-es hátsóm peremig volt borítva és az elejében benne maradt 2-3 mm.
Ezután keményítettünk az elején mert nagyon hintázott féktávon és nem tudtam elég határozott féktávot venni, de ezután a gumikopást már nem tudtam szemügyre venni.
Tudom ez az infórengeteg :-) neked most nem segítség csak az én tapasztalatomat írtam le.
Üdv
Sziasztok!
milyen időkkel végeztetek az elején e-ringen a hétvégén?
Sziasztok! Egy korábbi kérdésemet ismételném meg, most itt van két kép is, hogy miről beszélek. Tegnap voltam ringen, és ugyan az a jelenség mint korábban, első gumi peremig kihasználva, hátsón maradt fél centi. Nem az érdekel, hogy maradt fél centi, hanem, hogy az első hamarabb elfogy a hátsónál, nagyobb lenne a biztonságérzetem, ha jobban egyszerre fogynának el, hátul 180/55 helyett 190/55-ös gumi van. Próbáljak esetleg emelni az elején vagy ültetni a hátulján? Ha igen kb mennyit? Minden futóműbeállítás gyári értéken van most elvileg.
Vegyetek R6 pályamotort:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
licences.... in my dreams...
Kék csak a licences csoportban esedékes:)Aki lassú kéket kap,,ez olyan mint a virgács:)
ha 55 nem is de 59 eleje meglesz....


2:59.....
Menjél 1:55-öt.
ne sokat kék zászlóz majd nekem
neked meg a visszagazolás
Oksi,,neked meg az euró:)
holnap délelőtt megyek és legutóbb is amikor voltam a délelőtti csoportnál nem talált vagy nem volt adó a pályaszélén amit megtalálhatott volna. így inkább kiviszem csak kukázok valami telepet hozzá ideiglenesen.
Szia!
Elég a vevő a ringen és tökéletesen működik,rá áll az első jelre és mér mint a kis angyal!
mail ment neked Kurti