Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lucky!
Még igazat is adok neked.
De a helyzet az, hogy azért kell elismételni mindig mert egyrészt tele van olyan emberrel aki nem olvas vissza, egyrészt mert lusta, másrészt mert félinformációk alapján sokkal egyszerűbb valakit leugatni. Azt a hozzászólást meg a Kurtinak írtam. Magánírogatás. Így mivel beleolvastál érezd magad seggbe rúgva!
na ettől most úgy bexartam, hogy aggyá' neki

LX
Te meg ne röhögjél mert felpofozom Predit.
ott is javithatsz a PB-n
beszélnek ott magyarul is..

LX
te is managerkém jobb ha elkezded a Szlovákot tanulni Egyébként egy csomó jó Nő is van odakint nagy "kannákkal" ezért a pályanap után egy "lájtos kurást" is tudsz abszolválni a felvidéken.....
Sonáj! ! !
Itt az ideje, hogy elküldjelek ismételten barátilag a büdös picsába! ! !
A faszért nem tudod meghazudtolni magadat? ? ?
Jössz itt az én megmondtam meg az én tudtam és már 3 hete is megírtam mondókáddal.
Én meg megmondtam előre, attól itt nem fog változni semmi ha ide firkálod a gondolataid egy részét.
Nem ez a megoldás a problémára! ! !
Össze kell jönni és megbeszélni ki mit tud, ki mit gondol. Majd azzal elmenni a mamshoz és előadni a véleményünket.
(Egyébként nem emlékszem mennyit ment a Dávid a Hondáddal a ringen. Leírnád még egyszer? )
Egyébként ha már ilyen infókkal rendelkeztek akkor had tegyek fel egy kérdést: mit tesz a mams a gyorsasági motorsportért? ? ?
pedig lehet, hogy kénytelen leszel..

LX
én valahogy nem akarom azt megszokni hogy 300km-re van tőlem a pálya...
Jani!
Nem evvel van a probléma. Mindenki motorozzon minél többet . Amennyit az ideje meg a zsebe enged, amilyen módon tud. De sok ember jelenlegi hozzáállásával pont ugyan arra a szintre süllyedünk, mint amire a mams sülyesztette az egész gyorsasági ágat. Nem biztos, hogy ez a jó út. Azért mert más hülye, nekünk nem kell. Renben vakvágányra vittek. De ezt tíz éve látjuk, tudjuk. Mondhattunk, javasolhattunk bármit meghallgattak, majd szartak a fejünkre. Most nem biztos, hogy az szimbolizálja a sarkunkra állást, hogy becsapjuk az ajtót magunk mögött.
Nem baj ,ez van és kész..Most hétvégén még motorozunk 1 jót és utána majd meglátjuk
és a hétfő-keddi Brnoi lista:

Svéd csak kedden zx10r
fukeneh GSXR 1000 K6,
Julian CBR 600 06'
Sanya csak kedd Yamaha R6R (2006)
Pelyhe 2011.05.10. Yamaha R6
Brian Kedd. Honda CBR1000RR
Fenyo 2011.05.10. BMW S1000RR
topi30 csak kedden Kawasaki ZX6r
kurucz76 r6 10
csabcsi Yamaha R6
öcsi 2ét nap gsx 10000
Pizza csak 10-én YAmaha r1
Adam Honda cbr1000rr
kawasaki53
Jani!
Érdekes, rajtam kívül ezzel eddig egy ember volt tisztában. Kawa53. Ugyan azt írta le amit én egy hete.
Szép lett a lista amit leadtam az osztrák szervezőnek, örült is neki:


Svéd 3 nap ZX10R
doki Szombat) Suzuki GSX750R
matocsi szombat, vasármap Ducati
Koca 3 nap GSX-R 750
Karesz péntek BMW S1000RR
Haris Endre Szombat gsxr 750 k6
Baksa _János szombat suzuki gsx-r1000 k5
czifra_jános szombat zx10r 2009
topi30 Kawasaki ZX6r
zsiga33 szombat, vasárnap cbr 1000 rr 07'
csaba r-1 szombat, vasárnap r-1 '09
Kurti 76 Szombat ,vasárnap Kawasaki Zx6 r
telegdipeter szombat gsxr750
G00fy szombat GSXR 750K4
Katona_Csaba szombat suzuki GSX-R 600 K7
Bérczi Jani Szombat,verseny suzuki k9 1000
dr. Csibi _Sándor Szombat Suzuki gsxr 1000 k9
szabi HONDA 1000 RR
KOVACS SUZULI 750GSXR
KisBusa Péntek GSX-R 1000 2005
tomi szombat, vasárnap gsxr 600 07'
Májk Vasárnap Honda CBR 600RR 08
angrobi Szombat-Vasárnap Gsxr K4 600
baz Szombat-Vasárnap Yamaha R6R 2007
LX_ZX 8-Jul
caddy vasárnap cbr600rr 07
relli vasárnap gsxr 1000 05
mrgyik Péntek Aprilia RSV , 2002 , 1000
Vincent péntek gsx-r 750 K5
crazyZso vasárnap és verseny is Kawasaki zx 6RR
crazyJoe vasárnap Kawasaki 10R
Lacci74 vasárnap Gsx-R 600 K6

A SZLOVAKIARING re is sokan fizették be a kedvezményes árat:

mexikói cbr 1000 2005
matocsi Ducati
Fehér Attila GSXR600
Sanya Yamaha R6R (2006)
snake YZF-R6R
Pelyhe Yamaha R6
topi30 Kawasaki ZX6r
Brian Honda CBR1000RR
Félsvéd zx10r
Feny? BMW S1000RR
bobyjuing Yamaha R6r 07
szabi HONDA CBR1000RR
és akik csak jelentkeztek:
Bérczi Jani suzuki k9 1000
Berczidave
Hajni suzuki k7 600
kawasaki53
Pizza YAmaha r1
lacus636 GSXR 1000 K7
Kispataki Viktor CBR1000RR
Papptomi R1 2005
Farkas Zoli Honda CBR600RR
Lamtech Yamaha R1, 1999, 998ccm
beszko zx 10 2004
Tomix GSXR1000
Hey,
2 motor szállítására alkalmas, dízel dobozos autót keresek!
Nem baj ha klímás, és az se ha japán...
Ha tudtok vmit, szóljatok!
Mantorp Park, egy 3.1 km es pálya Göteborgtól 260 km-re északra
Azt hittem hogy csak itt Mantorpban van éjszaka minus 1 fok, de mikor reggel 6 kor beültem a kocsiba akkor rájöttem hogy tévedtem :)
Jönköpingnél jártam mikor felhivott a fiam Göteborgbol hogy biztos hogy fogok-e motorozni, mert Göteborgban hó esik
Mondom neki itt süt a nap, igaz hogy csak 2 fok van, de legalább a nap süt.
Félórával később kiderült hogy ezt is elkiabáltam.
mindenestre 9 órára értem ide.
6 db box van összesen
a depoban nincs egyáltalán áram csak a boxokban, szerencsére befértem egyik boxba.
Van dolga a gumimelegitőnek bőven
Ami érdekes hogy az aszfalt 9 fok, nem is értem, létezik hogy a tegnapi napsütést meg tudja tartani akkor is ha éjjel minusz fok van?

túl vagyok egy meneten

Szerintem azért nem éreztem annyira az előbb a hideget mert boxban voltam
De most mentem egy menetet és nem lehet kibirni a 20 percet. Lefagyott az ujjam kb 10 perc után, de mivel ugyis tanulom a pályát gondoltam kint maradok végig, de a menet felé elkezdödöt szálingozni a hó. Na akkor lejöttem. Az aszfalton persze nem marad meg, de ez akkor is őrület, mégiscsak beteg vagyok. 2 fokban pályázni...... De nem vagyok egyedül, sőt egy magyarul tudo srác is megtalált mert látta a hátamon a Félsvéd feliratot.
A k5 nem igazán tetszik most, persze lehet hogy az aszfalt szar, de nem akar ugy fordulni ahogy szeretném
Aztán gondolom jol kibaszok magammal hogy ezen nincs megforditva a váltó irány, de a gyorsválto miatt meg sem tudom forditani mert ez csak egy irányba müködik. Szoval ma sima irányban váltok péntektől meg megint forditottal, nyilvanvaló faszság

Azóta túl vagyok mégegy meneten, nem lett melegebb, de legalább ismét havazik
Ebédidő, Spagetti Bolognese, üditő, kávé, saláta Knäckebröd-vaj 69 kr, és itt bent nem havazik
Tabulságos ez a svédországi pályázás, eddig 3x probálkoztam, tavaly nyáron 2x mindkét alkalommal csak 2 menetet tudtam menni mert elkezdett esni, ma meg havazik. Ebédszünetet nem tartanak ugyan de mégis üres a pálya.
Mentő azért az van már 2x üzemelt is, én remélem meguszom
Csak hogy tudjuk mi történt............................


Tiszta víz a pohárba!
2011. május 3. @ 12:34
Miután meglehetősen el vagyok havazva, nem nagyon tudtam az elmúlt időszakban az internettel foglalkozni. Most azonban úgy láttam, hogy mindenképpen meg kell nyilatkoznom.

Azt általában tudni lehet rólam, hogy nem olvasgatom a fórumokat, és nem látogatom a közösségi oldalakat. Ettől függetlenül sok olyan információ jut el hozzám, amely ezeken a felületeken jelenik meg. Ezeknek egy nagy része minden realitást nélkülöz, és minden korrekt információ hiányáról tanúskodik.

Itt van mindjárt az a hír, hogy összevesztünk a Hungaroringgel, hogy a pálya kirúgta a cégemet, stb. Ebből egyetlen szó sem igaz! Sajnos az igazság ennél sokkal prózaibb, és egyszerűbb: a hazai motoros társadalom nem képes a motoros eseményeket tovább finanszírozni, sponzorokat találni pedig lehetetlen. Az pedig egy gazdasági tétel, hogy a veszteséges vállalkozást abba kell hagyni. Nem igaz, hogy a Hungaroring nagymértékben emelte az árakat! Az az igazság, hogy nagymértékben csökkent az eseményeken részt vevő motorosok száma, amely lehetetlenné tette az események gazdaságos megrendezését.

Másik ügy: MAMS. Azt hiszem, lehet szidni a szövetséget, de előbb körül kellene nézni a jogszabályi környezetben. A MAMS az országban az egyetlen sportági szakszövetség, amely kizárólagosan jogosult a magyar bajnokság kiírására, és megrendezésére (ezt a tagjain keresztül végzi). A MAMS jogosult hazai és nemzetközi versenyzői engedélyt (licencet) kibocsátani. A MAMS tagja a nemzetközi szövetségeknek (FIM, UEM, AAMU). Emiatt a tevékenységét a hazai (Sporttörvény), és a nemzetközi szervezetek szabályai irányítják.

Tehát akik licenc nélküli bajnokságról és versenyzésről beszélnek, azok eleve kizárják magukat a szervezett versenysportból.

Az európai tendencia éppen, hogy megfordult. Azok a szervezők, akik korábban licenc nélküli versenyeket szerveztek, egyre inkább beszálltak a szövetségi keretek közé, és hivatalos események (nemzeti bajnokságok, márka kupák) szervezésével foglalkoznak szövetségi szerződéssel és licenccel! Tehát a MAMS-nak történő hátat fordításra bíztatás nem biztos, hogy jó irány.

Bro Bulcsu Rezső............................................
persze, ugyis meg kell szoknunk a Slovakiaringet, jobb ha beletörödünk
A júni.27 az jó lehet!Beszélek a spanokkal és regisztrálunk,meg küldjük a zsét.A többit te intézed?
Pesze hogy megosztom!Főleg egy tesó mocival!
ha korán leteszed a lantot, akkor odaérsz

LX
ma sajnos dolgozok, de köszi!