Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello,

a P-ringen ma délután/este lesz oktatás... ha sietsz, és nem esik, még odaérsz..

LX
már fent van néhány slovakiaring, abbol van a legnagyobb választék:
www.compaya.hu/motorosok
Bali,

Ha tudsz erről valami pontosabbat (az is érdekelene, hogy ez kinek a szervezése) akkor megosztod velem / velünk?

Apropó holnap Pring
Van itt olyan fórumlakó, aki kint lesz....ne adj isten lassú csoport....és beállhatnék mögé pár körre? A Hringen már tudom melyik kanyar a következő de a Pringen most leszek először

Előre is kösz&Üdv
OK!Majd figyelem mikor teszed fel!Próbálok még beszervezni két srácot!
meg van már miért zöld a kawasaki
A Slovakiaringen mindig van kezdő csoport, oda bárki jöhet
Szerintem ez a máj 12 nem reális,,,Nem látom a saját beosztásunkban sem ,,ahol mi tudnánk rá birók jelentkezni..
Elég nagy fejetlenség van!Szerdán majd sasolom a honlapjukat ás meglátjuk.Én még csak 20.-án voltama ringen de nagyon bejött és már a következőre készültem. Amikor mondták a srácok hogy első és utolsó nem akartam elhinni!Most nézegetem hová kéne menni,mert nekem az Pannonia-ring 400km.Ennél a Szlovák-Ring is közelebb van.Láttam szervezel oda mocizást júniusba.Arra mehet kezdő is vagy csaka profik mint most hétvégén a ringen?
ez faszán hangzik, akkor a nap is ilyesmi lesz
Koszi!
Nem!Annyira toppon vannak hogy sem az idő sem a csoport beosztást nem tudták megnondani,de még azt sem hogy mennyibe fog kerülni!Állítólag szerdán már fent lessz a hungaroring honlapján!
Igen gondoltam erre én is, de az ezutáni napok már törölve vannak, ez meg még nincs. Utánna kell érdeklődni.
Ha beszeltel veluk akkor gondolom az is kiderult hogy milyen szervezes lesz majus 12, nem?
Nem a BRO. szervezésében!Azt mondták ez az utolsó motoros nap az idén hacsak valaki nem veszi át a bro. helyét de nem úgy néz ki hogy lenne folytatás!
Telefonon beszéltem velük egy hete meg ma is!
ja és ez szerinted uj bejegyzés? nem lehet hogy ez még egy korábbi Rezsőnap ami bent maradt véletlen a naptárban?
A Hring honlapján az eseménynaptárban a május 12.-e motoros nyíltnapnak van jelölve.
Svéd!
Látom Viktor is fel van írva hétfőre sk ringre,tippelek egy 08at neki
ez ügyben nem keresett meg senki
Szervezem azt amihez értek, nem ütöm az orrom a nagyok dolgába, biztos megoldják a folytatást mert én is várom.
Az meg hogy nem a Hungaroringen lesz a folytatás, nekem csak öröm, ott vagyok a leggyengébb
nem reménytelen szerintem kimenni ,mert ha jól emlékszem tavaly előtt is volt hogy osztrákok odacsapkodták és volt még felszabadult hely..valamint van aki idő előtt összepakol és lelécel ,mondjuk ez inkább vasárnap.
egyezzetek meg és értesitsetek
... akkor csak kacsa ez a máj.12. ?

SVÉD! névcsere/személycsere lehet "csak" szombatra?
Itt agyon e-mail-ezem meg görcsölöm magam veled meg az osztrákokkal a dolgon, aztán most látom hogy van akinek közbejött valami. Szívesen átvenném a helyet, sőt ugrásra készen akár kimegyünk 2 motorral és ha még valaki lemondja, szívesen átvesszük azt is.
a hétvégi időjárás pedig
http://www.idokep.hu/elorejelz...
egy R&R-ot valamint egy O.B-t nem tudnál valakiből kisajtolni júniusra?
STIPI-STOPI!
Enyém!
Én meg itt vadászok rá, hogy hogyan is lehetne még "csak" szombatra jelentkezni! Ha a szervezők és SVÉD engedik, engem érdekelne a dolog! Holnap délelőtt egyeztessük le a névcsere módját! +36-20-238-5881