Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mesterek !
06' Honda CBR 600 rr első futómű beállítás tudna nekem valaki mondani, most lett hadrendbe állítva, és az eleje össze vissza volt csavargatva, 80 kg pajti gurulgatna vele.
szerintem lehet szombaton jeletkezni, gyere ki
ha 6 kor jösz ki, lehet felenged olcson egy tranyoval (18.30 ig van menet)
de csak 3 hengerrel...
úgy gondolod akkor tuti a hely?mert kimegyek szombaton is,mivel egy köpésre lakom..szombaton is lehet jelentkezni?
ez a legtöbb szervezőnél igy szokott lenni
ezért nem mindig szerencsés egy 3 napos rendezvényből csak egy napot venni
vasárnap 10 óráig lehet jelentkezni a 15 körösre, jelentkezz reggel 8 kor
Az ezresekbe mehetek hatszázzal?:)))hehe:)
igen a szombati bármilyen gumival
a vasárnapi 8 körös 1000 szintén bármilyen gumival
a vasárnapi 15 körös bármilyen gumival
csak a vasárnap délelőtti 600/750 verseny Bridgestone köteles
ezreseknek nincs Bridgestone kupa
Én vasárnapra konkrétan a 15 körös verseny miatt jelentkeztem és most olvasom ,hogy szombaton lesz az időmérője ennek a versenynek?és talán felférek a rajtrácsra?ha,,netán?
Aham megjött,,kérdésem erre:a szombati verseny,és a vasárnapi 15 körös,, gumi márka megkötés nélküliek?De gondolom értelem szerüen csak a Bridgeston versenyen van gumi márka kiirás..
egyébként itt a hétvége időterve
http://pezibaer.nwy.at/de/ZEIT...
most megkaptad?
Stimm ,,de nekem nem jött,,köszönöm...Remélem jöv hétvégén jó idő lesz,,ma egész nap eső volt a ringen..
erre ment: kurtaj@citromail.hu
de elküldöm neked külön
a többi jelentkező megkapta a mai körlevelet?
Én nemrégen estem haza a ringről,,de körlevelet nem kaptam..De megnéztem most is,,,Nincs...
egy órája kaptál pont erről körlevelet
Svéd...a Pezzibar rendezvényen szombat és vasárnap mennyi versenyre számithatunk?
"És a megoldás nem az utcai pályázók/hobbisták kezében kell, hogy legyen."
Ez valóban így van, már csak azért is, mert nekik semmi problémájuk: 1 pálya kiesett és ennyi. Keresi, vagy megelégszik a Svéd által elé tárt külföldi megoldásokkal a hazaiak mellett: részletkérdés.
Nem, megoldás a licenszes profiknak kell és itt bizony kb. a "magad uram.../segíts magadon..." tűnik a cseppet sem kéznél lévő választási lehetőségek közül a legközelebbinek. Ha pedig kell a pénz és a látogatottság, akkor bizony az önsegítéshez kelleni fog a tükrös, mert előbb nyitja ki a pénztárcáját, mint a szponzorok (ez ma létező fogalom?), ha nem a semmit kapja cserében. Persze lehet remélni, hogy a szövetséget érdekelje a téma, ha az eddigiek alapján van értelme, de nem úgy tűnt, hogy hajlandó szervezkedni, meg ingyen pályát tolni a jövő versenyzői alá.
nem müködik a link? persze hogy nem mert elfelejtem hogy nem csak menteni kell mikor befejeztem a cikket, hanem élesiteni is!
bocsesz, most már müködnie kell
"Sajnos nincs megjeleníthető bejegyzés..."

Ez neked a fény az alagút végén?
már várjuk
már a facebookos linkről se tudtam megvilágosodni, most meg innen sem...
Egyetértek (asszem Fukeneh írta) a sportmotoros lufi kipukkanásával. Még lehet, hogy nem durrant, nem is biztos, hogy fog, de hogy hamarosan leereszt, az tuti. És a megoldás nem az utcai pályázók/hobbisták kezében kell, hogy legyen.
A bajnokság felfuttatásához szerintem nem kell Angliáig menni. Hiszen ott sok pálya, sokezer versenyző, infrastruktúra, stb áll rendelkezésre ehhez. És van történelmileg megalapozott hagyománya. Nálunk is van múltja, csak jelene már nincs, a jövője meg kérdéses.
De nézzünk körül a hazai túraautós körökben. Amikor én gyerek voltam és még nem volt Hring, ezek kizárólag a hegyi felfutókon versenyeztek. Ott, ahol ma a kátyúktól motorral képtelenség végigmenni: Orfű, Visegrád, Parád. Aztán lett a ring és valaki kitalálta az "olcsó" versenyszériákat: Astra, Clio, Suzuki stb kupák.
Eredmény: versenyzők tucatjai nevelkedtek fel ezeken az autókon, azóta komolyabb szériákban, autókban is megállják a helyüket és most, a WTCC-re várhatóan tele lesz a ring.

Viszont továbbra is fenntartom, hogy röhejes, hogy a licenszes valóban versenyzők (és nem a "gyorsabb csoportban mehetek" miatt licenszt váltók) számára a mezei pályanapokból van/volt lecsípve 2-3x20-30perc "edzés". Az lenne a minimum, hogy havonta 1 teljes nap és akkor nincs himihumi gyorscsoport, meg f@szom tudja mi, csak és kizárólag versenyzők, hogy nagy tömeg ne legyen, mondjuk 2 csoportban. És akkor valóban lenne idő/lehetőség tesztelni, gyakorolni, beállításokat kipróbálni.
És a pályanapok meg maradjanak meg nyíltnapnak, amikor bárki, aki 2 kerékkel szeretne felmenni, a megfelelő csoportba sorolás után megtehesse. Ahogy eddig is volt utcai, lassú és gyors csoport. De akkor a tükrös gépek kizárólag az utcaiban mehessenek, a többiben legyenek megszabott és betartatott szabályok. Csak azért, hogy kivétel nélkül, mindenki jól érezhesse magát a pályán.
Eladó egy L-es gyerek Cordura Speed ruha,ha kell valakinek a pontos méret akkor írjon,lemérem.