Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jul 01, 2011 - Jul 03, 2011 Slovakiaring-re én is regisztráltam náluk . illetve a May 06, 2011 - May 08, 2011-ra
Jövőhéten jön valaki a pannoniaringre szerdán? nyílt nap
értem köszi
Szia!
Sajna (ingyen ) én csak ekkorában tudom...
köszönöm
ezekszerint ez itt nem nagyobbodik kattintásra?
ki tudja hogy kell a a Pannoniaring albumábol képet levenni? nembaj ha vizjeles marad
ez a 2 kép érdekelne az alábbi albumbol 29099728, 29098454
:
http://www.pannonia-ring.com/i...
a windows live movie maker-ben (ez az uj movie maker) van ilyen kép a képben?
bármilyen kamera jó,felveszed vele a köreid ,felteszed a pc-re avi-ban,a köridőidet egy race chronós telefonnal rögzíted,a már előbb említett programmal a legjobban sikerült köridődből csinálsz egy avi fájlt,amit kép a képben funkciót tudó videószerkesztővel összeraksz a felvett videóval.kb ennyi,de nem ojan egyszerű
Tudom van aki jót röhög ezen, de én nem látom a dolog megoldását. Valószínű, hogy nem gyakran tudunk a pályán menni mostanában. De remélem nem lesz igazam.
Te meg egy ökörállat vagy.
Na mondjuk jókat röhögtem mikor mutattad a helyes íveket én meg mint jó tanonc siettem mögötted.A bírók meg bőszen integettek neked a kékkel, hogy engedd már el Lákit mert jön mint állat.
Akár büszke is lehettem volna magamra.
Predit figyelmeztetik, hogy jövök.
De az biztos, hogy nincs egyszerű dolguk.
előttem is fent volt mentő...még nem volt erre példa!uszodában kigyorsításon elment!féktávon nem bírtam vele a kanyarsebessége meg valami iszonyat durva volt!nem tudtam hogy miért kékzászloznak olyan vadul...hát bazmeg rongyolt a mentő...mögöttem ...én meg feltartottam..aztán ott voltak a tehenek is...a tehén az egy állat bazmeg,egyenesben került ki mint a pics!
SZia!
Kicsit pontosabb információ? Mi kell hozzá, milyen kamera stb? MInden érdekel, mert nagyon jó képet csinál és a program hozzá is frankó.

Üdv:
Norbi
Lehet, hogy jól végzik a dolgukat, de azért kicsit meglepődtem, amikor egy piros autó állt keresztben a pályán a verseny 2. körében. Legközelebb áthajtanak egy tehéncsordát? Sárga zászló mellé illett volna fehéret is mutatni. Ha már a piros elmaradt... Oda a második helyem Holnap videóval illusztrálom a történteket.
Gond az nem volt:)Csak megrántottak picit az alpok adriások:)Nagyon nagyon tetszett...A pályabirókat meg lehet szapulni,,de szerintem nagyon jól dolgoznak,,és napi 12 órában figyelni mindenre nem 1x rű dolog..És bármit tesznek is csak utasitásra tehetik..A kékezés pedig a posztról nézve tényleg nem mindig 1 értelmű,és könnyű dolog.És nem Rezső utasitja a birókat,,hanem a race control.De aki jobban tudja álljon oda mutassa meg.A magyar birók nagyon jók...Külföldön ennél 1000 x szarabbak....
Csatlakozok hozzád haver.
A pályabírók munkája pocsék volt. Jól leégettek minket magyarokat fél Európa előtt. A honda kupában majdnem nekiment a mezőny a mentőautónak. A többiről meg már leírtál mindent. A kék zászlót sokszor lengették, csak akkor nem amikor kellett volna.
Viszont ha már így alakult hogy Rezsőbá lelépett, remélem ha valaki átveszi az kiemelten fog figyelni ezekre a dolgokra.
Na de ne menjünk el Predi gyönyörű eredménye mellett sem . Nekem meglepetést okozott ezzel az 55-el. Én ezt csak az év vége felé vártam volna tőle. Így még jobban esik, hogy neki is gratuláljak.
Grat az 58-hoz.
(valami gond volt a motorral, hogy nem mentél jobbat? )
race chrono(avi2)
Ez milyen program, ami ennyi dolgot mér? Kicsit felvilágosithatnál, mert nagyon patent
Carlo!
Hol találtad ezt a lehetőséget? Jelentkeznék én is ha lehetne!
Igen, ez az első ingyenes lesz. Ez már biztos. Félek, a következő már korántsem. Ha egyáltalán lesz következő. Volt már pár "első" rendezvény a ring történetében, ami soha többet a környékre sem jött...