Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A főszponzor is állami cég ugyebár...
....vagy inkább döntöttek....
elég furcsa volt hogy a R&R versenyek főszponzora két héttel a kezdet előtt szállt ki...
Azt azért remélemkevesen feledik majd hogy pályán lehet hibázni és kijavítod az idomokat, pótlod az eltört alkatrészeket, de utcán javarészt egyszer hibázól!

Zengő elég durva rendezvényt fog idehozni, teltházas lesz!ingyenes tribünbelépéssel és lehetett volna zsidó hogy beszed egy valag pénzt a boxutcáért de úgytudom hogy 5 Euro lesz ami kutyaszar!
Kik fogják a zsetont beletenni? hát nem a versenyzők! (azokis sokat de nem azért hogy mehessenek) a Reklámozók!
Miért? mert fullon lesz az egész Ring. miért? mert volt reklám az egészről, megtudták az emberek időben, és nem csak 1 hónap múlva olvasnak róla az egyik sajtóban.

Ennyi kellene a motoros szakágnak is.
Ja hogy mostis csak 12en indultak OB 600ban 125ben meg 2en!
Ez meg csak annak köszönhető hogy Supersport meg Superbike motorok állnak a rajtrácson és kevesen tudják mindezt finanszírozni.
mi lenne a megoldás?
mondjuk a szabályok megfékezése, a motorok átnézése, és akár egy gumi limit kiszabása.
ez van a Motogp-n, ez van az SBK-n ez van mindenhol.
A te elképzelésed, hogy majd bármilyen "pénzes" embert meghat a szegény motorosok nyomora, számomra hatalmas naivitásodról árulkodik.
A médiát nem érdekli más, csak a botrány, az meg lehet a háttérben. Ha csinálnak is róla egy anyagot (az alapszitut tegnap este felvázoltam egy szerkesztőnek), maximum az lehet az eredménye, hogy talán sikerül kiugratni a nyulat a bokorból és megtudunk valamit a Zrt terveiről. Ennél többet várni ettől hatalmas butaság lenne.
Ahogyan maximálisan támogatnék mindenféle kezdeményezést is, ha lenne értelme. De ez jelen pillanatban RezsőBá döntésének a következménye.
Ha ez bárkit is érdekelne, foglalkoztatna, már tudnánk a pontos forgatókönyvét a folytatásnak. Így bármilyen "összefogást" is csupán erőlködés a semmi felett.
Igen, meg fog növekedni az Ering forgalma, vissza fognak szokni a pályázók Lepencére, a 2A-ra, a Mátrába, újra lesz Nyugatis bandázás, kérdés, hogy ez merre viszi a sport jövőjét és a statisztikákat, meg a közvéleményt.
De hidd el nekem, hogy akár lesz híranyag, akár nem, nem ettől fog a dolog mellé állni egy pénzes ember. Egyrészt kurvasok pénzről beszélünk, megfelelő kapcsolatokról, engedélyekről, szervező háttérről, személyzetről, elhivatottságról, másrészt, mint manapság sajnos mindenben: politikáról.
Lehet itt prédikálni összefogásról, érdektelenségről, versenyszellemről, nagyszavakról, itt egyetlen dolog számít: mit döntenek felsőbb körökben.
háááát azért egykét zászlósról is megvan a véleményem.
Ide talpraesett jó kondicióba lévő erős fiatalemberekre van szükség.
Tegnap AA-n a boxból láttuk hogy a SSP600nál történt bukásnál a motor alatt nő az olajtócsa (a zászlós is azon az oldalon volt mert átszaladt), elment a mezőny bement felállította a motort kitolta és akkor látta hogy 1m2 felületű olaj van a pályán , aztán jött a mezőny 3-as kanyarnál volt egy sárga-piros zászló meg a pálya szélén a manus integetett. kb 3an telibe átmentek a tócsán, 1-2 éppenhogy megmentette a gépet és csak a szerencsén múlott hogy nemtörtént tömegbaleset. mindez azért mert nemvette észre hogy egy 50m csúszó motor alatt ami végig szikrázott miközben csúszott, van egy tócsa ami növekszik.
Persze piros zászló lett a vége csak megkelett azt várni hogy 30motor átmenjen az olajon széthordják, majdnem elestek, fele ki is állt egyből.

a verseny közben háttal álló pályabírókról nemis beszélve, szartak kék zászlót alkalmazni nagyonsok esetben.

125nél Aszalós Zolika elesett a minusz 2 be( kicsúszott a habszivacsig) kitolták a motort a bukótér közlekedőjébe ahol a mentő is ottvolt, majd fogta a mentő és látta hogy okés minden és bement a pályára, kérdem én mi a fasznak?
arra gyorsabb visszaérni, de nem kellett senkit se szállítani S.o.S be! közbe meg jöttek a többiek!

A Honda kupába ami volt azt meg inkább hagyjuk
csak egy ötlet volt... de ha ekkora faszságnak tartod amit irtam, akkor légyszives ird le mit értesz a "ráuszitás" alatt? vagy hogy tervezted? leforgatnak egy komplett dokumentum filmet vagy mi? vagy csak nagy szavakkal dobáloztál?
Kis Viktóriának óriási gratula a tegnapi Ladies Cup győzelméhez és 1.58-as köridőkhöz!és mindezt úgy hogy tavaly kezdte.
"..a zajos taps nem a fület sérti ,hanem az írigyet.."
aki kinn volt ezen a díjkiosztón tudja miért mondom ezt
Valószinűleg meg fog nőni az Euróring forgalma ezek után.
"pár perc az egyik legnagyobb kereskedelmi televizionál sok pénzes ember figyelmét felhivhatja..."
Ennyire nem lehetsz naív. Ki a f@szt érdekel pár(száz) huligán motoros nyomora, hogy nem tud pályázni? Pláne majd a "pénzes emberek" pont a retekklubból fognak kedvet kapni a sport támogatásához?
Te mit szívsz haver?
sztem ha van befolyásod a médiában, egy probát meg ér, pár perc az egyik legnagyobb kereskedelmi televizionál sok pénzes ember figyelmét felhivhatja... fel lehet vetni ilyen témákat, hogy ha a motorosoknak nincs lehetőségük versenypályán motorozni, ne csodálkozzanak ha közuton huzzák a gázt stb...
Ez biztos,h nem lesz?
Pedig reméltem az legalább marad.
Pfff:(kár
Idén már nem csinálom a Mersz-et, de nem lesz az sem.
Sziasztok!

Bár lehet titeket nem érint, de mersz sem lesz már?
Nem vagyok ekkora császár, de azért már sikerült párszor segítenem, hogy a motorosok, motorozás képernyőre kerüljön. Sajnos az AA a kutyát sem érdekli, mármint médiaügyileg. Pontosan amiatt, amiket már sokan megírtak, mégpedig a nézők érdektelensége, a hírverés hiánya, a "sztármentes" rendezés, stb...
(mellesleg az RTL miről forgasson az AA-n? hiszen sem komoly sportosztálya (tavaly velem együtt rúgták ki a fele belsős csapatukat), sem napi sporthíradója nincs, egy "kelet-közép-európai versenysorozat nem érdekes nekik, de ugye az F1-en kívül más se nagyon)
De ha egy picit is botrányszaga van a dolognak (márpedig a sorok között olvasva igenis bűzlik valami), arra azonnal harap a média. Nekem ezért is furcsa nagyon, hogy azon az egy ominózus cikken kívül, amiben a "jövő nemzedék kormánybiztosa" próbálta meglovagolni a helyiekben egyébként fel sem merülő zaj problémát, semmi sem jelent meg, sem írott, sem elektronikus médiában.
mondtam hogy csak pletyka szinten hallottam... nem én találtam ki
Én nagyon sajnálom a Bro-t Katival Timivel,és a tapasztalt Rezső- Bával.....De tényleg gazdaságtalan volt szerintem,és mindenki pénzből él..Veszteségre senki nem dolgozik szivesen...Csak remélni tudom hogy történni fog valami..De a motoros napok és a versenyek két külön fogalom..Szóval Bro nélkül nehéz lesz..
Igen, ha tudod. De kétlem. Amennyiben ekkora szavad van ott miért nem vezényelted ki Őket az Alpok Adriára?
Kedves Mindenki!
Mielőtt elméleteket gyártanátok ahelyett, hogy eljöttetek volna az szakági értekezletre. A RING NEM KÉR TÖBB PÉNZT MINT EDDIG!
Nem volt senki a motoros napokon és a Rezső gazdaságtalannak találta a rendezést. Ennyi.
Joebaba!
Én nem tudom Te ki vagy de ez a topik nem erről szól! Nem lehetne, hogy egymás között intéznétek el? Köszönöm.
:)Drusza:)
Kedves Jani!
Nagyon szívesen máskor is!
Kedves Mindenki!
Ezennel bejelentem, hogy a Kurtiról le kell, hogy vegyem a kupavadász jelzőt. Mivel az rajthoz állt az AA-n. Ami azt jelenti, hogy tudta nem kap kupát mégis pénzt energiát nem kímélve versenybe szállt.
Én egyről még tudok: Jun. 24-26, actionbike
Jelentkeztem is!