Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudok K3-at.
http://totalbike.hu/magazin/2011/04/24/a_celegyenesben_tortent_a_szomba
ti_halalos_baleset/
R.I.P.
Metzeler Racetec K3-at tudsz használtban?120/70-es kellene!
Köszi Hapi!
Köszi az infót!
Próbálok még valakit becsapni hogy ketten legyünk!
Nagyi01, utcára utcai gumit vegyél! A felsoroltak közül BT 003RS-t vagy a Metzeler K3-at javaslom. K1-el ne foglalkozz, az hűvös aszfaltú pályára találták ki. Nagy melegben a K1 túlmelegszik és csúszni fog. A Metzelernek vastagabb a "húsa" a futófelületen mint a Bridgestone-é
felsved@gmail.com
Szia!

Esetleg egy e-mail címet tudnál adni? Lenne pár kérdésem.

Üdvözlettel: Norbi
Én hirdetek pályázást május 6-7-8 ra a Hringen, de oda utcai motorosok nem jelentkezhetenk, mivel a minimum teljesitendő köridő 2:15
a május 9.i Slovakiaringre jelentkezhetsz utcai motorosként, itt találod az összes lehetőséget, jeéentkezni a dátumra kattintva tudsz http://compaya.hu/motorosok/
Üdv mindenkinek!

3 gumival kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének : Bridgestone BT003,Metzeler Ractec K1 és K3.
Ha valaki használta ezek valamelyikét akkor megköszönném ha megosztaná személyes tapasztalatait.A választott gumi tempósabb utcai használatra lesz.
Előre is köszi az összes hozzáértőnek!

Széles utat mindenkinek!
Igazán nincs mit !
az már az akksit is lemerítette nem csak az elemet köszönöm a segítséget Viki azé...azé tudja melyik csavar hová való na..
mindketten elmondtuk a magunkét,én pedig az igazat.Többit majd odakint.Attól hogy 15 en nem mondták a szemedbe csak a hátad mögött,hogy ez nem streetfighter pálya attól én még elmondom.no de nem lett bajod ez a lényeg ha más lábára esik az a motor nem a Tiédre..attól az még baj..érted?vagy nem?na
Hát igen!
De azért köszi, nagyon kedves vagy!
Egy tartalék aksim van ami suzukiba való. De kicsit messze lakunk egymástól
szia kurti!
Bocs a zavarásért, de a 2007es ZX6hoz pályaidomot hol vetted?
Üdv: Cunc
Srácok van vkinek egy jelenleg nem használt, de még működő akksija?

Nem baj ha le van merülve, tölteni tudom.
Hétvégén nem tudok már venni sehol, a rendelésem meg nem jött meg, majd csak jövő szerdán.
A Filla ment tavaly egy nem hivatalos 1.50.4 -t időmérőn
Michael Filla 1.50.323 Crazy A kerékszerelés lemerítette az elemet.
írok majd Fb-n!
most nem megyek sehova csak gyógytornászhoz ....
Sziasztok!
Azt rebesgetik május 7-8-án lessz valami varseny a ringen és közben szerveznek pályázást utcai mocisoknak is.Tud erről valaki infót?Ki rendezi ?Hol lehet jelentkezni?Előre is köszi!
Szerintem,- ha holnap ki tudsz menni a H.ringre akkor biztos találsz megoldást. Amennyiben nem sikerül írj , h db kell és tudok segíteni
Kösz a pontosítást.
Patrick Muff, de ő nem időmérő edzésen ment, ha jól emlékszem és ezért nem volt hivatalos az eredmény. Amúgy 50, 8 volt
én kérek elnézést akkor hol tudok venni ?