Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,- MUFF. és most a BSB,-ben megy a második edzésen utolsó előtti 32.,-ik
Csak venni lehet :))))
estét !

pályaidomhoz ilyen gyors biztosítókat amik a hasidomot fogják fel hol lehet kapni ?
Tavalyi idő.
De egy svájci manus, valami Patrick is ment 50,6-ot.
CrazyJoe
röveden te azt alitodtad hogy "en telibevertem a baratnod a boxutcaban" ez egy sulyos kijelentes, most azt alitotad nekem beszoltak hogy miert hatso fekezek a box utcaban ez sem igaz. en nem tudom te ki vagy es mi a celod velem lehet ilyen vagyitt mindenkivel a forumon de szerintem nem korrekt.
En azt kifogasoltam csak hogy a verseny palyan haturol ki utot es majdnem megnyomoritott, nem bantasbol mondtam en alairtam a feleloseg nyilatkozatott ez a en gondom, de ha a nap elejen az a szemely elmondja "frikem ma en is itt leszek a palyan ugy hogy figyelek rad..." az mar nem fasza, azt is mondta hogy "lattam ott van feri es majd leveszem" szoval ezt egyertelmu buzonyitas es heveskedes amikor nagy tempoval megyunk az nem jatek,
en nem csak ekkor maskor is megtapasztaltam vannak emberek akik verre mennek es ez nbem tetszik, pl. "rasch team" csapata.
illetve most Sarkany Dez és szegeny Egedi, es sorolhatnam.
En ugy keztem a napot azt mondtam arpinak (Brunneker) ha rjatam mulik o lesz az elso, en a palyara azert megyek ki megkapjam az adrnalin lokesem es nem azert hogy bizonyitsak masoknak meg magamnak ozt a masik ember epseget veszelyeztesem. En mint mondtam ezert befejezem es tobbet nem gyrosasagizom, en eddig cross, enduro, es supermotoztam es ezt folytatom. röviden. részemröl nem korrekt az hogy valaki olyat allit ami nem igaz. es mint latom nem csak mas forumokon hanem ezen is vannak kaka kavarok. peace. any way,. meghogy telibevertem a baratnodet... vicc.
Köszi, kinézek valamikor!
Ugy látszik korán jöttem el
holnap Crazyné hajt ..és alpok adria és ob..felkavarták a programot a 125 ösök mert a mai versenyüket holnap rendezik meg.kb 12.00 kor kezdődnek a versenyek folyamatosan 18.20 ig
Fila 1,50 338


ügyi vagy vazzz!
Tudja valaki a holnapi Hringes programot? Kimennék megnézni 1-2 versenyt... Pláne Crazy elmebeteg hajtását az új vassal! A boxutcába lehet nézelődni?
uj nemhivatalos pályacsúcs vanni a ringen.1.51.1valamennyi.
nem.a box utcában fogta ddt motorját amikor Feri hátsó fékkel megérkezett,felboritva ddt motorját.mondjuk én lefosom igazából hogy erre ki mit mond és mivel védekezik,de aznap Ferinek már szóltak és morogtak azért, hogy ne streeetfighterkedjen a boxutcában.gondolom ez annyira nem sejteti a féktúlmelegedést hanem inkább az elmért távolságot.Nincs evvel semmi gond,csak el kell gondolkozni a fordított reakción.Aztán máris másképp látod.de azé béke van de csak mert nem az enyémet borítottad fel.
azert ne tulozunk,
en egy motorra allo helyzetben doltem ra amikor mar a motorom allt es elvesztettem egyensulyom, ha kell visszanezheted a hring video rendszereben. En senkit nem talaltam el.
A masik a box utca veszelyes uzem oda se gyerek se baratno se kis baba nem valo, szeken napozo, vagy uldogelo baratno nem valo
Aki ott igy van az szembesulhet azzal hogy valaki akiben sok az adrenalin kereszte csuszva erkezik. vagy akar elso fek tulmelegedve ne fog mert ez volt az en esetem, megjegyzem nezetek meg milyen tempoba erkeznek rossiek a boxba edzes osran ozt beszartok. termeszetesen en nem vagyok rossi. a baratnod pedig jelentkezhetett volna.
Köszi!
Ez durva,és egyben meg döbbentő.
Ketten ütköztek és az egyik srác a helyszínen meghalt. A másik kórházba került. Sajnos a motorozás veszélyes üzem. Próbáljon a pályán is vigyázni MINDENKI a másikra!
Két német motoros ütközött egymással edzés közben az ostffyasszonyfai Pannónia Ringen szombatra virradó éjszaka. A balesetben az egyikük életét veszítette, a másik súlyosan megsérült.Mint Kazmar Enikőtől, a Vas Megyei Rendőr- főkapitányság szóvivőjétől megtudtuk, 10 óra 28 perckor érkezett a bejelentés a Celldömölki Rendőrkapitányság ügyeletére, miszerint Ostffyasszonyfán a Pannónia Ringen motoros edzés közben két német állampolgárságú férfi ütközött.

A baleset következtében az elöl haladó 46 éves férfi a helyszínen életét vesztette, míg a mögötte haladó társát súlyos sérülésekkel kórházba szállították.

A rendőrség szakértők bevonásával vizsgálja az eset körülményeit
Szevasztok!

Álítólag a Panónia ringen volt egy csúnya baleset.Tud róla valaki valamit?
Értem, köszi! Sajnálom én is, hogy feladod a versenyzést. Nem mentél rosszul a videón!
Micsoda? A boxutcában belement hátulról a barátnődbe?
sajnálom hogy igy döntesz Feri,valóban mázli hogy nem volt gond.
De!...a box utcában hátsófékkel keresztben közlekedni és telibebaszni a barátnőmet motorostul...nos az se nem győzelem se nem kupa sem siker feletti biztonság..az simán csak baj a fejben..
szerencsére ott sem lett baj.
nem ez a md80 van nekem 4-5 ezer forint a kamera
semilyen szelvedest nem kellet megoldani.
sved sajnalom nem voltal. en feladom a palyamotorozast, kicsit kranicz zsolti elmeny volt bennem ozt kesobb meg is jelent Area Zsolti, kepzeld harom ebe szenved a megnyomoritott labaval.
nekem 20 cm csapodot be a masik motor elso kereke.
nagyon durva volt a helyzet mar az hogy lehetett volna mas is a vege. reszemrol vege a palyamotorozasnak.
mindent eladok.
Azt vágom, de ez nem GoPro, tudtommal ez az a kínai kulcstartókamera... (remélem nem tévedek)
a go pro kamerához kapsz egz házat amihez kapsz egy hangmentes zárt fedelet meg egy perforált hátlapot is. én a perforáltat használom hogy legyen hang
a zárt fedél/hátlap esöre való