Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én pletyka szinten azt hallottam hogy a Talmácsi család akarja átvenni a szervezés jogát, de állitolag a vezetőség horribilis összeget mondott...
szerintem senki
hiszen annak már nyomulni kellene ha azt akarná hogy sokan ott legyünk
meg akkor nem szabadna szélnek ereszteni a kiképzett zászlosokat

én is abban reménykedtem hogy talán vár valaki Rezső székére

De ma már tisztábban látom hogy Rezső felállása nem véletelen, tényleg nagyon visszaesett a pályázási vágy
akkor meg ki akarná átvenni a minuszgyártó szervezést?

az az érzésem hogy a ZRT nek még az is jobb ha üres pár nap mert akkor legalább bármilyen árat kérhetnek a világhirű pályáért ha hirtelen valamelyik autos csapatnak muszály tesztelnie valahol. Bármelyik autos csapat kivágja a Hring napi bérleti diját, és nem tartom kizártnak hogy erre hajaznak
ezek már leosztott lapok.valaki más fog vele pénzt keresni máshogyan és nem Rezső.
hát egy RTL Klub hirnek soxorosan nagyobb hatása van mint bármelyik motoros tv müsornak
Nem hiszem el, hogy a szövetség nem emeli fel a szavát a ringről ilyetén módon kiebrudalt motorosok érdekében.
Vagy hol vannak ebben a helyzetben a hazai motoros média jeles képviselői? Miért nem emelik fel szavukat ők is?
Most komolyan uszítsam rá a Hringre az Rtl-klubot?
Á nem,rengeteg biró van aki autós és motoros is ..Mamsz és Mnasz....De mindenesetre énis azért megyek hogy ezt az utolsó alkalmat kihasználjam....
a legtöbbjük csak motoros rendezvényen dolgozott, tehát csak Rezsőnek.
az autos eseményeket más szervezi, a Recing System és akkor ők rendelik a zászlosaiakat
Én is azért akarok kint lenni most 3 napig, mert félek hogy ez lesz az utolsó alkalom hogy egész nap szabadon szarrá motorozhassam magam a Hringen
És szépen akarok bucsuzni én is a Hringtől, azaz 2 perc alá akarok kerülni

Lehet hogy lesz még alakom versenyre a Hringen, de akkor ugye mindőssze 2x 20 perc edzést kapsz a versenyen kivül...
Igen bár ők ugye autós birók is ,,és azért lesz ott még meló,,,de nekünk motorosoknak egyenlőre befellegzett...És ez nagyon elkeseritő...Én siratom Rezsőt is:(
annyi bizony

most tudtam meg hogy a Hungaroringen az összes zászlós elbucsuzott a pályától, megsiratták a zászlóikat
Az utolsó motoros rendezvény tényleg ez a május 6-8 háromnapos hétvége lesz.
Egyetlen külföldi szervezőnek sincs ezután már foglalása......
És ha elengedik a motoros versenyre kiképzett zászlósokat akkor ugye tudjuk mennyi esélyünk van arra, hogy motorozhassunk a ringen
Igen ez elég nyilvánvaló...Akkor a szombat és a vasárnap 200 eu ugye?
remélem ugy lesz
jelentkezőből nincs hiány május 6-7-8 a létező legideálisabb dátum egy jo Hringes hétvégére

de érdekes modon sokan azt hiszik hogy elég jelentkezni

álljon itt az ellenpélda: 22 fő jelentkezett a holnapi 1 napos kedvező Pannoniaringre. teltek a napok, de csak 2 ember fizette be.
mult héten körbe küldtem hogy a többi 20 ember már ne fizesse be mert a Jura racing teltházas lett azota. Tehát 2 fő kapott helyet, mert csak azoknak intézem el a helyet aki befizeti.
Az igy lesz a Pezibär rendezvényen is
420 euro a 3 nap az osztráknál, én durván lealkudtam nektek és a legtöbben mégis azt hiszik hogy elég lesz csak jelentkezni.
Nem lesz elég, be kell fizetni

És most már az is kezd bizonyossá válni hogy egy jó darabig nem lesz több Hungaroringes pályázási lehetőség, ugyanis ha valaki át akarta volna venni Rezső nyiltnapjait, annak már rég el kellett volna kezdenie a reklámozást. Tehát jó esélyel hiszem hogy nincs folytatás.
Svéd jelentkeztem a pezibarra jöv héten küldöm a pénzt....
nem kéne itt rontani a hangulatot, intézd inkább privátba, minthogy itt eltorzitod a topik lényegét
fúú, az érdekelne. :) mailben írd meg, hogy mennyiért adnád.
a mail címem: zoltan.illes@live.com
Miért is kaptad azta felfüggesztettet?Ja összeverted az asszonyt...megint
Kedves Sonáj és Juhász család,,köszi a sok segitséget...Az alpok adria nagyon nagy élmény volt,és hozzásegitett egy 1 58 -hoz:)Sonáj ki a kupavadász?:)))
Szia ,,,nekem még Berisz szerezte,,de az enyém még megvan,,és eladó.
Hivatalos körrekord csak versenyen futható.
Nehéz lenne, mivel már megtárgyaltuk, hogy 1:50,3 volt.
na nem ily dolgokra gondolok hanem motoros téma pl. mi volt ma a ringen
egyedűl neveled a gyerekeket?,,,,saját magad nem tudod eltartani,ezért kell a zsófi hogy élősködj valakin,ha már a saját családodnak is elege van a hazugságodból és a rengeteg tartozásból amit a nyakunkba -nyakugba zúdítottál!soha az életben nem neveled az én gyerekeimet....hétvégi apuka
Ha jól hallottam az időt, akkor a Huring új pályacsúcs 1:50,8.
Ma semmi?