Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem szeretnék beleszólni az eszmecserébe, csak csendben számolok:
4700+1800 +áfa = 8125 eur az kb 2,2 misi Ft.
100 motorosra vetítve 22e Ft/fő.
8 óra motorozás 50-es csoportokban, azaz 4 óra tuti motorozás 1 motorosnak 22 ezerért, azért az nem lebecsülendő, szerintem mindenki fizetne 22ezret 4 óra pályázásért..persze gondolom vannak még egyéb költségek is, meg ez így nullra hozza ki azt a napot..
Hétfőn megérkezett a Honda ma meg vettem egy Apriliát. Ha valaki esetleg kételkedne a szavahihetőségemben annak mellékelem a fotókat is róluk.
Az lehet!
De én inkább hiszek Svédnek meg Rezsőnek mint egy ZRT-nek aki simán hazudik és magyarázkodik minden felelősség alól kimentve magát. Példát véve egyéb állami hivatalokról.
Na én valami ilyenre gondoltam Sonájnak írt hsz-ben. A nagy cég leszarja, hogy mit akar a motoros. Nem is érdemes ezekkel tárgyalni mert hiába ígérnek bármit ha az érdekeik vagy akármi más úgy kívánja simán az arcodba hánynak.( Ennek egyébként egy általánosságban használt de társadalmilag nem elfogadott interakció alkalmazása lehet a megoldás ). Na akkor meg az új ember lesz a patkány aki majd a szervezést átveszi. Most ezt a szerepet a Rezső kapta .
De én a jelenlegi helyzeten egy cseppet sem csodálkozom .
Csak becsülni tudom Sonáj elhivatottságát.
én mást és máshogy hallottam... ...de az sem biztos , hogy úgy van, mint ahogy az sem amit Te írtál ide....mert Neked sem a Hungaroring Zrt.-től van az infód...
ebből is látszik az is , hogy a reklámmal van gond....ezeknek az autós rendezvényeknek van reklámjuk....mert pl. az RTLklub-on én láttam ezt a Lotus-os dolgot ....
Bocsánat mint olvasom a Svéd hozzászólását kiderül, hogy én és a hozzám hasonló földi halandő nem lát a lapok mögé és fingja sincs a dolgokat mozgató történésekről, ezért nem is tudok állást és akarok állást foglalni. Mert részinformációkból nem lehet , csak okoskodni. Sajnálom a Rezsőt, hogy így alakult remélem az új vezetés nem kezel minket zabigyerekként és lehetőség lesz a motorozásra a pályán. A Rezsőnek sok sikert az új terveihez.
Azért én hiányolom a Rezső részéről az egyeztetést. Rendszeresen látogatom a BRO oldalát ami szerintem egy kalap sz@... és egy fia információt nem láttam, olvastam volna hogy, mik a problémák, mik a tervek, miben lehetne akár önkéntesen is segíteni tenni a dolog/dolgok érdekében. Év elején sem hallottam semmilyen problémát, sőt BRO fun kártya..licence stb és semmi információ a problémákról, vagy csak én nem hallottam róla ami természetesen elképzelhető. A rossz hír mint derült égből, úgy érkezet és most kiderül hogy veszteséges és nem éri meg és szélnek vagyunk eresztve és ennyi? Nem lehetet volna a problémák kezdetekor informálni a népet hogy skacok gáz van és ez így nem éri meg abba fogjuk hagyni ha ez meg ez nem változik..stb. De mint említettem lehet hogy csak én nem vagyok jól informált és mindenki tudott a gondokról csak én maradtam le bár akkor a BRO informatikai kommunikációjában nagy hiba van az tuti!
Brnoban vagyok
persze nem a pályán sajnos hanem egy éttermeben a csoportommal utban Budapest felé
a hétköznapi napidij a Hringen 4700 euro +áfa
ami kötelező hozzá az a biztonsági csomag mentő, orvos, korház nyitás zászlósok, roncsszállito, racecontroll 1800 eur+áfa
ha időmérés is kell az 800 euro +áfa
szoval ezeket lehetetlen 60-100 motorossal kitermelni

viszont ott van a legfrissebb példa, a régi törzsvendég a GH -Moto aki tényleg régen jár 3 napos hétvégékre, idén is lefoglalta apályát áprilisra és el is adta az összes helyet, de mivel már Rezső nem szerződhetett, a ZRT-nek kellett volt küldeni a szerződést amire a GH fizethette volna az előleget
nem küldtek szerződést, de GH tulaj bizott a régi pertnerben, REzső szavában igy meg volt döbenve amikor a ZRT kirántotta alola a szőnyeget, eladta a hétvégét valami autos rendezvényre inkább, ezekután persze hogy a GH a Rezsőt kérdezte, de szegény Rezső nem tudott semmitt hozzátenni mert már nem ő intézi ezeket.
GH kapott egy másik hétvégét, és sikerült szinte mindenkit átfoglalnia és azt hitte megoldodott a probléma. Erre 2 hete a Hungaroring ZRT ismét eladta valaki másnak azt a hétvégét, persze autosoknak és mostmár nem ajánlottak semmit a Heinznek helyette
Szegény REzső alig merte felvenni a telefont Mikor látta hogy Heinz keresi, pedig ő nem tehet róla.
Ki fizeti meg GH Moto kárát?
Svájci, olasz rájderek akik repülőjegyeket veettek, szállitásokat megrendeltek, szabadságokat kivettek, lakokocsikat béreltek, most nem jöhetnek ide.
Amikor ezt megtudtam, az volt nekem a bizonyiték arra a ZRT-t nem izgatja a motoros csapatok. Hiszen Heinz szivesen fizetett volna előre, de nem küldtek neki szerződést.
Ha a biztos 30000 euros kuncsafttal ezt megteszik akkor elég világos hogy nem örülnek egy motoros rendezvénynek
Erre fel irtam a mult heti cikkembe a rossz előérzeteimet
jaah még egy dolog....az elég furcsa számomra, hogy nincs érdeklődés a motorosokon kívül.....miért van az, hogy a versenyek üres lelátók előtt zajlik(?)....nem hiszem , hogy a versenyzőknek(pályázók) kellene a nézettségről gondoskodni.....
egyszerű példa....valóvilág4....
nem a villában lakók gondoskodnak a nézőkről.....
valakinek kezébe kellene (kellet volna már rég) venni a reklámozását ezeknek az eseményeknek.....OB? országos bajnokság?....érdekes , hogy senkit nem érdekel az ebben országban?
szlovákringen pl. a Svéd féle napon 25-30 ezerért mész 6-8 etapot + verseny.....szerintem ez nem drágább...
Sztem azt kellene észrevenni, hogy a motorsport, és a nyílt napos motorozás összefügg, és mondhatni egymástól is függ valamelyest. Ehhez több kell, mint 1,5 misi. Többet kell beletenni. Ahogy már előttem is írták, közönség kell a ringre a sporteseményekre, úgy jönnek a szponzorok, többen versenyeznének is, lenne reklám érték, bla bla bla...
A nyílt napokat illetően meg már korábban is felvetésre került, hogy az egész rendszert meg kellene változtatni. Nincs azzal baj, ha drágább valamennyivel, de legyen benne több motorozás. Miért van az, hogy a Hringen szervezett nyílt napok időrendben teljesen eltér a más pályákon tapasztalhatóaknál?! Igaz drágábbak is, de több a motorozás, és mindig telt ház van.
Nem tudom ez a jó irány-e, de valamin változtatni kell. Rezsőt is megértem, ennyi lehetősége volt, eddig bírta. Csak remélni tudom, hogy a változás amennyiben lesz, jó irányt vesz.
Palyabirok, stb? Gondolom a misiben ezek nincsenek benne... de felesleges is nekunk ezen agyalni, hogy mi mennyibe kerul, mikor terul meg.
Az elorefizeteses dolog teljesen korrekt lenne mindket (3?) fel szamara. Kerdes, hogy pl szar ido eseten milyen feltetelekkel mondhatja vissza a palyafoglalast a szervezo. Nem olyan bonyolult dolog ez de gondolom a fafeju ringesek nem akarnak ilyesmivel szenvedni.
180 ember felett nullszaldós a buli? Az 2.7 millió forint
Tudtommal 1M plusz a mentősök költsége a ring egynapi bérlete, de Rezső nyilván kap némi kedvezményt a hivatalos árakból.
Sonaj.
Amiket leírtál szinte mindenben igazad van. Én azonban gyakran kerültem az életem folyamán olyan helyzetbe, hogy másokon múlt a jó dolgok bekövetkezése. Ha Rezsőnek nem megy az egyezkedés LEHET másnak sem fog menni. Vagy ha mégis akkor meg ha látják, hogy van profit majd felemelik az összeget. Ez egy általánosan bevett igen rossz szokása a Magyar nagyvállalkozóknak. Én ide sorolnám a H.Ring vezetőségét. Rosszul gondolod, hogy azon a 25 emberen kívűl mást nem érdekel a motorozás sorsa. De a magam nevében beszélve nem hiszem, hogy sok értelme van a tárgyalgatásnak. De remélem nem lesz igazam és sikerül valami jót kitalálni, hogy mindenkinek jó legyen.
Te kivonatosan olvasod amit írtam? Olvasd el, Csinálhatja bárki aki úgy ítéli meg, hogy nyereségessé tudja tenni. Csináld Te! Tedd bele a pénzed, kb. 1.5 milla és várd a motorosokat. majd ha az időjárás jelentés azt mondja eső lesz és mégis süt a nap de nem megy ki senki akkor ints búcsút a pénzednek. A Rezső pénzével mindenki könnyen játszik. Most mindenki aggódik de amikor lehetőség van menni nem vagytok kint. Az OB. meg a versenyek más tészta. Én meg arról beszéltem. Most amikor egy közeli pályán elvérzik a motorozási lehetőség be vagytok szarva. De ha a Rezső egy éve bevezette volna az előre fizetést, mint a külföldi napokon van morognátok. Komoly baj van a fejetekben úgy néz ki. A Rezső üzleti kimutatása szerint 180 embertől van 0 a nap. Mikor volt ebben az évben ennyi ember? Talán az utolsón, mert az utolsó volt egy ideig.
Bennem ugyanezek a kerdesek merultek fel de mint kezdo palyazo nem akartam okoskodni :) Ebbol kifolyolag engem a nyilt napok edekelnek igazabol, hogy milyen lehetosegek varhatoak ill. mint resztvevok mit tudunk tenni az ugy erdekeben. Szerintem ez sok embert erdekel es sokan hajlandoak lennenek tenni az ugy erdekeben csak kene egy vezer, aki osztja az eszt :)
....hogy 20-25 embert érdekelne a dolog azt kétlem....az időpont nem biztos , hogy jó volt....(az emberek többsége akkor dolgozik.pl.én is kiakartam menni, de nem tudtam)..."össze kéne fogni..."...ez mit is takar?...nekünk?....oké....de mit kell/lehet csinálni?......"Ezt az évet a Rezsőék még megpróbálják valahogy végig vinni" ....ez csak a versenyekre vonatkozik gondolom....de a pályanapok, amikor edzeni-gyakorolni lehetne(?)...azzal mi lesz?...lesz valami?...
Eladom Spyke Kangaroo Bőr ruhámat az új ár(280eft) töredékéért!Kenguru bőr nagyon könnyű!3x volt rajtam!Szinte új makulátlan állapotú, térdkoptatóval, kivehető béléssel!

Bármikor hívhatsz!
Méret:50-52
Ára:75.000ft
Mire vagytok kíváncsiak? Amit mondani akartam erről a dologról azt elmondtam a szakági gyűlésen. Mert ezért volt. KB 20-25-en voltunk mert ennyi embert érdekel a gyorsasági motorsport. Amit leírtam annak a rövid lényege az annyi, hogy fel kellene ébrednetek és össze kellene fogni. Ebből a legtöbb embernek annyi a lényeg, hogy persze adjunk pénzt. Amit a Janinak írtam( a válasza elég érdekes) annak a végében nagy vonalakban benne a lényeg. Nekem van elképzelésem, hogy mit lehetne csinálni, de ahhoz, hogy létre jöjjön több embernek kellene csatlakozni. Ennek semmi jele. Ezt az évet a Rezsőék még megpróbálják valahogy végig vinni de a jövő évre nincs terv. Az idei évben meg sok a ha. Azonkívül szerintem mindenkinek lehet valami ötlete ami használható lehet. A politikusokhoz való hasonlítást meg kikérem magamnak.
most pont úgy csináltál mint a politikusok......mondtál is valamit, de mégse tud senki, semmit.....
Jani!
Igazad van! De nekem akkor is szar érzés, hogy mindenki pont annyira szarik bele mint Te!
Sonáj,tök fölöslegesen koptatod a billentyűzetet......
incs gond..ha van kotta...ami 15 volt az husz lesz..ami 30 volt ...az is husz lesz...egyik a percmutató másik a matek..
nyitnom kell mégegyet..
Most mi van? Mi a gond? Nem értem az egész okfejtést,- röviden tömören össze foglalnád?