Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnálom az esésed! Jól mentél a vidin, a vége felé elfáradtál már?

A kamerával kapcsolatban, hogy oldottad meg, hogy ne legyen szélzaj? Nekem is ilyen kamerám van, de csak szélvédett helyre tudom felrakni, másképp zúg az egész felvétel...
RoadandRide vidi
http://www.youtube.com/watch?v...

http://sportmotor.hu/motoros
_k...


részemről, szopás volt a tegnapi nap mivel a cél végén kiütöttek.
szerencse nem nyomorodtam meg. az ilyet utalom amikor a győzelem vagy a kupa vagy a mindenek feletti siker, a biztonság
na neked is Grat
akkor már tudom hogy az RR-t Brunecker nyerte, Crazy negyedik
ki lett a második meg a harmadik?
ki kell számolnom a lemaradásomat :)
no akkor mondom az én szemszögemből..kurvára félek a motortól,,mert ez..eh erős..iszonyat salsát jár de mindenhol..
időmérőn amásodik helyre kvalifikáltam..2.01 el..
a rajtot elkurtam kicsit de szokás szerint féktávon alázás ment minden tulzás nélkül..és átvettem, az 1.helyet ami meg is maradt 4 körig..akkor elment badgán peti/doki a gixerrel..
ráragadtam azt tervezve hogy felhuz egy kicsit mivel azért csak az első km-eim a 10 essel igy még van szoknivalóm.ragadtam is rá de ezt csak fél körig tudtam mert jött a piros zászló....aztán uj rajtprocedúra..ismét a második helyről...ismét alázás ismét első hely..de ugylátszik nem tett jót a gumimnak a kihülés mert az uj rajtot követően olyat ment el a hátulja a gyors bal jobb kombinban hogy beszrtam kissé..na jo nagyon..de azért besikerült egy 2.00.518.
innentől pedig még ketten levertek kanyarban..igy a 4 .helyen végeztem..
rájöttem hogy geci lassu vagyok..és uj gumival lehet csak az 1000 essel menni..használt ffelejtős..a futómű ugy szar ahogy van...mintha seprűnyélen ülnék...kidobom az egészet a picsába a gyárit,nem érdemes vele foglalkozni..
most épp Moshe haverom szülinapját ünnepeljük itt kinn a ringen eszünk iszunk buli van ..következő versenyen ott leszünk..
na jóccaka..
ja mégvalami...
ma éreztem először igazán hogy régen kellett volna váltani mert ez jobban fexik mint a 600..
és még valami..kaptam pár dicséretet,,de egyvalakié volt a legjobb..valaki aki ma ökkör módon 1.55.7 et ment
hülye vagy bazmeg
Versenyen hát.
55.70
ma este érkeztem meg a csoporttal, igz nem értem el a versenzre sajnos
igy Brunecker Árpi barátom vette át a RR kupa vezetését ha jol számolok
veled mi van?
hallottam milyeb jibaszott jo idö lettek ma kicsapva'gratula a nagzjavitoknal
Predi 55
Rékási 57,4 (ugy hogy eddig nem ment 2 perc alatt!)
Brunecker 59.7
többiekröl nem tudok
vannak már valahol eredmények?
Mikó? Versenyen? Edzésen 57-et ment.
erről majd inkább személyesen négyszemközt.....(ha addig nem nyomom ki az egyik szemed)
Halkan szeretném megjegyezni, hogy Predinek sikerült az 1.55-ös időt megszaladnia . Méghozzá ötször.
Asszem ha így halad jövőre lesz mit keresnie az OB.-n is.
(na persze nem a Viktorral,J.Dáviddal meg E.Sanyival szemben)
Igazából ha valamelyikre igényt tartok azt meg kell beszéljem a fiammal is.
Nekem csak a sajátom van meg kicsiben is...
De szép gyűjtemény, grat!
Irigyled mi? ? ?
Több mint valószínű . De még a kedvre várok .
Minek? Van már pár darab, ahogy látom...
Most akkó' vesző normális motort, avagy sem?
Sosem voltam teljesen az.
De ha egyszer a fiam imádja őket.
Erre csak annyit tudok mondani (tőlem merőben szokatlanul):
megbaszhatják a üzletszerűen kéjelgő, repedtsarkú, jó édes anyjukat az ilyenek.
Te sem vagy kerek!
Ha lenne 100 ember, nem állna fenn a jelenlegi állapot!
szerintem ne a merszes próbálkozókat említsd itt, tuti van olyan kemény magja a motorosoknak, akik ezen az áron minden nyilt napon kint lennének..
22ezret, amikor a Mersz-en sorban jöttek a delikvensek, hogy neki nincs 13ezre a 2 órára, engedjem fel csak fele időre? És csodálkozott, amikor azt mondtam, hogy OK, 1óra=8ezer.

Egyébként nem hiszem, hogy csak és kizárólag a pénz megoldana mindent. Akkor nem szórakoznának a Svéd által leírt módon a fizetőképes és profi szervezővel.

Viszont ha a motorosokat "száműzik" a ringről, akkor hogyan fogja a vezetőség kivitelezni az önfenntartó Hring tervét? Márpedig Rezső kiszállása nem kis hiányt fog eredményezni az idei üzleti tervükben.