Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hajjajdemenyire teccik ez a dög..régebben kellett volna váltani.
Crazy! Azt holnap lesz menés?
majd most mindenki megmondja a frankót...
én meg bontok még egy sert.
Nem is vártam mást Jani! Ennyi amit mindenki ki tud adni magából. A Te gondolkodásmódod egyezik a többségével. Miközben egy hétvégén százezrek mennek el gumira esetlegesen egy kisebb összeg elköltésétől idegbajt kaptok. Jelen pillanatban nem az van porondon, hogy a ringen motorozzunk, hanem arról, hogy OB. Van vagy nincs. A ringen való motorozás egy gazdasági vállalkozás. Ami vagy nyereséges, vagy veszteséges. A Rezső tapasztalata alapján veszteséges. Abbahagyja. Holnaptól csinálhatod, vagy csinálhatja más. Az csak 1 adalék, hogy külföldi szervező által 3 nap van befoglalva motorozásra az évben! A másik dolog az OB. Vagy bárminek nevezett verseny a ringen, vagy máshol. Amennyiben esetleg eszetekbe ötlene, hogy összefogással lehetne tenni az egészért. Természetesen lehet, hogy anyagi vonzata lenne de nem gondolom, hogy ha mindenki beszállna jelentős lenne. Valamint úgy gondolom hosszabb távon profitálna mindenki belőle. De mivel én is ebben az országban élek tudom, hogy a Te gondolkodásmódod az általánosan elfogadott norma. Ezért nem gondolom, hogy nagy dolgok fognak történni mert széllel szemben ugye .......... De azért azon elgondolkodhatnátok mindannyian, hogy ha együtt felpörgetnénk a dolgokat lehet, hogy egy-két év múlva már nem nyekeregnétek a költségek miatt. Valamint természetesen abban, hogy így alakultak a dolgok része van a MAMS-nak meg a Rezsőnek is. De ez a múlt. Inkább a jövővel kellene foglalkozni. Valamint ne gondold azt ha valaki átveszi az egészet nem kell többet fizetned egy motoros napért, vagy egy OB.-ért, Road and Ride-ért vagy bárminek nevezzék. Az összefogás lényege pont az lenne, hogy hogyan tudnánk ezt az egészet nézővel megtelt sponzorok által támogatott sportággá tenni. Jelen pillanatban a jelenlévő emberek vagy saját zsebből, vagy egy pénzmosó vállalkozás lóvéjából mennek. Normális cég pénzt üres lelátós versenyekbe nem fektet pénzt. Ahhoz, hogy ez ne így legyen nézők kellenek. A nézőhöz reklám. A reklámhoz pénz vagy egyéb más mód, hogy reklám legyen. Amennyiben vettétek volna a fáradságot és eljöttetek volna erre a gyűlésre(tudom munkanap én szombatra raktam volna) esetleg szót ejthettünk volna a javaslataitokról. Ahogy Te úgy még sokan mások sem tették.
Predi!
Természetesen leírom. Bár jobban örülnék neki, ha inkább a szombati napon tartanánk egy újabb gyűlést már ha van igény rá. AMÚGY AZZAL KEZDTEM, HOGY TUDOM ROSSZ NAPON RENDEZTE A REZSŐ!
tudjuk mi a dörgés....
ha akarjuk a hringet fizessünk többet
talán le is írhatnád!lehet vannak akik dolgoznak(bár tudom ez neked furcsa)vagy egyéb elfoglaltságuk van mittomén mi...
Sziasztok!
Tudom, hogy a Rezső nem a legjobb napra tette a gyűlést, de ha ennyire jár az agyatok miért nem jöttetek ki? Aztán meg utána morogtok, hogy ez miért így van az meg miért úgy. Itt lett volna az alkalom, hogy megtudjátok mire számíthattok, vagy ne adj isten esetleg Ti magatok is tegyetek valamit, hogy ez az egész tovább menjen. De mindenki arra vár, hogy majd valahogy lesz. Hát így nehéz dolga van bárkinek aki tenni akar valamit. Ugyanis itt csak együtt lenne esély rá. Ez most vonatkozik az OB. és az amatőr versenyek résztvevőire is. Azokra s akik most jöttek rá, hogy a ring közel van és tök jó lenne motorozni rajta. Amennyiben kijöttetek volna hallhattátok volna mi vezetett idáig. Tehetnénk ellene de ennél kicsit aktívabb és konstruktívabb hozzá állás kellene. Ez nem nagyon van meg, úgy néz ki. Ha még is lenne aki kicsit mozogna az ügyben talán a hétvégén összeülhetnénk még egyszer kint.
Üdv, pontosan...
Üdv Péter, a hétvégére okosabbak leszünk, addig is „menekülő” útvonalként más pályákat is meg kell ismernünk, engem különösen érzékenyen érint a téma, de azt tudni kell minden rosszban van valami jó, várom a jó hír érkezését, addig is hétvégén verseny szurkoljunk a versenyzőknek!
Üdv Robi
www.motorostrening.hu
pedig szándékosan kihagytam egyet hogy legyen esélyed
Sziasztok!

Sajnos csak megerősíteni tudom a hírt, hogy egyelőre game over.
Írtam mail-t, és az a válasz jött, hogy április 30-tól töröltek minden rendezvényt.

Magam részéről igen kevéssé európai megoldásnak tartom, hogy már meghirdetett, jelentkezésre felkínált időpontokat/rendezvényeket "on the fly" így töröljenek.

A május 12-re pl. egy páran már építettünk, szerveztünk, intézkedtünk, stb. Meg addigra a tegnapi Chrobák Jani féle oktatástól eddig ismeretlen izmaimban is jelentkező izomláz is elmúlna.
szia Robi!

Akkor most egyenlőre nincs is nyílt nap amíg nem rendeződnek a dolgok?
Ülök a buszban, Helsingborgnál járok és síratom a holnapi Road and Ride versenyt, amin nem lehetek ott.
De sebaj, kell esélyt adni a fiataloknak.
Így nagyobb lesz a kihívás a holnapi nullázás után.
Úgy biztos könnyű lett volna megszerezni a végső győzelmet, ha minden versenyen ott vagyok
tagnapi köridő javitások Hringről?
feltettem egyébként néhány májusi kedvező pályázási lehetőséget, mert megijedtem hogy talán soha többet nem lesz nyilt nap a Hringen
érdemes átnézni a blogomba mert van benne 3 nap Hungaroring is, Brno is és Slovakiaring is

közben készül a ZixxeR a Mar tuning mühelyben Pécsett, most kerül fel a verseny lábtartó, az eddig ismeretlen titkos tuning elektronika, gyorváltó, Brembo főfékhenger, fém fékcsővek, Malcolm állit a geometrián, ahogy szerinte jobb lesz, tesz rá alapjárat állitást
szóval hétfőn remélem lesz pb a Pannoniaringen is
ezt az infot énis hallottam... reméljük lesz belőle vmi!
Üdv, ma lemotorozhattuk a BRO kártya árát, holnap lesz megbeszélés, azt rebesgetik, hogy a Talma család venné kézbe a motoros nyíltnapok szervezését, ez még nem konkrétum, bízzunk a legjobbakban.
www.motorostrening.hu
CSak keddre jön BRNO-ba, hétfőn lesz ott a Slovakringen.
Pont ekkor van Szlovákring is,ezt hogy fogja csinálni ,hogy egyszerre két helyen lesz?
Mindig is gyanítottam ,hogy van ebből a Svédből egy pár klón mert ennyit egy ember nem tud pörögni !
Hali mindenkinek!

Érdeklődnék van-e valakinek tapasztalata Michelin Power Pure gummával kapcsolatban.Ez a kiszemelt áldozat és csak jót olvasok róla!De ezek mind tesztek.Kíváncsi lennék olyanra is aki tényleg használja.Főként közúton!Kellene is egy 120/70 R17 -es!Ha valaki tud jó áron azt megköszönném!Érdekel jó állapotú használt is!

Széles utat mindenkinek!
Sziasztok!

Lenne pár eladó cucc R1-re!

2007-2008-hoz:
Bódis rendszer
Öhlins TTX
Gilles lábtartó
2 db pályaidom garnitúra
Hyperpro kormánygátló
Powercommander
Dyno váltóelekronika (push)
Féktárcsa
E. Felni
Fejidomtartó konzol

2009-2011
Powercommander V
Secondary Fuel Modul Dyno
Dyno váltóelektronika
PP lábtartó
Öhlins kormánygátló
Verseny fejidomtartó
Fémfékcső E+H
Bódis slip on (GP) + összekötő

Ha valakit érdekel valami, akkor küldjön emailt!
Sziasztok,

Felhívnám a figyelmeteket a 2011 május 9-10-i BRNO pályázásra, Svédnél mál lehet rá jelentkezni a http://compaya.hu/motorosok/in... linken. CSEH szervező, rengeteg motorozási idővel, első nap 6*20p és 2 órás endurance, második nap 4*20p , tíz körös verseny kategóriánként, és plusz egy óra szabad motorozás 2 csoportban (lassú, gyors) a két nap összesen fejenként 308eur. Lehet egy-egy napot is fizetni, ebben az esetben első nap 169eur, második 139eur.
Akik már tuti ott lesznek:

SVÉD
KURUCZ
BALOG CSABCSI
KOVÁCS FERI
DÉR ZOLI
NAGY MÓNI

gyertek, gyertek...

mielőbb le kell foglalni a helyeket, mert fogyóban vannak ám....
Á HÁ HÁ
Akkor mi?