Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attól függ hol közlekedek. Általában pályán szoktam.
Én is gondoltam rá. De akkor miért csak az egyik? Szerintem valaki megsértette valahogy a tárcsát. Volt egy-két helyen a motor a télen.
és mert az alatt nem tudsz közlekedni...
Azt gondolom hogy azért csak 160km\h felett csinálta, mert ott már talán sokkal érzékenyebben viselkedik az egész motor.
nagyon lehűlt télen
Ha lógna, akkor mozgatni is lehetne a kormányt előre-hátra.
Közben levettem a féknyergeket, megnéztem a két tárcsát miközben forog a kerék. Az egyik nem fut teljesen egyenesen. 1-2mm-ert mászkál oldalra. Megnéztem a féknyergeket is. Az egyikben teljesen szimetrikusan vannak a dugattyúk, az említett féktárcsánál eltérés van a két oldali dugattyúk között. Számomra is mostmár teljesen világos hogy a féktárcsa a rossz. Az viszont nem világos hogy hogyan baszódott el. Tavaly az utolsó pályanapon még semmi baj nem volt. Köszi a hozzászólásokat.
ugyanevvel szoptam...teljes fékcsere után is változatlan volt.....szálszakadásos volt az első gumi
Kormánycsapágy ha lóg az is csinálhat ilyet.
Szia! Szerintem az alkatodnak jobban állna egy zx-6r kawa Nagyobb testesebb kényelmesebb.
+1.
Egyértelmű,féktárcsa.
Havernak a cbr ugyanezt csinálta.
Csere.
A kocsim teszi ezt, és nekem a féktárcsa a hunyó
Sziasztok!
Hozzáértők véleményére lennék kiváncsi.
160km/h feletti sebességről fékezve erőteljesen beráz a motorom eleje. Már akkor is ráz ha csak egy kicsit húzom meg a fékkart. Viszont alacsonyab sebességnél nem csinálja. Szerintetek mi okozhatja ezt a jelenséget?
Tuti "N" kell mert N=Női
kettőért?na?na?
ebben én sem vagyok biztos teljesen..egy csajos kupán nem indultam még Zsófinak C volt,de lehet túllőtt a célon
Nem "N" licenc kell a csajoknak?
teloszamert? ennyire nem kurtam régen
Kösz.

Igen először tuti női kupa.
ha a párodnak kell akkor valszeg a női kupában menne...legalábbis reméljük irány egy sportorvos,a br honlapról letöltött liszenszigénylő lappal,aztán az mams honlapján megtalálod kinél tudsz liszenszet váltani,pl Brorganisation,de választhatsz mást is,velük felveszed a kapcsolatot és igényelsz C liszenszet.Az elég a csajos kupához.talán 11.990.-de ez nem biztos.
Sziasztok.

Tudnátok segíteni, hogy mennyibe kerül egy licensz megszerzése és mit kell csinálni? Vagy hol tudnék utána nézni. Már olvasgattam, de nekem még kínai. Nem tudom milyen licenszek vannak és melyik kellene.
Páromnak kellene amúgy.

Köszönöm.
ha egy telószámért cserébe eladod---nem bánom ,legyen
az se baj ha hupikék
Depó sátor nagyon kedvező áron. (ezt a méretű sátrat könnyen megtalálhatod 1.000 euro felett is)

Mind a 6 oldalfallal, massziv aluminium könnyen nyiló vázszerkezet. A sátor pár perc alatt nyitható vagy csukható, nem tudsz soha egyetlen részt sem elveszteni mert az egész egyetlen szerkezet. A tetőanyag együtt csukodik össze a vázzal, igy nem kell azt külön hajtogatnod minden alkalommal. Guruló erős táskában.
Mérete 3x6 meter, a magassága több magasságban állitható 230 cm ig.

Az ára csak most 48 órán belüli fizetéssel 260 euro. ebben a szállitás benne van. Ha érdekel emailben rendeld meg még ma színmegjelőléssell és küldöm a kontoszámot amire azonnal fizetned kell, senkinek nem rendelek hitelre / igéretre!

Több szinben
ide irj ha akarsz ilyet :felsved@gmail.com

tőbb képet találsz a facebook oldalamon: http://www.facebook.com/profil...
Pedig azt hittem rendelsz egy szettet, még van egy pár nekem igaz hogy bordó..
Szerintem Csabcsi is van bőven 183. És bizony szépen rángatja a bajszát a 600-nak. A súlyból mondjuk nem ártana ledobni. Úgy sokkal komfortosabb lesz.