Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Snake ! de rég láttalak!
Szia! Nekem van kawához 5000ft
Mi annak idején 600RR-re R1 gázt raktunk. Lényegesen nagyobbat emelt, mint az eredeti Honda, és bontóból az ára is baráti. Nem tudom, Kawa-nál működik-e a dolog...
Oksi Béci:)
OK, elméletileg jó lehet... később pontosítsunk, rendben?
Live Movie Makert
Szerintem hivd fel Ferkót aki Berisz szalonjában dolgozott,magának is megcsinálta valahogy fillérekből.
Lenne, de vagy nagyon ócska, vagy nagyon drága(52000).Ennyit nekem nem ér meg, hogy nyélgázhoz ne kelljen átfognom. Valahogyan le kellene rövidíteni a gáz útját egy 15-20%-al. Bátiszmotorban van alu 15000-ért két bovdenes, de még össze kellene alakítani őket(félek nem menne fel, csak megkókányolva). x-bike-nál lenne de hivatalosan cross-motorokra veló, tehát megint kókányolás van) . e-bay-en van valami riherongy postaköltséggel 5000(azmi lehet? ). Mostmá valakimeg mondhatna valami okosat.....
Szivesen,de biztos van közelebbi megoldás is:)
Odáig most nem megyek el.

Köszönöm!
Rizivel vettük Nürnburgringen,,azt hiszem 130 eu volt.
kurti, Te honnan szereztél gyorsgázt a gépedhez?
Márc 25, 26 ápr 1, 2 , és, 3 igy indul..
Mikor van motorozás?
Ott fogsz puposkodni miiii
Jó kis pálya!

OFF: milyen vágó programot használsz a videókhoz?
Hali Béla,,,Mikor leszel a Ringen?Be kellene állitgatni a motort,,,mert azt még Beriszre lőtted be:)
Helloka nem tudom tallozni a képet de ha megadod az e-mail cimed elküdöm üdv: B
Szerintem én 2-án dolgozom mint sportbiró,,vasárnap meg elindulok a a Dunlopon.
kiváncsi leszek én is a R&R 1000 esek versenyre.....
Nem,,de én a Road end Ride versenyein már nem indulhatok,a tavalyi eredmények miatt,teljesen értehtő módon,,max értékelésen kivül.De most szerintem az összevonások miatt,,még arra sem lesz lehetőség.
hát akkor együtt má nem menünk