Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

írtam neked mailt!
Ha nem hadititok engem is érdekelne.
Tééényleg! Mondtad is, csak kiment a fejemből.
Helló!
Adhatnál egy elérhetőséget.
Van infóm gumi ügyben
Egedi Sanyi
Motul RBF660 honnan szerezhető be?
utána kérdeztem és jó a fülesed
nekem is a szayer féle köridőmérőm van, télem vettem. nemtudja vki hogy a kecskeméti pályán lévő beépitettet érzékeli-e? én azthallottam hogy nem.
Igen a Nagykőrösin, és sajna a szalagkorlát is itt van, csak körbe tudsz bejönni.
Nagykőrin ? amúgy ott van még az a fránya szalag korlát ?
Jövőhéten vagy holnap lehet beugrok meglesni mégis milyen élőben.
nekem a RaceCrono bevált... egyedül arra kell figyelni hogy mikor lejössz akkor állítsd meg a sessiont...
A Szayer féle mérő, főleg ez az uj teljesen super, fele annyiba kerül mint bármi más és mégis tud mindent amit kell
Teljesen zseniális hogy bármilyen jeladóról le tudja venni a jelet és nem is szükséges kitenni saját jeladót.....
nem is tudom hány menet köridőt tud tárolni
Amikor jövök le a pályáról már akkor könnyü megnézni a legjobb köridöt, nem kell végiglapozni az összes kört mert abban a pillanatban amikor a list programot választom, rögtön kiirja a legjobb kört, ráadásul a kikapcsolással sem kell bibelődnőm, mert a legjobb kör megmutatása után kis idővel magátol kikapcsol.
Mindenre gondolt a fejlesztő úr.....
Itt 1 komolyabb időmérő cucc: link
Én teljesen megvagyok elégedve ezzel a cuccal.
De van. Neked mit jelent a komolyabb? Mit kellene tudnia?
Komolyabb nincs?
Sziasztok!
Van 2 darab 0-km-es Pirelli Diablo Rain K327 SCR1-es esőgumim eladó.Valakinek esetleg...?DOT: 1.0608 2.0708
Elérhetőség az adatlapomon.
Sziasztok
Sziasztok!
Nincs valakinek kb. egy A4-es lapnyi öntapadós "pályaülése"?Meg vásárolnám:)
Szia!

Gyere be a Motorradba. Nálunk lehet kapni a magyar köridőmérőt, 20000,-Ft az ára, ki ispróbálhatod.
Gondolom a kikocogtatasra gondolsz. Nos egy oldal iranyu utestol nekem az alu resz deformalodott eddig. Ilyet nekem 2x is sikerult osszehozni 6-7 ev alatt. Az egyik esetben egy szaki szepen vissza tudta utogetni jora. A masik nem lett jo, mert sokat hasznaltam ugy hogy utott. Tokeletes soha nem lett. Viszont nem volt mindig 80k-m egy-egy uj tarcsara. Haszntaltak kozott meg sok a sz*r. Persze nyilvan egy sulyosan serult tarcsat kidobni kell nem utogetni :)
Na ilyen butaságot még nem is hallottam
Msn-en elmondtam, amúgy a küldött linken ott van a működési elv is, meg minden, nem kell adó hozzá, mindíg van kinnt vagy a páyláé, vagy Géza tette ki vagy valamelyik csapaté, vagy mittomén..., sajna dec óta még nem volt alkalmam kipróbálni de én is csak jókat hallottam róla, ára is szerintem a legjobb, és amilyen garit kapsz az sem mellékes
Konnyen megserul oldal iranyu utestol a tarcsa. Szivtam enis ilyennel. Ha nem mentel vele sokat akkor ki lehet kocogtatni belole mero oraval egesz jol.
gombelem ok.jelado van hozzá lehet külön pénz nem tom.de nem kell mert vki ugy is tesz ki,és "scan"modban leveszi a jelet bármelyik tipusról,és onnantol kezdve azt méri.ennyi volna...de szayerg a mestere őt kérdezd.
Szia!

Említett köridőmérő amit te is használsz az pontosan hogy működik?

sejtésem:
Vevőben van gombelem vagy valami kicsi táp. Jeladót meg amit veszek mellé azt meg egy aksival kirakom a pálya szélére aztán kész ? vagy vannak ingyenes mérőadók a pályán ?
Ezzel a részével még nem foglalkoztam.
Kösz