Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

200 körül van mindenkinél ahol én nézetgettem. Plussz beállítás.
ZFI-TC?
Sziasztok, akit esetleg érdekel van utángyártott (füstös) bubis plexim 10.000 Ft- ért yamaha r6 03-05 évjárathoz.(pályaidomhoz tökéletes) E-mail-em: piro-fox@hotmail.com
kpl Bazzaz QS,Tc,és Fc ügyben tudnátok mondani valakit aki otthon van a témában és nem 76 csilliárdért?
nem tom, de én magamnak megcsináltam....(meg 1-2 havernak is) ....bagóból kijön.... két szezont mentem már vele...semmi baja...
Megkaphatod idomostól (fej+ hasrész), lámpástól.
10 forint az ára.
Sziasztok!
Eladó R6-ra (2005)

Pályaidom garnitúra MRA bubis füst versenyplexivel: 50.000. Ft

Gyári javított fejidom fél foncsorral:25.0000 Ft.

Egyben: 60.000. Ft
Kutya! Nekem van használt projektoros lámpám, ha olcsóbban akarod megúszni. hetvenhéthetven19egyhárom
Találtam közben köszi a bázismotornál:-)
Köszi szépen de náluk nem találtam olyat amire én gondoltam!
homasita...
GSX-R pályaidomba keresek projektoros első lámpát ha van ötletetek hol kapok akkor megköszönném!Valami olcsó megoldás érdekelne!
Bácsalmácson is van egy srác ha neked nincs túl messze, nekem ö csinálta a gyorsgázt és nagyon jól müködik és szintén kevésből kijött. Almano a srác neve a forumokon.
Normafahoz szoktam menni mert az ott van nem messze mellettem
Nézd meg itt:
www.hehl-racing.de
Szerintem leküldik postán.
Mi már rendeltünk tőlük.
Béla erre a táblázatra gondolt
Amin fut a gázbowben ragasztol rá egy ráillő csövet.pl: pvc , ami még elfordul a tokban és máris kész a gyorsgáz. 0 ft persze semmi kókányolás csak precizen
A blokknak is most kell....... pedig gondolom Rizi azért tolta volna neki. Persze kérdéses, mennyire bírta volna a keze?!
Ezt a táblázatot Béla küldi Balának
Gyere Csillebércre gyakrabban...
Remélem idén leszek annyit pályán, mint Svéd az elmúlt 2 hétben. Akkor majd összefuthatunk a ringen is.
Köszi!
....honnan tudod..?
Béla, kaptál mailt