Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ne felejtsd el megemlíteni hogy mindezt a bejáratós (max 7000 fordulat) K9-cel BT 014en
Ma untam magam egy kicsit. Kimentem a ringre és levertem a lakatot. Mentem pár bemelegítő kört. Utána odahúztam neki és gurultam pár 56-57-et. Na gondoltam jó kezdés folytassuk, de előtte beállítottam a guminyomást, mert úgy éreztem kicsit mászik az eleje a hátulja meg még annál is szarabb volt. Jól gondoltam, hogy ez lesz a hiba, mert elöl 1.2 hátul meg csak 0.8 volt.(így nem is csoda, hogy nem tudtam gyorsabban menni )
Na nem is volt gond a továbbiakban. Mentem mint a távirat. De sajnos mikor az 53-as köröknél jártam vége lett a guminak. Másik meg nem volt nálam. Ha lett volna akkor folytathatnám tovább is. Így viszont vége a mesének
Svéd.
küldtem az adatokat
Remélem én is annyit esek idén mint Te tavaly.
Szó se róla jó passzban volt a gép.......
De ez már a múlt
Janikám, ne legyél kishitű!
Használt motor,használt tc....célok vannak Első sorban jól érezni magamat,annyit esni mint 2010-ben és gyorsulni valamennyit,nyilván minél többet
bocsi ment
Hogy merészelsz?
Gmailosra? Ha nem légyszi küld el arra mert a másikat ezen a gépen nem tudom megnézni.
küldtem mailt
Új motor, új TC, új célok?
Ma rápróbáltam a hideg fehér aszfalton,hogy müxik a tc
Igaz ezt már a Svédével is megtettem anno,szó se róla dolgozik rendesen.
De majd a pályán derül ki mikor a célrarában lapról rátekerem
Sssszia épül csak nagyon lassan 1-2 év és lehet rajta menni
Előtte,nem mértük meg de jól látszik mekkora a különbség az ex K5 höz képest
http://kepfeltoltes.hu/110307/K5_vs_K9_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Balatonrnigről van valami hír? Tavaly október 1-i az utolsó, amit a gugli talált...
2005 be kezdték gyártani, az abban az évben érkező uj modellekhez van de pl sem a kawa sem a R1 nem jött 2005 ben uj modellel, igy Lajcsi barátom sem kapott a 2005 ös R1 hez
Nem tudom.
Kérdezd az illetékest.K5 1000-hez van....,elvileg akkor lehet ehhez is.
Jani.
az.05 höz van ilyen?mert csak 06 tól találok.
Sport / verseny kesztyű eladó! Teljesen új, sosem használt!

Érd: 70/6199777 vagy tyt001@freemail.hu
Sziasztok kákilencezer versenyszemélygéperejűjármű volna eladó . Ezuttal tényleg