Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Marad a 600,, Kawasakival.Csak már az újabbal.Megvettem a Beriszét.
régi marad végül vagy uj szelek fúnak?
Jól van ez igy..Közel 40 évesen örülni kell mindennek:)Énis elindulok a Dunlopon,és 1:59 el boldogan mosolygok,bárhol végzek is.Talán még fejlődhetek is az utolsó helyről:)))
Én így vagyok a 05-el.
Van akinek ellébecolt az 1 59-es kör,,van akinek élet halál:)Pl én:)
De jó, hogy lecserélted a régi kamerát erre a vacakra.
Így egy igen jó videót sikerült csinálni.
Helló
Érdeklődnék, hogy tud valaki 99-es évjáratú SV650s-re idomzatot készíteni vagy eladni?
Én kértem a box videót! Köszi! (bár lehetett volna hosszabb! ) Várjuk a folytatást videó ügyben!
kurvapofátokatmán...én mindig végig gurulom a 30 percet...lásd a videomon is a 4 leggyorsabb kör az időmérő utolsó 8 percében sikerült,pedig az elején felmentem...ezért tetszett a klub kupa is mert egész nap mentünk mint ökör,aztán verseny is vót vagy mi(amíg a bérczi fel nem lökött)4-5-ik futamra lendülök be,addig csak tökölök mindig.fasztutdja miért.de má ti megint jobban tudjátok h mit akarok...
rühellem ezt a gusztustalan országot.szerintem nincs még egy ország ahol ennyire drága lenne a verseny....a duma mindig megy h izé meg hozé,meg amazé drága,meg mi mindent megtettünk...lassan már meg kell köszönnöm h drágább és rövidebb lett,mert mindez értem(ünk)van,hiszen attol leszünk gyorsak ha egy évben 14 kört megyünk csak....persze egy nyíltnapon sok a szarakodás,de akkor is mehetek reggeltől estig,és közben gyakorlok,tanulok,nekem ez kell.nem tudom azt megtenni mint pl te dávid h felpattansz és kivágod az über időt pár kör alatt,de erről már beszéltünk személyesen is asszem,ugyhogy fogd be mer a janit széjjelhasítom ha hagyja magát!
Nem latok itt semmi dokumentumot :(
Jobb lenne ha befognád.
A kétszer 30 percet szerintem senki sem motorozza végig.
Amúgy még nem gondoltál arra, hogy befogd a szádat?
Nem abban látom a problémát, hogy kevés az idő. Úgy gondolom, hogy a 3×30 percért sok az a pénz amit kérnek érte. Persze a verseny az verseny. Ha ennyi akkor ennyi. Mindenki maga tudja, hogy kifizeti vagy nem. Szerintem Ő is ki fogja fizetni.
Buffog még egy kicsit ahogyan szokott és aztán tejel mint a birka. Én meg ott leszek és nézem ahogyan mentek, mert igen jó nézni is.
Lehet hogy tesók vagyunk...
Nem mondtam hogy hülék vagytok.Évek óta erről megy a vita ,hogy sok pénzért keveset lehet motorozni a O.B.-n .
Igen kicsit drága a nevezés ,de eltörpül a többi költség mellett ami ezzel a sporttal jár és ennek ellenére évek óta működő rendezvény.
Ide nem sétamotorozni kell jönni,arra ott a pályanap .


Én azt vallom,mint ahogy már mondtam is a Prédikátornak ha gyorsan mész nem kell 200 kör ,mert felesleges.
Sokkal többe kerül 200 ellébecolt 1:59-es kör mint 12db 1:55-ös ,az erőnlétről meg nem is beszélve,pláne ha felteszed magadnak a kérdést.Hogy mi boldogít?Nyilván hogy a gyors körök ,nem pedig azok amiket már évek óta karcolsz.
Pályanapon is kb 3x30 percet tudsz utána elfáradsz szellemileg a koncentráció miatt és nem fog menni a motorozás csak erőltetni fogod.
Engem korántsem boldogítana egy rakás értelmetlen kör.
Én abban a fél órában akarok menni mint az állat felkészülve összeszedetten jó gumival jó motorral.
És pont ezért kemény a mezőny.Mert nehogymár 3 nap bemelegítés kelljen a saját legjobb körödidőd megfutásához.
A Phoenix jó rendezvény. De hiába van annyi motorozási lehetőség,álltalában mindig tömöttek a csoportok és nem tudsz tiszta kört menni .
Tehát megint csak sétamotorozol.
Csak a versenyen tudsz keményen menni.
Az viszont csak 7 körös.
Nem beszélve arról ,hogy amennyivel többet az O.B-n befizetsz a nevezésre
azt eltankolod mire leérsz a Pancsira.
Na mind egy ,ez a saját véleményem ,nekem ezek a körülmények adottak és ezek a dolgok motiválnak.De szerintem Predivel azért egy hullámhosszon vagyunk,csak ő még nem tudja mi motiválja.
Azért csábítom ezt a maflát mert szeretnék vele együtt motorozni,versenyezni,amennyiben megtanul gyorsan menni
Én nyámnyám vagyok ezért a szabadedzésen 4 kört megyek meg az időmérőn is. Minek fárasszam magam? Nem a verseny napján kell gyakorolni. Ha 4X30 perc edzés lenne akkor 4X4 kört mennék.
De olcsóbb lehetne azért.
Szerintem a phoenix semmivel se olcsóbb,mivel ott a tranyóért is fizetsz és pl nekünk,jóval messzebb van.
A másik meg az,hogy ha gyors vagy akkor fogy a gumi rendesen az meg nem olcsó.A kétszer 30 perc tökéletesen elég arra hogy bemotorozd magad és a versenyre csúcs formába légy.Persze jobb lenne mind ezt 10000ért de már jópárszor kitárgyaltuk,hogy mennyibe kerül kibérelni a ringet 1 napra....
Kérlek szépen ez egy Országos Bajnokság itt nem öröm motorozni kell,hanem 12körön keresztül eszeveszett állat módra menni hiba nélkül!Itt a nagy többség már nem tud lassan menni,mert abba nem leli örömét.
Ha verseny előtt lenyom 4X30 percet az csak arra jó,hogy elfáradjon és elbasszon 2 hátsót,meg egy elsőt.
Már megint nem birom befogni...
még akár az is lehet h elindulok,de nem valoszinű.kicsit soknak tartottam tavaly is,idén meg még kevesebbet mehetek de legalább többért...tudom tudom...én vagyok a huje,de ez azé na máááá....hátha fizeti valaki...
Makacsnak makacs az biztos. De ebben szerintem igaza van. Ennyi pénzért 3×30 perc szerintem is pofátlanság. A Főnix napokon 100euróért egész nap mehetsz és abban benne van a verseny is. Nem beszélve a többi német és egyéb rendezők által szervezett napokról. Ha én a motorsportért dolgozó és azt szerető ember lennék, akkor nem azt nézném, hogy mennyire tudom megtömni a zsebemet azok pénzéből akikért dolgozom. Ha ezt teszi valaki, akkor ne várja el a tiszteletet és ne mondja magáról, hogy Ő a sportért tesz mindent.
Lehet, hogy rosszul gondolom, de nekem ez a véleményem erről.
Remélem megnyílik a dokumentum Yoshimura váz geometria számítási program vagyis ízelítő
Nem tagadom ez így volt, ügyes ez a mafla ezért kell az O.B.-ba mennie! Csak makacs mint az öszvér ,és nem hallgat rám soha!
(nem a Rezső pénzel,még mielőtt valaki félre értené! )
Hát egyszer meg tudott volna verni még az év elején. De adtam neki 5 kilót, hogy dobja el a vasat, mert különben elmegy a léd zsepire és nem marad gumira.
Csak csábítalak az O.B.-ra,de látom máris összefostad magad,nem kell hogy "kifújjam" az orrodat(forrás :sonáj)
vagy kitehetetlenségizi a ruhát...
van már cserélhető pelusom...idén nyesto OB de ezt tudod jol!majd máshol keménykegggyííí haversrác.... vagy mással...persze mással nem mersz,csak engem kostolgatsz mindig.