Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy a fekete tizesre!
Szia! Telszámod publikus? Segitek áttérni a zöld oldalra!
Svéd ,,vágj bele a zx 10 be.1x élsz.
Álmodozz csak!
Svéd!
Ha telik rá, akkor miért is ne?
Hajrá!
Vivodás szezon előtt
6 szezont mentem Suzukival, négyet k5-el és kettőt k9-el. Mivel lassan indult be a köridő fejlődésem, ezért a K5-öt nem nagyon tudtam kiaknázni. Amióta k9-el körözgetek, azóta kezdtem kicsit felzárkozni a gyorsabb fiukhoz.

Nem hittem hogy hűtlen leszek a gsxr-hez, de mégis bekövetkezett. Nem volt vele semmi bajom, csak éppen nagyon kérték.

Persze túl hamar döntöttem, igy itt állok szezon elején a dilemmával, hogy mire is üljek. Sajnos az uj gixxer amire vártam az csak egy év múlva jelenik meg, így kell egy megoldást találnom minimum egy évre.

Az egyik megoldás nagyon gazdaságosnak tünt: ott van az unatkozó k5 Svédországban, benne van a komplett Bazzaz, nem nagyon kell semmit költeni rá, talán egy kis futomű felujitás és kész a szezonra. Az előny az lenne, hogy legalább használodik és félretehetném a k9 árát a jövö évi gixerre. Valószinű a szezon közepére már a k5-el is tudnék uj pb-t menni, de ez a pb természetesen sokkal nehezebben menne egy hatéves technikával, mint egy uj fejlesztésű erőssebb géppel. De az is átfutott az agyamon, hogy viszont a k5 legalább egy még nagyobb kihívást jelentene, én meg köztudottan szeretem a kihivásokat.

A másik kézenfekvő megoldás pedig a legujabb sportgép, a ZX10R vásárlása. Evvel a géppel természetesen sokkal könnyebb lesz gyorsulni. Erre persze kell még idom, fényezés, egy slipon dob, aminek viszont commander nélkül nincs értelme és nincs rajta gyorsváltó sem, amihez szintén hozzászoktam a Bazzaz miatt. Természetesen ez nem mondható gazdaságos megoldásnak, de egész életemben sporolós életvitelt éltem, most legalább olyanra költhetem amit imádok.

Estéről estére változik a véleményem, de ma a zx-nek áll a zászló
Főzzé'
Nincs
Sziasztok!
Kicsit off a téma,de hátha tud valaki segíteni.
A hungaroringen szoktam hallani egy pittyegő vagy szirénázó jelzést (nem mentő)amikor nyitva van a pálya.
Ezt honnan tudnám megszerezni mp3 ban?
Vagy menjek ki egy diktafonnal
Pred kedvéért fékFOLYADÉK.
Jani,
van "raktáron" fékolajad?
Miért keresed, elvesztetted?
Na ilyet nem találok én se. Mondjuk 70ért lenne.
Keresek Dunlop D211 200/55-öt vagy KR 108 195/65-öt 7712 es keveréket.Használt is érdekel,de jó állapotú legyen.
Ha új az se gond csak ne legyen több mint 50000ft
Ahogy mondod. Volt aki Teréznek hívta . Én csak simán anyának . Tehát a Teréz anya abszolút helytálló.
Teréz Anya volt a nevelőd?
Köztudottan kibaszottul kedves gyerek vagyok. Na persze nem lennék ilyen, ha a TERI anno nem ilyennek nevel jó pár laskás pofon kíséretében.
Szerintem csak meglepődött ezen a kedvességen, és nagyon köszöni ezúton is. Puszil.
Én bénaaaaaaaaaaaa?
Soha többet nem állok veled szóba, de legalább egy hétig.
Nem érted, hogy elfogyott a gumim?! Ha lett volna egy félig kopott még azzal is mentem volna 48-49-et.
DE NEM VÓÓÓÓT!
Na meg Dávid idejét sem akartam volna megjavítani.
Lehet így volt jó.
Apám ez nekem simán jön, nem kell hozzá szívnom semmit.
Asszonyodnak(mint minden Ildinek a telefonomban) tegnap küldtem boldog névnapi SMS-t. Hát nem "lebaszott", hogy csak ma lesz.
Az azért már mesének sem lett volna hihető.
Söt Kigyó még szájharmonikázik is, idesüss

http://youtu.be/s7H3bdtfQdI
Béna vagy... Én mesében simán megyek 52ket szar guminyomással, eltekergetett futóművel és 600-assal!
Adj nekem is ebből amit szívsz!