Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az eladási adatok az új 10-es eseteben lenyegesen szerenyebbek europaban mint az USA-ban.
Az pedig tudjuk hogy a dealer halozat europaban eleg gyenge, illetve az eladasok is a masik harom japanhoz kepest.
Erről a visszahivásrol én is hallottam, az USAban. Az uj 10es hajlamos volt a szelepellebegésre. Ami érdekes hogy europában egy darabot sem hivtak vissza... Lehet itt nem foglalkoznak vele?
Svéd sztem maradj a k5nél az a motor már bizonyitott, nem kell dolgoznod az átépitésen, aztán majd jövöre az uj gixxer! Szerintem
Sved,

Az új Zx 10 kawanal is volt visszahivas, mitobb csereltek a motorokat itt az USA-ban minden vasarlonak, ilyen teren az uj BMW es KAWA ugyanaz..
lehet hogy kihívás...de inkább csak egy drága hobbi.a kihívás ettől jóval több....és ha teljesíted az igazi kihívást,arra ugy gondolsz mint,egy holdraszállásra,hiszen az neked olyan értékű lesz!igazi kihívást pályán nem találsz...ez nem egy tul nagy feladat sztem.nagyon nagyon messze van az igazi kihívástól!de azért nagyon jó!
néda ..érti a humort!persze ez svédről nemm mondható el...
Vegyel amit a legjobban szeretsz....viszont megtortenhet hogyha kawat veszel tobbe nem fog mas marka erdekelni !
ez tetszett
Na jó.
Egye fene...
Akkor ha lehet vennék egy gixert.
Miért lenne probléma?
Főleg, ha GSX-R-t veszel...

Ha nem, na az már probléma lesz!
köszi szépen kihagytam azt a hozzászólást
26225-ös hozzászólás...legjobb legolcsóbb megbízható magyar. nagyon sokan ezt használják...én is,jobb mint a 3 szor drágább gpchrono...
Nem vagyok fent ilyen oldalakon. Csak itt vagyok megtalálható.
Azéé köszi.
Vegyél Szályertől. Egyszerű és megbízható.
Ez mányi pizza:
Szép jó estét !

Valakinek nincs eladó köridőmérője ? (puritán legegyszerűbb is érdekel)
Miért? Cipőben meg ruhában nem rosszak. A pizzájuk nem az igazi.
Hááát nemtom. Én inkább váltok ha nem probléma?
tartós olasz? inkább ne erőltessük
Ráéreztél!
Az új állítólag már jó.
Változtattak a hűtésén és a kenési rendszeren is, nagyobbak az olajfuratok és lényegesen nagyobb kapacitású benne az olajpumpa is.
ugy ugy...
BMW-vel még senki sem pályázott. Az MV-vel sincs sok baj amíg meg nem kapja a pályán az ütés vágást. Több embert is ismerek aki normálisan használja az MV-t és 20e feletti km van bennük. Na de mint mondtad a Dezsőnél majd kiderül.
Svéd az elmúlt 24 órában felmerül Suzuki, Kawasaki, BMW, Honda, MV...
én akkor azt mondom vegyél DUCATIt
Kimaradt hogy M.A.R.