Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki próbált közületek 16 mm es radiális brembot?
az érdekelne mennyire adagolható az a fék?mert ugy tudom leginkább horgonyhoz hasonlít,,az meg nem kő.
nem fenyeget a veszély hogy 16.5-es marchesiniket vegyek
Szewasztok srácok!

segitségeteket kérném! most készülök venni egy 2007es yamaha r6r-t már nagyon sok motort megnéztem kiprobáltam és rá esne a választás! elég nagy darab vagyok 183magas és 103kg de azért szeretnék 600ast mert erőben pont elég és a versenytársak közül is ez ragadta el a tetszésem! szeretnék pályára és utcára is használni viszont a kérdés a következő hogy tudom hogy nem kaphatok olyan v álaszt hogy persze tök jo de azért kényelmes lehet már amennyire kényelmes lehet egy sportmotor az én testalkatomhoz hogy leutazni vele 3-400km ert addigra elhal e a kezem lábam:D szoval nem várok el olyat amit tudom hogy lehetetlen csakhát van e itt hasonlo testalkattal r6tulaj! mennyit eszik a gép normál és pálya használattal? és hogy van e jellegzetes hibája a gépnek! előre is köszönöm válaszotokat ami persze nem rendit el attol hogy megvegyem a gépet
Csak az igazán gyorsak
Közben rájöttem én is.
én többet is ismerek akik 16,5 el mennek
Köszönöm!
Ismerjük egymást
Ok kiviszem.
Szombaton egész nap kint leszek.
Fehér Opel combo, piros-fekete Gsx-r 750 k8.
Keressetek meg!
Mind a két nap
Ingyen adták és sajnos nem volt idő a BODIS rendszer elkészítéséhez. Amint lesz lehetőség azonnal csere!
Sok csodát láttam már és még miket fogok ?
Melyik nap leszel kint?
Hello!
Ha Janit nem érdekli a gumi akkor én vevő lennék rá, de övé az elsőbbség!
Ez komolyan LEHET szempont motorvásárlás esetében?
Én még menet közben is törölgetem...
Ha jössz tesztnapra megtennéd,hogy elhozod?
Malcolm, miért választottátok a Two Brothers rendszert?
Nem rossz! De takaritani?
Igen. De , ha rám hallgatsz akkor 17,-est használsz. egyszerűbb a gumi utánpótlás.
még szerencse hogy nem próbáltam a magaméra felrakni
megy innét valaki egyáltalán 16,5 es kerekekkel?
Van egy egy 7704-es D211gp hátsóm. 60-70%-os ha érdekel.
azt hozzátehetnéd hogy 16,5 felnire, mert nem mindenki tudja ezekből a számokból :)
ok
del
sorry
Svéd,

S1000RR nem játszik?
A BMW-nél is visszahívták a motorokat? Erről nem hallottam. Szerintem nem mindegy, hogy a 0km-es vagy alig futott hibátlan motorod helyett kapsz egy újat (Kawasaki), vagy felrobban alattad a moci és adnak helyette egy újat. (BMW).
egy használt KR 106 om van 125/80 420 ,6704 es.Én nem Dunlopozom-hátha valaki elhasználja.sok kört nem futott