Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

15000ft egész nap, 9000ft délelőtt, 11000ft délután.
Hogy van ez a BRO Fan kártya? Megszerzés, ár? Ha jól értem akkor így egy nap 22000 Ft? Eddig csak az Euroringen voltam ott 17000 Ft környéke egy nap. Ha jól tudom
30ért 6szor 25-30perc.
Hát ma már semmi sem lesz kevesebb?
15e délelőtt,15e délután...
ha van Bro fan kártyád akkor ugyan ez 11e-be fáj...:-)
Tavaly 26 ezer volt az egész nap.
Üdv,

Picit offolnám a topikot:
Akad egy Női motoros bőrruhám, 38as méret, méretprobléma miatt eladó, sajnos

Viszlát a pályán
éjjel toltam fel még két videót, de azért hagytam a mai késöbbi beszámolohoz is
Megtudnátok mondani hogy mennyibe kerül egy Hringes gurulás? Ha délelőtt és délután is szeretnék menni, az két befizetés?Köszi Svéd a videókat, legalább nem unatkozunk a téli napokon.
Ez jobb, mint a tegnapelőtti beszámoló!
Nem egyszerű ez a pálya. Igen tetszik nekem. No meg egy picit irigy vagyok.
Remélem összejönnek a dolgaid. Örülnék ha lenne még egy magyar akiért lehet és érdemes is szurkolni.
Öreg ember nem vén ember.
Húzzad neki Gábor.
Üdv. CBR1000RR-hez gyári kipufogokönyök/leömlö/ elado ! kivetettem a katalizátort belöle ha érdekel valakit pályára vagy bármi akkor szoljon potom pénzért odaadom!
Ha lesz kézzelfogható, akkor írok...frissíteni fogom az oldalam is, meg a facebookon is próbálok naprakész lenni motoros dolgokban.

http://www.facebook.com/pages/...

De köszi mindenkinek!
Svéd!
Próbáljátok meg kicserélni az akksit mert lehet amiatt dadog a motor,nézzétek meg van-e töltés és ha nincs,vagy ingadozik akkor a feszültségszabályzó is lehet gond.Vagy ezek valamelyikének az érintkezési hibája is okozhatja ezt! Testkábel nincs fellazulva?
Azért ha van valami kézzelfogható fejlemény irhatnál róla bővebben akár a honlapodon! Szerintem nagyon sokan szurkolunk érted! Nagyon ott a helyed az élmezőnyben!
hajrá! ügyesen, és sok sikert! Grat.!

LX
Sok sikert nyomjátok!

STEELHORSE MOTOR KAWASAKI PÉCS
:))) Valamit lepni kell! Rohadtul nem egyszeru, de nagyon szeretnem hogy ossze jojjon, ugyhogy ossze kell jonnie!
Remelem sikerul ez a project!
Jó lett a videó! Bár a hozzú feltöltési idő miatt, hosszabbra gondoltam... Várom a következőt...
Svéd!
Írnál pár sort a gumi keverékről,milyennel mentek?
Dezsőt faggasd már ki,hogy milyen a bömbi pl a gixerhez képest stb...
Várjuk a további beszámolókat!Rizinek jobbulást!
Hajrá
Értem.
Ez az egész valami rendezvény? vagy csak sima nyÍltnap?
fennt? nem értem..
ugy tudom csak én vidozok, onboard is én
igaz a koromnál fogva lehetnék egy nyaraló apuka aki ideutazik a fiát motoroztatni, de én nem bizok szivesen semmit másokra, ezért én magam pályázok