Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátsó kerék, h leugrott...
micsoda wsbk futam volt vazze, Melandri nyert SMRZ második!
Ancsy, erről akkor majd személyesen! Jövőhét hétvége aktuális neked?


Te meg gyere Kakucsozni majd!
Attól függ,mennyivel olcsóbban gondolnád....Ezek darab áron sem olcsó cuccok..
Adam nekem a postai utánvét tökéletes, mert minden pályától nagyon messze lakom :( Hétfőn megyek a postára, ha adsz címet már küldöm is
Szia Kölyök!
Dnor-nak van.
Jancsikám, RBF660 hogyé jön? És főleg mikorra tud jönni?
Sziasztok!

Nézzétek meg, köszi! :) Power Girls Racing Team
Grat a Moshénak az 54-hez
Akkor golyo beszívatott.
szerintem ő sem ment már utolso menetben, sokan kihagyták az utolsót
akko tuti direkt törölte ki az aljas
mindenestre sikerült no "laps feliratot" elöcsalnia
Tisztelt Félsvéd. Nem a köridőmérőben van a hiba. Tudomásom szerint nincs olyan GPT aminek nincs memóriája.El kellene olvasni használati útmutatót,az sokat segít.
Már téged is megfertőzött ez a lájkolom meg thx meg miafaszom? Jáááááj Tomi, hát hová fajul ez a világ?
Mikor beszéltem vele akkor még hátra volt az utsó 30perc,lehet abba már szórta az 59-eket.
akkor a Golya ma átbaszott, kérdem tőle Peti mit ment, erre lazán válaszolta 59-eket
kapja be
Svéd!
Ezen jót röhögtem wazz!
Gyuricza Peti legjobb ideje 2:01
Te meg ne aggódj mert ha még is meg volt az 59 akkor meg lesz 2.-án is és az hivatalos mért kör lesz.
Ahogy nézem vmi olyasmi mint amit a bázismotornál lehet kapni ?
De mind1, érdekel a téma szállítást h tudjuk megoldani?
Mondjuk posta utánvét?
Vagy ápr 2-3 pann.ring v vmi más 5let?
Thx a választ persze h érdekel jöhetnek a képek!
szerintetek lesznek valahol képek a mai napról? mert fotos volt egy pár
Első versenyzői tesztnap Hungaroring
Motoromat ugyan már megvette Szaszy, de a jóságos uj tulaj megengedi hogy felesbe használjuk amig nem lesz meg az uj motorom.

Szép idő volt, az első nehéz döntés az volt hogy a meneteket nem akartuk elfelezni, vettem külön matricát de mivel Szaszy az ezresekre vett jegyet, én kénytelen voltam 600 as csoportba venni. De a 600 as csoportban mentek a 125 és a 250 is. Hát nehéz volt tiszta kört találni pedig egész nap kutattam utána.

Persze igy hogy egész nap megy a motor, igy bizony hamarabb fogyott el a fékbetét is meg benzinnel is alig gyöztük. Szaszy nem arról híres hogy gyengéd és nőies, igy amásodik menetben letörte a váltókart. Mázlink volt hogy Álmos kint volt a Hringen, igy szerzett egy másik váltokart, tudtuk folytatni.

Sajnos kigyorsitáson nagyon pumpált a hátulja, ami egyre jobban zavart. Ott volt Moshével a szerelője és Szaszy megkérte nézzen mér rá a hatuljára. kevésnek találta a negativ rugóutat ezért a rugó előfeszítést kilazitotta teljes két kört. Én nem igazán értettem csak azt hittem hogy egy pumpálást inkább rugofeszitéssel kell kezelni. Nem is lett jobb egyáltalán tovább pumpált.

Délelőtt 2:02 re tudtam lemenni, Szaszynak is sikerült a 2:03. Tompi és Csabcsi mindketten mentek 58-at már a második délelőtti menetbe és meg sem várták a harmadik menetet, összecsomagoltak :)

Délutánra mindenki kezdett fáradni, bevallom még én is. Sajnos a Szaszy köridőmérője volt fent a motoron, amit mint kiderült ő sem igazán tud kezelni. Érdekes tipus mert nincs memoriája, mielőtt kikapcsolod meg kell nézni a legjobbat. Ez a müvelet délelőtt többször sikerült is neki.

Délután feltettünk uj Brigit hátra, Álmost megkértem inkább tekerje nekem vissza a hátsó rugót feszesebbre sőt ne csak azt a kettőt hanem inkább három teljes fordulatot feszitsen rajta.

Délutáni második menetben együtt mentünk ki Gyuricza Petivel akiről tudom hogy tud 59 et ezért ráakaszkodtam. Sajnos 4 kör után lejött, de nekem meg volt még kedvem menni mert alig pumpált a hátulja. Sikerült kifognom még két majdnem tiszta kört, ahol az előzések jól jöttek ki. Ugy éreztem hogy jó körök lesznek igy a célegyenesben rápillantottam a köridőmérőre kicsivel a híd előtt és azt hittem hogy 59 es időt láttam. Baszott boldog voltam és a következő körben ki is jöttem és gyermeteg kiváncsisággal orditottam Szaszynak hogy jöjjön gyorsan oda és varázsolja elő a köridőket ebből a szarból mielőtt kikapcsolna. Mondtam is neki hogy lehet hogy 2 perc alattit mentem. Hogy ez volt e az oka vagy nem, de addig nyomkodta amig eltünt minden idő. Olyan kibaszott mérges lettem hogy kiabálni kezdtem vele, akkor mondta hogy ő sem nagyon ért hozzá.

5 éve várok a pillanatra és kitörli a köridimet megnézés előtt.... Ott is hagytam a picsába, nem mentem fel az utolsó menetre sem. Álmos azt mondta hogy a telfonjáról mért nekem köröket de ő csak 01 es kört látott. Mindenestre telefonos méréssel nem lehet ekkorát tévedni ugyhogy könnyen lehet hogy tényleg nem volt egyáltalán 2 perc alatti kör, mert kibaszott szar a pici GPT köridőmérő displaye.

Az tuti hogy legközelebb viszem a sajátomat.

Bosszuból elárulom hogy Szaszynak mértem az utolsóelőtti menetben néhány körét és mind 07 volt. Lejövetelkor mégis 01 es idö jött neki össze.

Asszem beszerzek én is egy memoria nélküli köridőmérőt, ugy hamarabb meglenne az 58 :)

Szóval nem panaszkodunk, csontszáraz napunk lett és nam voltunk túl bénák. Dér Zoli V2 kupába akar menni egy kölcsön RSV vel és ment ma vele 59 et.

Predi 58, Lucky 07, Koca 04 (asszem) Norbi 12!
Adam82, nekem van E betűs pályaidomba való lámpám. Az enyémből vettem ki. Ár 5000 Ft
Lájkolom a képeidet Ferikém! De azért egy ilyen szar programért kihagyni az 1. Tesztet! Gondolom nem jössz este!
De ha holnap nem ilyen idő lesz, akkor irgum burgum.