Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az euroringes oktatáshoz min 8 ember kell! De ott ugye inkább az alapokat gyakoroljuk, 8-12 embernél nincs is annyira sok idő, hogy az 1:20 alatti időket csiszoljuk.
Óvatosan oktatom, ne aggódj Imi! :) 1:20 alatt hatványozódik a másodpercek lefaragásának a nehézsége! :) 1:14,5öt meg nem szabad mennie senkinek! :)
Csak óvatosan oktasd azokat az 1.20 alatti időket vagy én is jelenkezek oktatásra 1.14.5-öt szeretnénk Mennyien kellünk,hogy meglegyen tartva az oktatás
Svéd rohadjá meg! 23 fok, az már nyár! Na küldj egy napozós képet, ha utáljunk téged ebbe a rohadt hidegben! A videózás meg menjen ezerrel...
Hála istennek akkor így szükség lesz rá. Nem fogtok megfagyni az a lényeg.
Adjad neki apám.
lesz video dögivel, egyébként megjöttünk, 23 fok
azt hittem nem fog kelleni a ventillátoros vállfa :)
Miért nem sietnek a srácok?
Jó utat és jó szórakozást. Videókat csináljál rengeteget. Minden este beszámolókat kérnénk.
Irigyellek titeket! Bömössel... Jó szórakozást és várjuk a videós beszámolókat! A Nagy Testvér figyeljen mindig...
Rendben, megbeszélem atöbbiekkel a külön időpontot. Addig is meg tudnás írni privátban hogy mennyi az annyi (szgy3kukacfreemailponthu)?
sok sikert!
Szezonkezdés napsütésben

Túlméretes téli edzőtábor Spanyolországban

Az előcsapatok már elindultak, ma indult az utolsó két auto, Pizza és Priskin Pisti Valencia felé, Hangonyi Öcsi már vasárnap elindult Sárkány féle motorokkal meg az én kis gyenge k9-esemmel. Azért irtam Sárkány féle motorokat, mert Őcsi megvette Dezső tavalyi gépét és Dezső viszont idén a Bömösre szavazott.

Rizi és Rosivall Ágoston már lent vannak Albacete-ben melegitenek, de ők is jönnek Valenciába.

Szóval 7 tagu a brigád és Ágoston hozott magával egy orosz versenyzőt is oktatni.

Hirtelen felindulásból ma úgy döntöttem hogy mégis tartunk Acis Svéd Race futamot Valenciában és Aragonban, sikerült is elkészíttetnem a dijakat, a srácok még nem is tudnak róla



Remélem jo meccsek lesznek, Priskin és én g-Oldboysban fogunk küzdeni a többiek Openben. Repülőrajtos verseny lesz

Sok pályát megjártam már és jól birom az egymás utáni pályanapokat is, de most lehet hogy túlfeszitettük a húrt. A terv ugyanis igy néz ki:

február:
23-24 Valencia
26-27 Motorland Aragon

március
1-2 Catalunya-Barcelona
3-5 Cartagena BSBK edzés
6-8 Almeria

Ez testvérek közt is 12 pályanap, ha nem lesz eső. Nem tudom előre hogy ki lehet-e ezt birni, de félek tőle hogy meg fogjuk csinálni, ha nem fog esni az eső.

Persze lehet hogy néhány puhány kihagy majd pár napot, majd kiderül hogy birjuk.

Dezsővel holnap repülök a csapat után, az autobérlést és a Valenciai hotelt már ki is fizettem.

Időjárás előrejelzés szokatlanul jónak tünik, 20-21 fokokat irtak szerdára meg csütörtökre és felhőtlen égboltot.

ezen a linken van a térkép a pályákhoz,

http://goo.gl/maps/UEZk
Várlak szeretettel! :) Meg motoros jókedvvel! :)
A keretet euroring regisztrálja, ők tudják megmondani, hogy pontosan hol tart a dolog.
Viszont ha tényleg 1:20-as időkért szeretnétek küzdeni, akkor nektek lehet lassú lesz az ottani tempó. Lehet jobban járnátok gyorsulás szempontjából, ha 4-5-en már vagytok hasonló tudással, ha külön egyeztetnénk időpontot, akkor több idő jut egy egy emberre, jobban lehet gyorsulni.
A csoportos oktatáson inkább az alap dolgokat gyakoroljuk...1:20 az már nem teljesen alap (kezdő) tempó.
sziasztok!

Vettem egy pályamotort. Amikornem használom és el megy olyan 2-3 hét az időre aksit kivegyem (csepptöltés céljából) vagy elég ha beindítom hetente 15-20percre és a generátor tölt rá annyit úgy gondolom. Véleményeket várom.

Illetve valakinek nincs elfekvőben 2db kormányvégsúly vagy egy gsxr fékkar ?
Köszi a választ már beszéltem az euroringel és úgy néz ki ha jó az idő akkor ott leszek
Erősen gondolkodunk rajta hogy egy páran elmennénk március 30-án. 1:23 és 1:26 idők között vagyunk szeretnénk megcélozni az 1:20-at . Beleférünk az oktatásba vagy inkább másik időpont lenne jó 3-5 emberről lenne szó.
120/70/R17 - 190/55/R17
Márka típus egyénfüggő.
Kérdezd Briant a motorgumik-nál.
Biztosan segíteni fog.
Attila
Sziasztok!

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz! Megbánni biztos nem fogja senki a Chrobák Jani féle oktatást! Sőt épp ellenkezőleg!
Cső mindenki!
Aki gsx-r 600 al pályázik az elmondaná milyen,mekkora gumival?
Amirol itt szo volt, az marcius 30.ra van kituzve elsonek! www.euroring.hu naluk kell jelentkezni! Asszem az ara is fel van ott tuntetve.

De bovebben itt talaltok az oktatasokrol, illetve rolam leirast. Illetve nagyon szivesen elmondom szoba is ha valakinek extra kerdese van.
www.chrobakjanos.hu
Itt minden elerhetoseg fenn van!

Udv.
Szia
Bocs ha lemaradtam,de mikor lenne ez a dolog és mennyiért?
Köszi
Ha nem jon kozbe semmi engem is erdekel a marc30-a. Jelentkezem elotte.
Szia! Köszi, megfogadom! Örülnék, ha majd tudnánk közösen gurulni. Láttam felvettél MSN-re, majd beszélünk akkor ott!
Nagyon durva
Azért normális ember ilyet nem csinál.
Minden tiszteletem az övék!