Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30/351-0610
hozd ki hétvégén a ringre...igaz én nem értek hozzám,meg jó volna rajtad meggazdagodni,de ha nem találsz mást........ .
Áááá! De rákérdezek egy kis spanomra. Mondjuk pont most fordítottunk Predivel 180 fokot a hátsó rugón, mert szarul raktuk rá és így nem fértünk hozzá az állító csavarhoz. Nagyon tudtam mondani neki, hogy mit csináljon.
Ugye nem magadra gondolsz, mint szaki...?
Mennyit érne meg neked ez a hadművelet?
Svéd használ valami ilyesmit de nem tudom kitől vette.
Nekem pont ma érkezett meg,de csak jövő hónapban fogom kipróbálni.Ez konkrétan 2 db 10cm átmérőjű korong.Én felhívtam őket,mert nem küldték el miután megrendeltem.Annyit mondott a srác,hogy mikor felrakom akkor figyelni kell,hogy ne fogjam meg a ragasztós részét,mert átlátszik majd az újjlenyomat.
Jó, de aztán kicserélem neked is, megnézem utána az első féktávodat!
Cseréld ki magadnak! Nem tudod? Analfabéta vagy...
Mé hétvégén nem jössz ringezni?
Van itt olyan szaki - vagy vki aki ismer ilyen emberkét - aki hétvégén szeretne szerelni? Az se baj ha ezzel foglalkozik, és mondjuk nem rajtam akar meggazdagodni...
Első lánckerék, és első fékcsőszett csere.
Az én szerelőmnek mégse jó a hétvége.
Szia!
Itt pontosan kell tudnom tételesen mi kell! Ezt kintröl tudom rendelni japánból és úgy gyártják le egyediben . Ez azért fontos mert nem mindegy az ár hogy mennyi tudok kiküldeni rendelésre !
Tehát arra kérlek pontosan tételesen irjátok le mire vagytok kiváncsiak stb stb
Tömítésszett, hengerfej, szelepek, dugattyúk, csapágyak kb. ennyi nagyjából egy teljes generálhoz való alkatrész! Nem gyári, hanem versenyalkatrészek érdekelnek minket! Tudnál ezekre egy árajánlatot adni?
Szia!

Tudok hozzá mindent! Mi kell? Adatlapomon elérsz!
Sajnos nem tudok...
Üdv Tomi!
Gsxr-hez is tudsz ilyen felújító szettet szerezni egy ismerősömnek kellene k8 1000hez? Tudom, hogy yamahás vagy de azért megkérdezem!
Hali
Nincs valakinek kawa zx7r-hez együléses idomja
Én leverdesném az összes szemtelenkedőt a helyedben, egyből tudnák hol a helyük.
Na mennyé má magaddal te is...
gépontot régótakereső Ákos
Vagy G pontot izgató Ákos
sziasztok! érdekel valakit yamaha r6 komplett pályaidom lámpával?
60E Ft! Budapest
06306052541
Vagy G pont Ákos!


Amúgy a "GéÁkos" vmiért a GayÁkos-hoz hasonlít nagyon...
Na akkor majd idén megmutathatod a világnak , háttérzaj leszállll és érüdütü....