Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fel is kötöm, 100 kg lesz
irigykedsz mi?hozzál tőkesúlyt-felőlem felkötheted. Kurti ezek szerint boxolni ment?
Pont cigiztem és féktávnál pöcköltem el a csikket,ezért kicsit elnyújtottam a fékutat.
Meg gondoltam elengedlek ,nem akartalak belehúzni egy 1:52-es körbe.
Svéd! Azt írtad lesz mérlegelés! a Crazy csapat nem adja ki! A Crazy se egy vastag emberke!
Tegyük hozzá, hogy idén a Tomi minha apróbb túl súlyal küzdött volna még ráadásul!
köszike
Szia Béla!
Már kétszer is leírtam mert amikor a mail-ben néztem a válaszokat akkor nem mutatta, a hozzászólást!
Szia remélem Snowine is elolvassa.
Jani! Igazat adok neked. PL.: Gyuri. a 2004 1000RR ben elöl kellett rugót cserélni 59.-nél ha jól emlékszem. 110-115 között ment a súlya akkor és lekoppant az eleje mindig. De egy dolgot ne felejts el! Az apróbb futómü átszelepeléssel meg ilyen dolgokkal a komfort érzetedet növeled elsősorban. Magyarul nem élethalál közdelem árán éred el a leggjobb idődet, könnyebben tartod körökön keresztül nem? Talán ennyit megérhet. Legalább is a Gyuri ezt tapasztalta a rugó, és olajcsere után.
Tomi nemsokára az új Zenith Racing sro öhlins service centertől lehet ió áron fejlesztést vásárolni.
1.54.4 használt guival!
Fejlesztés az kellene... csak pínz nincs rá Úgyhogy marad így.
Szia Tamás gratulálok a idődhöz nem semmi teljesítmény!Lehet hogy
kellene egy kis fejlesztés? Üdv: Béla
És igen BércziDavet fékezem ki a cél végén..
Bocs Dave!
Szar az olaj
Sziastock!

Az én motoromba (R1'10) is széria gátló van hátul, és azon is alig állítottunk. Elől ki van cserélve a rugó 10-re + öhlins olaj került bele. Így sikerült vele menni 1:55.7 -et. Ami rossz volt, hogy hamar túlmelegszik és a verseny 6-7 körétől egyre jobban pumpál. :-)

Íme a videó a gyors körömről!

http://youtu.be/ovJ7hcY0RSI
silverkart..Zsóti....te csak 2 fős csapatban indulhatsz ..a...sulyhatár miatt
Na jazé
persze..az utolsó pilanat után 2 perccel...az nem elég? minek sietni..maj a pályán sietek
Szeva! Hova mentek kardozni?
azé....most nem akarod őt bemutatni nekem ugye?
Viki gokart pályán nőtt fel
szarrá fog verni mindenkit hehe
Szeva kötsög Má majdnem csak rád várok,Lesz valamid Jenő?
nem megyek 5 ös csapatban.:)miért is érthető Viki?kimondta hogy 2 csajjal rossz gokartozni?
Értem!

Akkor keverlek valakivel.