Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tehát már nem is tartod annyira elképzelhetetlennek hogy őtős csoportba akarsz menni
érthető hogy Vikivel akarsz lenni :)
bocs..azt nem néztem hogy ők jelentkezetk utoljára tedd ahogy jónak látod.
pont azt kérted hogy ne az utolsók vegyék el a helyet az időben regisztráltak elől
erre megkapod a válasz és méris azt kéred hogy az utolso két jelentkezőt vegyem fixre
mint tudod a silverkartban 8 kocsit engednek, tehát könnyen kiszámithatod hogy két emlitett név is tartalék
tehát most azért izgulj hátha fognak hiányozni
de szerintem fognak mint mint mindig
1.54.4 használt gumival.
Svéd.
Van egy 4 es csapatunk,beírnád?
crazyZso,Kis Viki,Bazs7,crazyJoe,
thx.
vótmá hogy nem?
köszi, tavasszal mindenképp keresni foglak!
Szia Tutis egy hátsó gátló átszelepelés szervízel 42-ezer ha kell rugó
az 18-ezr ft ez az ár magába foglalja pályán a beállítást és modositást(állitás,rugó csere,ha kell ujabb átszelepelés) Üdv:Béla
Szia Béla! Telefonszámodat mentettem, tavasszal foglak keresni futómű beállítással kapcsolatban. Viszont szeretnék kérdezni is: 600 K8-am van, a gyári hátsó futómű átalakítása mennyibe jönne ki kb? (95 kg vagyok, a hátulját nem érzem valami biztosnak bármerre tekergettem)
Jó reggelt mindenkinek! Zotyó 41 én Horvát nemzetiségű vagyok Szerb területen születtem és Kiskunfélegyházán élek.
Persze,hogy elfér.D211 ből a 200-as kell...
Crazy
természetesen az utolso regelőket fogom sujtani, de ennek az a feltétele hogy légy ott időben
ha nem vagy ott időben akkor leszarom mikor regeltél, mert fingom sincs hogy uton vagy-e
el.de jobb ha nem
srácok 200-as gumi elfér hátul k7 1000?
Svéd!
ugye nem az lesz 5 fős csapatokban aki csapatnélküli?és mondjuk az elején regelt..?
Ja még annyit hogy az 50-50 vagy 20-80 ami még roszabb nagyon jo parasztvakításnak jo a futomüvesnek mert ugye ugyis a pilota a szar meg jo a pilotának is aki ugye valojában szimszonnal megy olyan jot mer ö akkora ász csak a baj hogy elfedi az igazságot, persze minden pilota igy van vele hogy ez csak az ö érdeme én már rég tudom hogy nem igy van dehát ez van mindenki szereti magát csillámfénybe füröszteni, én azt mondom ébredjen fel mindenki, szarbol nem lehet várat épiteni.
K. Béla

Te Szlovéniából vetődtél Pestre?
Ebben semmiképp nem értünk egyet amint irtam "the fastest you know is the fastes you've ridden" mostmár lefordítva is " a legjobb amit ismersz az a legjobb amit vezettél" nemtudom hogy te mentél e már igazán jo motorral én igen és az enyém (uaz a márka) hozzá képest egy szardarab volt, és affelöl sincs kétségem hogy ha te mondjuk kapnál egy jo 600ast a segged alá kurvajo köridöket tudnál mer nem huzod rosszul neki a gázt, persze magamrol is tudom hogy nem huzom rosszul a gázt és énis jokat mennék. Egy bizonyos pilota tudás felett lényegében csak motor van és ennyi év szerencsétlenkedéssel a hátam mögött tartom magam elég jonak, hogy elöl tudjak menni egy obéba vagy akár meg is nyerjem és ezzel nem magamat fényezem mert tudom hogy rengeteg jo versenyzö van itt akik ugyanugy meg tudják nyerni de szar a motorjuk és nem tudják mer nem mentek még joval életükbe...
95?Hát én olyan 75-re saccoltam,mikor összefutottunk
Én olyan 110 körül vagyok beöltözve,most lesz felújítva a futómű,csak ezért kérdeztem,hogy kell-e cserélni,mert az jó sokba fájna. Inkább emotorozgatom,úgyis csak most kezdem a pályázgatást.Majd jövőre cserélgetek,ha már belejöttem egy kicsit.
Hogyne ismerném. Ököllel üti a vasat ha pipa. De gyors mint az 1.57-es villám.
És profin hegeszt.
Több munkáját is láttam. Bátran állítom, hogy a többi is csak egy picit szebb.
nézd meg a fotóimat,töltöttem fel egy képet amit a kontár.hu-n találtam.nem ismered ezt a taknyot a transit előtt feszít?
Én most ollllyan csinos vagyok, hogy tervezem a benevezésemet ide:
http://www.vitrixmodelteam.com...
Na végre valaki be mer neki szólni. Én nem merek mert Jani is kemény?
Csend legyen!