Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LX ZX ki az LX 6R te vagy?
néézzzzeeed mááá' Béééllaaaa...
szevaaasz

LX
Hello Kígyó Uraság!
Olyat is tudunk...
Szia, Tacsi!
Jövőbelátó jobban...
Lelátó jegy érdekel?
Ahoy!
Mit lehet tudni a 2011-es márkakupákról? Tavaly ilyenkor már pörögtek az infok...
Márciusban kezdjük a pályamotorozást és gokartozást a gyerekekkel
és a robogósokkal. Minden motorozni vágyót várunk a Kőbányaringen.
Bejelentkezés: szabokuksi@vipmail.hu T:0630 287 1436
melyiket nézed?
az van a blogomon, ez a vimeo tárján van: http://fekezzrovidebbet.blog.h...

ez meg van a facebookon, ebből van angol nyelvleckés verzio is: http://www.facebook.com/video/...
A videód csak nekem ugrál vagy direkt ilyenre csináltad?
Szia Sonaj üdv neked és Csillának
Nyugodtan kérdezz ne foglalkozz semmivel ! Én holtamig tanulok és ezért rengeteg kérdés merül fel nap mit nap,és én is szoktam kérdezni!
tudom hogy ez nem egy oriási fejlődés, de az én koromban már a a kicsinek is örülni kell
A Hring az nem fexik nekem, ott nem várok nagyobb fejlődést, az 1: 59 től már boldog leszek. Főleg ha az még stabilizálodna is
A Slovákiaringen ott szerintem többet is feljlődhetek oda 2:15 a terv
Ha lesz Mugello akkor 2:06
Misano 1:47
Brno sajnos itt ismét nem vagyok tul Opti Miska: 2:15
Pring 2:03

ezek szép tervek
miért mondjátok hogy a Kawasakival bármi baj lenne...?
csak váltó ne legyen rajta amugy meg..nekem 55000 km volt benne..vagy pályán ment..vagy keréken.meg lehet nézni az állapotát..
Persze, hogy nem! De a használatát el tudnád kerülni!
Ne vedd fel, én levágtam egyből. A helyzet szerintem a következő: Amit Te leírtál azt a Magyar mezőnyből nem sokan csinálják meg a motorral. Többnyire szerintem azok akik nagyon sokat mennek. Azért nagyjából lehet tudni most éppen kinek van darabokra szedve a motorja, azért, hogy lehetőleg ne évközben essen szét. Ami nem jelenti azt, hogy nem fog. csak az esélye kisebb.
Az lehet, hogy tavaly én nem használtam sokat. De jobban meg lett hajtva mint előtte bármikor. Amúgy szerintem az első mondatomban benne volt minden!
Meg különben is nagyon jól esik néha kicsit froclizni benneteket.
Ez a terv idén a Hringen?Úgy legyen!
Épp kérdezni akartalak mik az idei tervek köridő tekintetében.
Köszönöm mindenkinek a véleményeket!

Pitagorasz-nak pedig csak annyit hogy nem tudom mi volt ebben hülye kérdés! Érdekelt a dolog mert még nem vagyok otthon a témában és motorvásárlás előtt állok. Nem a hülye haverjaim előtt akarok okoskodni! Nem éppen ilyen hozzászólásra számítottam egy 39 éves embertől...! Lehetek akár Mazsola is hozzád képest az Én 23 évemmel de szerintem még mindig értelmesebb kérdés volt mint a te hozzászólásod!
én sejtettem hogy melyik Béla vagy, mert elég megalapozottnak tünt minden kijelentésed
de attol még nem fogok évente szelepeket cserélni
de 2:00 alá menni fogok
nem értem miért?
Én a helyedbe nem árultam volna el
Sziasztok sajnos nem vagyok titkos ügynök és remélem mazsola se.A K Béla a Kujundzic Bela rövidítése vagy Öhlinses Béla.Bocsi ha valakit sértettem a tapasztalataim leíráséval.
Ebben igazad van. Többet ment tavaly a babettájával a pálya körül mint a hondával a pályán.
Hát kérem így még 2045-ben is azzal fog menni.
Teeeeeeeeeeeeeee!
Há má megggin engem baszogaccc?
Kapsz olyan sajtos tejfölös fokhagymást, hogy oda is fosol ahová má szartak.
Én arról nem tehetek, hogy az MV nem tud motort csinálni.