Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kap levegőt! Azt kértem a Gyuritól befele üsse ne oldalra!
Lucky! Eddig az összes gokart endurance esetében ez a tétel a rajt pillanatáig állta meg a helyét! Onnan vérre ment!
mé?törött orral nem lehet gokartozni?látom már a csajommal kell hogy elpicsázzalak titeket.ha meg nem ---akkó mindenkit kilökök..de Kurtit biztosan
Teeeeeeeeeeee! Majd jön a Bérczi azt lebasz. Kell az neked? Nem mindegy ki győőőőz vaze? A lényeg, hogy gokartozzon az ember egyet ismerős társaságban ebben a jó kis antimotoros időben.
Svéd! Felhívnám a figyelmedet a súlyhatár kérdésére, szerintem nem csak én hisztiznék, ha a Servico 45kg-os gokarbajnoka verné el a mezőnyt!
A Kurta csak abban az esetben tud megjelenni, ha addig nem megy le boxolni.
Hülye:)
3 órás Gokart Endurance motorosoknak

Január 30.-án vasárnap 14.30 a Silverkartban http://www.silverkart.hu
1108. Budapest, Kozma utca 3

A verseny szokásos modon edzéssel kezdödik, utána idömérö/kvalifikácio aztán 4 fös csapatokban nekivágunk a másfél órás versenynek.
A részvételi dij változatlan CSAPATONKÉNT 32.000 FT -ban megszabni. (fejenként 8000 ft)
8 csapat indulhat tehát 32 fö, + kérnék további 4 föt a várolistára
A pálya 15.00-18.00 ig a miénk, de a gyülekezést mindenképpen kérem 14.30 ra betartani
1.Mindenkinek egy teljes menet pályaedzés, megismered a pályát ez 4 menet egymás után
2 utána kvalifikácios versenyek következnek, nem rajtrácsról, hanem az óra ellen versenyeztek tehát köridök döntik el a végeredményt.

Ez eddig kb másfél óra

A verseny maga másfél órás lesz. Csapatonként minimum 11 db cserét kell végrehajtani ez a verseny alatt fejenként minimum 3 vezetést jelent, de lehet több is ha a csapat ugy akarja.
1 csere kihagyásáért a büntetés 1 kör levonást jelent a végelszámolásnál.

Saját bukót érdemes hozni, de van a helyszinen is, tiszta maszkokat kapunk a sisakokhoz. Kesztyü is jol jöhet.

Itt kell jelentkezni mindenkinek egyesével, email megadással:
na azé Kurta jön? nem leszek csak ellene
Örömmel irom hogy folytatodik 2011-ben is a hobbiracer bajnokság amit 2010 ben kezdtem el. A bajnokság 2011-ben ACIS Svéd Race néven fog futni.
Természetesen a jövöben is megmarad mindkét kategoria:
ACIS Svéd Open ebben a 40 évet még be nem töltöttek indulhatnak
ACIS Svéd g-Oldboys , ebben a 40 évet betöltöttek indulhatnak

Az ACIS Svéd Race bajnokságról: Minden versenyen kategoriánként a legjobb 5 kap dijazást. Ezekben a kategoriákban nem a motorod köbcentije számit hanem a te korod. A versenyeinkre a nevezés továbbra is egyedülálló módon dijmentes. Müszaki előirások és korlátok szintén nem zárnak ki senkit az indulásból.

A versenyeket az év folyamán azokon a pályákon fogom megrendezni ahová pályaezést fogok szervezni, természetesen több futam is lesz külföldi versenypályán. Figyeljétek a körleveleimet, aki még nincs a körlevél listán, az küldje el az email címét.

Ha minden a tervek szerint alakul akkor már februárban megtarthatjuk az első két futamot Valenciában és Aragon-on. Ehhez mindössze annyi szükséges, hogy a sok telefonon és mailben érdeklődő eldöntse hogy a szivére hallgat vagy az eszére. Aki az eszére hallgat az kiszámolja hogy egy téli spanyol VB pályaedzés árán hány hazai nyiltnapot lehte vásárolni és a matek után itthon marad.
Aki a szivére hallgat az tudja hogy mindig arra vágyott, hogy olyan világhírű versenypályákon száguldhasson melyeket kimondottan motorversenyzőknek terveztek. Akit megfertőzőtt már a versenypálya, az tudja hogy számára egy világkörüli út sem ad ilyen szivdobogást mint egy ilyen többnapos téli pályázás.
na akkor ha már ennyire sirtok ez megható, lesz gokart verseny, ma éjjel megirom
Talán még én is hoznék egy három fős csapatot.
hát nézzük csak ....8 ember már biztos...akkor én még rakok hozzá kettőt..ti jöttök
Lucky! A válasz eleje(első mondat) neked szól. A többi a Janinak. A Gyuri (XXbiker) (Speeddemon). Vele meg volt vitád régebben. Amúgy tök jó fej. Mondom ezt annak ellenére, hogy lezúzta a mocim az endurance versenyen.
Így lehet érteni?
De találkozhatunk a lángososnál csak írd meg mikor legyek ott!
Az üllői végén van egy jó lángosos.
Nem tudom ki az a Gyuri?
Mit nézzünk meg?
És kiknek mit kell megbeszélni? Fingom nincs mire gondolsz.
Lucky! Sajtos tejfölöst kérek! De majd a Gyuri átveszi. Ha már másokat küldünk csatába! Szerintem gyere át Te is, leülünk és megnézzük! Amennyire emlékszem nekik is van mit megbeszélniük!
Na meg tejföllel.
asszem Sonáj fokhagymásan szereti sok sajttal
Majd ha megadtad az a 12 forint 50 fillért amivel tartozol! Addig nem bántom szegény Sonájt.
Nekem viszont tele a tököm veled.Be vagyok rád rágva komolyan,hívtam is a Luckyt hogy menjen át hozzád és adjon egy lángost
Komolyan fel van szerelve a gép.Miért "sajnos"?Miért adod el ha sajnálod?
Rájöttél,hogy a SUZUKI a nyerő?
Svéd! Azért egy nevezést elkezdhetnénk! A Servico, SonáJ team biztos! Az már 8 ember.
Crazy!
Nem mintha nem lenne megtiszteltetés veled, meg a Bérci klánnal egy csapatban gokartozni. De én nem állok át. Maradok a Juhász családdal! Amúgy félre ne értessék a dolog: NEKEM SEMMI BAJOM A JANIVAL, VALAMINT NEM SÉRTŐDTEM MEG!
Sajnos én megválnék a motoromtól.
http://www.kepesmotor.hu/honda...
szervezel rá teltházat?
mert ha pályát ki akarom bérelni akkor az nem fér bele hogy 2 csapat nem jön el......