Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyugodtan fokozd még néhány verzioval, pl:
1 ennyiféle kamara felszerelési pontot még nem is láttál egy videoban
2 azért jo hogy nem versköltésből kell megélned
3 zseniális tehetség kellett hozzá hogy a fekvő motoron lévő kamera fel tudja venni a feltápászkodást
4 jo a felvezető duma
5 ezt tényleg megnézhető többször is egy hosszu télen
stb stb
persze az elismerés így az igazi: nagyon jó lett a videod, és a zenék is nagyon klasszak! gratula!
jók a zenék a videodon! és gratula a filmhez is! nagyon klassz!
megrendeltem a motor szerelő-emelőpadot, sőt rögtön kettőt, egyet kihozok svédbe, hogy a k5 is jol érezze megát
köszönöm srácok a dicséreteket
sikerült feltennem az egészet a vimeora, ahol gyorsabb a betöltés és nincs akadozás sem
mivel irkálgatok egy német és egy svéd forumra is, csináltam angol felirattal (angolul nem tudok ugyan de igy nem kell külön németül és svédül is csinálnom )
http://vimeo.com/18993607
nemúgyvanaz
Svéd! jó lett gratulálok.
Svéd jó a vidi
Bocs Crazy! Én úgygondoltam valaki vagy. De hát ha nem, hát nem!
azért mert kurva szépek a pályák környékei, nem rohanhatok el a szépség mellett, Brnoban még a virágok szagolására szakitottam időt
valaki azöregapád térgyekaláccssa.na. kőpofommá megin mi?ne Svéd!faszányos a vidi.de miért mész olyan lassan?
semmi gond
a lényeg hogy tetszen
Svéd! Persze, hogy nem baj! Mivel TE csináltad és rólad szól!
De azt írtad valakinek, hogy nyugodtan kritizáljon. Magamra vettem, de csak ennyi kritika érheti. Ez így jobb?
Fasza Janikám!
Svéd ez rohadt jó lett! Remélem azért az idő rövidsége miatt van részedről csak ennyi előzés benne, de valójában 10szer ennyi volt?!
Sonaj, a cimet nem olvastad? Best of....
mi a faszért hagynák olyat benne amikor elszáguldasz mellettem?
természetesen azt is összegyüjthetném amikor Csabcsi elmegy mellettem, de annak a filmnek az lenne a cime best of Csabcsi

De remélem nem gáz hogy rólam szól a film?
Csináljatok magatoknak
3.x nézem meg.....söröm már nincs,,,de kurvajó..igy januárban..recskáztató
Svéd,,ez nagyon jó lett.Gratulálok.
Ügyes vagy Svéd! Azért arra vigyáztál, hogy sok olyan ne legyen benne amikor téged előznek!
ne ijeszgess basszus
de a kritikát ne felejtsd el
mééééégis
Baszki kibontottam a sört és most ihatom Jamie Olivérre...a tívíben...
nemműxik.
igy akarod palástolni a kurva nagy beledet?....
Svéd! két fős csapat lehet?meritten mindegyik csapatba verődve jelentkezik
köszi
de megoldottam, a facebook hihetetlen jo minőségben bevette az egészet és nem censurázta a zenét sem
kurva boldog vagyok mert van benne vagy 200 munkaóra is talán
meg levezetni azt a kurva sok pályakilométert sem volt könnyü
meg azt az egész Brnoi bukást igy kitalálni hogy meg legyen videon is, na az nem volt könnyü

de itt az eredmény, nyiss ki egy sört, áldozz rá 14 percet, remélem nem bánod meg
Best of 2010 by Félsvéd video