Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na itt még mindig "áll a bál"
Rosszabbak vagytok,mint a pasik
Én csak annyit fűznék a sztorihoz,hogy szerintem mindenkinek igaza van,kivéve,akiknek nem,vagy igen,de az kizárt dolog,mert nem tudom,vagy mégis,de az bitos,hogy nem kizárt,hogy tévedek,bár nem szoktam,vagyis olykor igen,de az nem számottevő,ugyhogy többet nem mondom,hogy mégegyszer nem szólok és nem is teszem,de ha mégis akkor rotty
Részemről nincs gond és probléma,nem is akartam semmi rosszat:)))))Lehet máshogy kellett volna leírnom nekem is..
Nem is ismerlek titeket,miért lenne nagy "utálat"? Legközelebb mki jobban figyel,ennyi:))))))
Bukta meg benne van sajna mindig..én már tudom..hehe
Így kell ezt.
Már sajnálom azt is,hogy írtam,nem az volt a szándékom,hogy vitát szítsak,hanem őszintén leírtam a véleményemet az esetről Neked. Az anonimitás hülyeség,mindenki tudta a verseny után kiről van szó. Azt akartam érzékeltetni,bár ezt nem sikerült,hogy ti két hasonló tempójú versenyző vagytok,tehát nem kell elengedjétek egymást,ha valaki elesik nem okolhatja az előtte lévőt(illetve okolhatja csak nincs értelme).Te 2:27 496-tal qalifikáltad magad 7.-ként,a Zsófi 2:29 068 –al a 9.-re melyet a szabadedzésen és a versenyen feljavított 2:24 198-ra,biztos te is javítottál volna sokat az idődön,ha nem történik ez a bukás (amit őszintén sajnálok)tehát a küzdelem egyenlő és nyitott volt. Nekem édes mindegy melyiktek végez előrébb én mindenképp büszke vagyok a Zsófira és le a kalappal előttetek,mert már az első versenyen fiúkat meghazudtoló módon helyt áltatok. Arról, hogy miért írtam ezt meg azt, meg miért raktam föl képet:mert így láttam jónak. Úgy érzem én Tisztelettel írtam,megbántani nem akartam senkit,ha így volt:Elnézést érte!Nem a Zsófi nevében írtam,hanem a saját véleményemet-és lehet hogy tévedtem,az meg emberi dolog. Zsófi fórumon soha nem írogat,nekem is ez az első és egyben utolsó alkalom(legalábbis nem írogatok többet forrófejűségből),Vele remélem személyesen megbeszélitek ezt a kis durcit és béke lesz közöttetek. Kívánom hogy minnél hamarabb sikerüljön helyrepofoznotok a vasadat és jó eredményeket érj el a további versenyeken. Köszi,hogy elolvastad és válaszoltál. Hajrá Csajok! Balázs Ui:nem tudom miért olyan hülye kékek a képeim rövid expozíciós beállításnál,a balusk8 nagyon királyokat csinál!(lehet hogy tud fotózni... )
Bukó helyett veszkó kalap motor helyett meg ló
Azt néztem én is a fórumon! Nagyon jó volt..érthetően, szépen a zászlójelekkel együtt mindent leírtál...még én is felfogtam
Én segítettem a zászlókban, amennyit tudtam, többet sajnos nem tudtam hozzátenni a témához
Veszkócsizma az aszfalton...hahahahahaha

Egyik faszkalap sem tud műsort készíteni, el sem mondom rólam miket írtak

Menjünk és verjük szét a székházukat, vagy basszuk tele gumifüsttel, meg veszkócsizmával
áhh, csak egyenesben...
Akinek jól megy:)))))
Remélem már jól összecsiszolódtatok az új vassal!
"veszkócsizma az aszfalton" ..mindjárt sírok..
nem megyek, szabin vagyok
Értelmeztem mit írtál, és ha magadra vetted add is el gyorsan
De fenntartom amit írtam.
Igenis
Irány a meló
Száguldó bombázók

Szerintem király ez a bevezető,és gratulálok minden csajnak,aki indult a futamon.
Igen,valahogy így a normális.Nyilván Tibire "vágytam" esés utánni pillanataimban,hogy ott legyen melletem:)))))
Negyed órával később odajön megkérdezni,mi van,hogy vagyok,nem lett volna semmi gond.Túl van itten már spirázva minden,mert marhán ráérünk
Tűzés dolgozni!
Légyszi töltsd ki az adatlapod, ez a minimum
Az esetnél én is ott voltam, de nekem volt annyi tapintatom hogy nem elsőnek akarok odarohanni és a férjét megelőzve rámászni Ancsyra. De ne szítsd a tüzet tovább lécci
Én gyorsan tanulok,gyorsan felejtek....hehe
Oké de jó hangosan szóljatok sőt ordítsatok és akkor csoportosulunk. Ezeket az infokat nem árt sokszor meghallgatni, akár minden verseny előtt emlékeztetőnek.
Én úgy vagyok, mint az elefánt, lassan tanulok, de gyorsan felejtek
Bobci a KTM-es...elég furcsa, még hozzá kell szokni a szememnek
Tudom-tudom,peace,meg minden,többet erről egy szót se,de csak hogy uramat én is megvédjem,mert megérdemli (kicsit Loreal-osra sikerült,bocsi), többek között neki is sokat jelent a lady kupa és ő egy Rossi könnyvel mutatta ki a csajok irányába,hogy ő nem rossz ember,mint sokan azt hiszik...sőt!más a mentalitása,mint sokaknak,de nem vagyunk egyformák,így van ez jól:))))))
na most már dícsérem Mesit,igen jól mész ezzel a vassal te csájééééé:))))))
Jobb is, mert a képet látva csak egy kicsit lettem tök sárga az irigységtől (persze meg attól, hogy 4 napja nincs melegvíz otthon )
Yamaha kupás versenyzők részére tartják az eligazítást és nem én intézem , de sztem meg tudjátok oldani, hogy Ti is végig hallgassátok (persze csak ha érdekel). A következő versenyetek is egy hétvégére esik a mi futamunkkal, a hangosban szólnak a megbeszélés elött.
Helló Alex Szép napot Megyek főzök egy kávét, különben
Nah a rövid hajú motorozó nő a hajcsavaróival Szóval akkor mikor kebabozunk a többi lókötővel és motorzó nővel?