Hozzászóláshoz be kell jelentkezned







..ennél a magasságnál nem kell sokat fáradni..
én nem rúgtam bele de simán megmutatta...
mármint az ovislány...és mikor én is ovis voltam...természetesen.
majd neked is "le kő hozzá guggolnod", nem baj?
lehet szerelmes beléd. az oviban is abba a lányba rúgtunk bele aki a legjobban tetszett és akinek meg akartuk nézni a csúnyáját!
jó-jó, igazad van.. ..de szerintem a távirányítós trükk sem jön be
ez nem lázmérő!
egy lázmérővel nem versz át senkit..
Én nem is tudom,hogy jön ez a téma ide,de azért álljon meg menet,hogy folyton én vagyok a kötsög!Meg én úgy láttam,hallottam,utálom az ilyen dumát,hogy ezt hallottam,azt hallottam,ezt láttam,azt láttam...ott volt hallotta?Nem!akkor meg ne szóljon bele,nem az ő dolga.Senki nem akar vitázni,lerágott csont,de csak nem bírja befejezni,látod!
hadd ragadjam meg asz alkalmat és ajánljak egy kiváló szerkezetet a hangerő megállapítására:
VOLTCRAFT SL-100 digitális zajszintmérő ---ezzel tuti perdöntő lehetsz.
tudom, már kifejtetted..
majd tács inda ívning
Nyugi Ancsybébi!

Majd vissza fogjuk nézni a felvételeket és kielemezzük, h ki, mikor, kire mutogatott és Tibi milyen hangerővel, hangnemben beszélt az ominózus lánnyal... akinek még a kiléte imseretlen jelenleg... MÉG.
Fiúk! Légyszives hagyjátok abba a vitát! A csajok mint látjátok egész szépen kimaradnak a vitábol, és ez a csajok foruma, ugyhogy ne szitsátok itt a tüzet! Megtörtént, ami megtörtént, mindenki tanul belöle, és mindenki csinálja a saját dolgát tovább.
Szemtanúja,akkor jól van...Örülök,merthogy ez nem így volt,csak félig.A férjem intelligensen kétszer-háromszor megkérte,hogy most hagyjon békén,majd később jöjjön oda,a leányzó meg csak nem tágított..Ezután kérte meg "csúnyábban",ha így tetszik,mert talán érthető,hogy párom kicsit kivolt,hogy elestem...Imádom,amikor más úgy tudja,de nagyon,mi hogy volt...Ha nem hallottad pontosan,csak láttad,mi volt, mért nem lehet már abbahagyni?Nincs jobb dolgod?
hejjhajj!

na mér akarol sírni? biztos a közelgő szülinapod miatt.
le kő hozzá guggolni, nem baj?
..de neked mindig rendelkezésre áll, tudod..
Nekem nem a válladra van szükségem...!
Nah kíp int tács!
Kötekszel vazze? Akkor tessék Neked is:
remélem nem lesz zárlatos a sz.gépem
Nagyon ránkfér egy kiadós duma, úgyhogy mindenképp keressük egymást a napokban!Szükségem is van 1 jófajta vállra! A Tiéd pont megteszi!
látom már meg is hirdetted a busát...
ennyire erősek voltak "döbill" szavai?
..néddmá', milyen készséges lett.. ..te akarsz valamit, én má' érzem.. ..majd priviben küldök üzikét, oszt megdumcsizzuk..
Mikor adjam oda? Hol?
peeeeeeersze, téged is csak a kavics érdekel, mi? ..nehogy má' miattam gyere..
nesze:
Szia Magdikám!
Persze, rájaérek este, hívjál nyugodtan! Találka? Hmmm...akarok perecelni a kavicson?
odaadtad? vagy mondtad, hogy mekkora? ..és a tépőzár?
..jó, hogy nem b@szod le mindjárt anyámat is..
Dainese Wave 2 vesevédő tépőzár...?