Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyi baj legyen.....
térdeljé' lavorba:
jó'vanmááááááááááá', kizökkentem.. ..ha nem írok egyből, totál elveszítem a fonalat.. ..má' asse t'om, mi van..
és... Two Brothers van a mociján a képen lévő Hölgynek!
és? bugyiban szokott motorozni?

jó hosszú az a levél....

Na ájjá' fel 6millió forintra 20000-es címletekben:
..no meg a fenekére van írva a neve, ami nem annyira "Zsani"..
Sziasztok!
Nem, ez a hölgyike nem én vagyok :) Őt Nikinek hívják, és egy R6-tal megy. :) Nekem 600RR-em van :) A sisakunk tényleg egyforma, de ennyi :)
Nem hiszem, hogy ő volt, csak a bukója ugyanolyan, mint azon a csajon volt...., a Zsani mociját messziről felismerném!
Ti erre gondoltok, de ez nem ő:
Jójó, azt hittem láttál a pálya szélén, a 13-as poszton voltam és én is lengettem a zászlókat Nektek
basszus nekem most esett le hogy ez a Zsani az a Zsani akinek a motorjára került a karbon dobom és tegnap ott volt a ringen de nem vágtam hogy ő az.áááá
Gumival vagy gumi nélkül A motorozás az a műfaj, ami csak avval jó
hamar ráéreztél a lényegre
de de .a monokini az tanga.de csak tanga
Nekik szerintem mindegy hogy hívják
Legszívesebben úgy is max. bukóban szeretnék látni a lányokat
Ingyenes tanácsadás Alexnál Női fürdőruha viselettel kapcsolatosan .. Keressétek hiánypotló kiadványomat a H-Ringen
de mi az a bikini-monokini azt nem úgy hívják h tanga ?
ja! hát menjünk vele ! tényleg milyen lenne ha beállítanánk hozzá
ÁÁÁÁÁÁÁ
bikini-monokiniben
gumigondok ? az lehet h az én gondom ám de első-hátsó úgy tűnik hamarosan elfogy...
bikini-monokiniben,bukósisakban.ki ismeri fel társasjáték.fődíj egy este Alex-szal a Tihany vizbuszon,gyertyafényes vacsorával egybekötött nyitott e-bay aukción
igen ezek szerint akkor Zsani volt az találkoztam pár emberrel tnap
Szia Imolaaaaaa! Képzeld a kedvenc Kawásunk is hátsógumi gondokkal küzd és el van kenődve, h nem megyünk vele motorvulni
Jól van már, nem kell itt felvágni te motoros celeb
kiállítás mindent a szemnek ...
1-800-ALEXCBR Toll Free