Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves Nordizka,ha olvasod!
Itt is utólag nagyon boldog névnapot kívánok,sok puszi neked:Ancsy
Szia Rossman!
Köszi a videót
Sziasztok Csajok!
Tartozom ezzel az amatőr felvétellel Orsinak. Ezennel : Dunlop Trophy For Ladies I./01....nézzétek!
"scusate il ritardo"
Ha valki csatlakozni szertne, akkor legyenszíves jelezni, mert akkor számítunk rá, és várni fogjuk!
Sziasztok!

Vasárnapi kirándulást tervezünk, ha van valakinek kedve csatlakozni egy nem száguldozós, egésznapos motorozáshoz, akkor szívesen fogadjuk!
Balatonfelvidéken motoroznánk(kapolcs környékén, nagynon szép és hangulatos környék).
Találka vasárnap 10 órakkor, az M1-M7 közös kivezetőszakszán lévő első OMV kútnál!

Várunk mindenkit szerettel!
Na igen... megy az egymásramutogatás...
tényleg szeretném tudni, hogy mi lehet az oka annak, ha egy ambiciózus versenyző, aki pont bizonyítani akar egy új kategóriában, (és nem is ment rosszul a kezdés),felmondja az érvényben lévő szerződését. Remélem nem csak a csapat és a menedzsment pénzügyi vitája miatt ugrasztották bele egy rossz döntésbe.
No majd megtudjuk...
Hát egyelőre én is csak a "hivatalos" változatot tudom, ma délelőtt lesz egy sajtótájékoztató, ahol többet tudunk majd meg. Én úgy tudom, hogy a motor csak azután lett meg, miután bejelentették, hogy nem indul többet náluk, de lehet, hogy rosszul tudom. De itt nem csak a motorról van szó, hanem a médiajogok egyoldalú megváltoztatásáról is...
Hát én is kíváncsian várom a fejleményeket... az a hír is felröppent, hogy felmegy a királykategóriába, bár szerintem ez csak "hír"...
Most meg azt olvastam, hogy nem értik Talmát, meg hogy már megvan a másik motor is és várják őt az időmérőre, csak nem lehet elérni..., nem veszi fel a telefont... hát kíváncsian várom a fejleményeket!
Boldog Névnapot a Zsófiknak!
Május 15-én pénteken este ismét 2 órás nos-stop pályamotorozás az Aprilia iskola keretében, 18.00 – 20.00 óráig. A két óra időtartam: 12.000,- Ft. JÓ IDŐ LESZ! http://www.koponyeg.hu/
Aki szeretne nyugodt körülmények között, akár kezdőként csatlakozva motorozni, gyakorolni, nem pályarekordot dönteni, csak egyszerűen jól érezni magát, annak itt a helye (licenc nem feltétel). A korlátozott férőhely miatt érdemes jelentkezni, mert nem cél a pálya maximális létszámra való feltöltése. Jelentkezés az Aprilia iskola 06-20-52-52-837 telefonszámán.
"kissé" tisztességtelen így a dolog... Igaz, hogy nem látok a színfalak mögé, de biztos nem véletlen dobtak el egy érvényes, egész évre szóló elsőszámú versenyzői szerződést...
Bizony, mondasz valamit...
Mondjuk az is érdekes "véletlen", hogy azonnal megvan a helyettese, és mindjárt lett tartalék motor is...
Azért érezhető volt, hogy valami nincs rendben... de erre én sem számítottam...
Detto: Talma

Azt hittem rosszul látok....
meglepi: link
akkor jó... látod, milyen hírességeket ismerek én?
a fotó szerint..
Ő is járt forma 1-et közvetíteni?
ugye, "kis" maci...
de Tarkapapa jól tudja, sajnos már csak volt, mert megöregedett, és elaludt tavalyelőtt... De szép nagy maci volt... 85 kg, és 210 cm magas volt ha két lábra állt
neeeem.. az Slash.. tutira az..

LX