Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csajok büszke vagyok Rátok, ügyesek voltatok!
Legfontosabb, hogy nem történt komolyabb baj és hogy élményekkel teli tértetek haza.
Én is úgy izgultam, alig bírtam fogni a zászlókat... legközelebb a gumifüstölést is kérek ám az üdvözlésnél...
Csatlakoznék az előttem szólokhoz! Tényleg nagyon izgalmas volt, és nagyon jól éreztem magam. Főleg pénteken...
Nekem a verseny "élményei" annyira nem tettek jót... a két elesett látványa eléggé elvette a kedvemet... Monca még a bemelegítésnél esett a -2ben, Ancsy pedig az első körben a 9-esben... én nagyon megijedtem... jaj, örülök, hogy minden Ok Ancsy, izgultam érted. Igaz, te azt mondtad nem estél nagyot, örülök, hogy így érezted, mert látványra elég csúnya volt :(

Minden összevetve, boldog vagyok, hogy el tudtam indulni végül.. És nekem ez a 10. hely is tökéletesen megfelelt :) Jó motorozást nektek a következő versenyig is :)

azért annyira profi nem vagyok
lett azért pár jó
Képek de jóóóóóóóóó
Kiváncsi vagyok a profi fotókra!

Előre is nagy Köszönet!
Ancsyt benntartották éjszakára megfigyelésre,de minden rendben van vele
Grat csajszik, jól nyomtátok tegnap !
lőttem " pár " képet rólatok is , a héten rakosgatom fel őket szépen sorban
Mi történt Ancsyval? Egyszer nem megyek ki vele és már is nem rendeltetésszerűen használja a motort...?
gratula csajok!
Sziasztok Ancsy jól van.....
láttam az arcodon az őszinte örömöt..jó volt ilyet is látni
Köszönöm! Amúgy olyan hihetetlen....
átesett a tűzkersztségen.majd ő elmondja
Gratula minden indulónak!
Ancsy-val mi történt?
Gratula a dobogóhoz
De tényleg milyen aranyos volt Rezső bácsi... mondta hogy ő még jobban izgult mint mi.......

Csatlakozom Gemihez... NAGYON KÖSZI CSAJOK MINDENT!
Nagyon nagy érzés ez!

Mesi jó volt hogy ott voltál velünk!
Előszőr is GRATULÁLOK MINDEN INDULÓNAK!
Nagyon jóóóó volt! Nagyon jól éreztem magam, olyan jó kis feelingje volt... sok izgulás, meg készülődés... :) FANTASZTIKUS VOLT.

Külön köszönet Rezsőbának,mert Nélküle azthiszem ez nem jöhetett volna létre!

Élmény ezerrel van :)
Szép napot csajok! Ügyesek legyetek ám ma! Lehet mi is kimegyünk, szurkolni, bár csak kocsival. Tegnap megvolt életem első pályázása Kakucson! Nagyon jóóóó volt! Nézzétek meg a képeket a fotógalériában 2009.04.25. Kakucsring néven van! Nagyon élveztem, minden tök jó volt, csak hazafelé az 5ösön meghalt a váltóm!
Nagyon édi vagy,köszike,de azért még van hová fejlődnöm ám:))))
Vasárnap várunk:))))puszika
Köszi RR :)
14-en indulunk...
Hajrá Minden csajnak aki indul!
Gratula neked is Gemmancs! RR-es vagy, tehát faxa csaj! Adjad neki rendesen az ívet vasárnap, de a lényeg, h az őrangyalod is nagyon vigyázzon rád!
Vigyázzatok azért magatokra és egymásra csajok!
Küldök nektek őrangyalokat.
Hányan is indultok?
A mai időmérő nagyon jó volt :) Mesi: Maximum a kék zászlót kell sűrűbben lengetned,de más meló nem lesz(remélem) :)
Nagyon jó volt a mai nap. Elmerem árulni, hogy a legjobb időm 2:44 volt, és a 12.helyről fogok indulni :) És büszke vagyok magamra és pont
Vasárnap....
Okés, köszönöm szépen
Hallom nagyon ügyes voltál! Így kell csinálni Te lány! Büszke vagyok rád...és felnézek rád!
Olyan dél , fél 1 körül érkezünk Addig nehogy megnyerd a pasik futamait!
Viszek drága!
A 27-es boxal szemben fogsz minket megtalálni:)))))))
Biztosan Kőszárhegyen a krosszpályán

Kicsit sűrű napom volt/van de legalább mókásan indult.