Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj, nehogy már még te kérj bocsánatot! Tudom én, hogy nem direkt estél el... Jól fogod fel.. örülök, hogy más nem olyan beszari, mint én :) Na pusza!
Nah akkor itt ván néhány dönölű kép!
Nekem az első a kedvenc..
Ez jó hír, hogy minden rendben Ancsy! Örülök, hogy nem lett komolyabb gond.
Igen,Sesztyvel beszéltem és mondta,hogy eléggé megillyesztett Téged,hogy pont te jöttél mögöttem..ne hari,nem akartam én sem esni,így alakult..a tűzkeresztségen átestem..próbálom így felfogni:))))))
szia,persze,tedd csak fel,nem gond,egyébként én meg vidit nem tok felrakni a flashmiatt.legalább már tom,hogy nem csak nekem nem megy..
Nah, szuper, hogy megvagy Ancsy.. Mindenesetre az tény, hogy ügyes voltál.. legalább te már tudod milyen érzés esni.. bár nekem már a látványa is elég borzalmas volt :( Ülj vissza gyorsan a vasra, és húzd tovább a gázt!
Ancsy van rólad meg a gépről egy gyönyörűséges képem...feldobhatom ide? Mert vmiért a Flash Playert utálja az új gépem és nem sikerült galériát csinálnom..
Köszi csajok,aranyosak vagytok nagyon,jól esik,hogy gondoltok rám.sok puszi érte
Jaj Ancsy, örülök, hogy egyben vagy, az a lényeg!
örülök, hogy nem lett nagyobb bajod.. ..pihenj sokat, aztán elmúlik a zsibogás is..
Sziasztok már itthon úgy-ahogy egyben...bejöttek a balszerencse kívánságok..hehe..de viccet félretéve!igazából esés után még nem is éreztem jó ideig semmi problémát,mert ugye dühös voltam,meg ingerült,stb-stb..de aztán a fejemnek lett egy kisebb baja.. ct,ultrahang,minden,és hát kisebb agyrázkódás és bennt tartottak megfigyelésen éjszakára a kórházban..még most is zsibog a fejem,de őszintén a mocommat jobban sajnálom,mint magamat..bár milliós kár nincs hál'égnek:)) Remélem a másik leányzó is jól van,nem is tudtam,hogy nem csak én estem basszus..váááá..amúgy annyira nem volt vészes Zsani,mint ahogy láthattad,pillanatok alatt lezajlott és védett a felszerelés,dobni kell a gépet,hadd menjen!Bár inkább ne essetek soha,azt kívánom,annyira nem jó,főleg amikor tudod,hogy jól megy,benne vagy a lendületben,stb-stb..Egyébként egy lánytól vártam,hogy odajön egy "bocs"-ra,de nem tette meg..A verseny kezdetétől fogva szó szerint kóválygott előttem,össze-vissza ment, szerintem látta,hogy gyorsabb vagyok nála,de bárhonnan akartam előzni,mindig rám húzta a motort,hogy véletlenül se tudjak elmenni..én ezt nem tartom túl sportszerűnek...Ha megyek egy íven,nem "illik" hirtelen irányt váltani,vagy kajak befékezni...de én úgy gondoltam,ezzel minden versenyen induló lány tisztában van,hogy gyorsabb embert nem "tartok" fel direkt...Persze,én is biztos hibás vagyok,hogy estem,nem másra akarom kenni és nem akarok vitát sem ebből,csak legalább gondolkodjon el rajta a csajszi,hogy az ő össze-vissza menetelése miatt majdnem két lány is esett...Hát ennyi kb.de fel a fejjel és majd a következőn jobb lesz:)))
Mindenkinek gratula,aki csak elindult
Mesi köszi az infót....
Itt még több kép....

Csabi apánk képei
Monca szegény, valami olaj folt volt a pályán azon csuszhatott el ha jól tudom....
Hú, nagyon köszönöm a gyors válaszokat:-)
Szegényre nem akarok rátörni, csak annyira kíváncsi vagyok, hogy ez hogy nézett ki kívülről
Lehet az e-mail a jobb.
Rita nézem a wiwet, köszi:-)
Gratula Neked, óriási voltál:-)
Sziasztok. Gratula a versenyen induló csajoknak, le a kalappal ... Ancsy pénteken nem ebben állapodtunk meg, jobbulást
Orsika!

Írtam neked iwiw-re ....ott az INFO!
én tudok segiteni milyen elérhetöséget szeretnél?
Sziasztok!
Ismeri esetleg valamelyikőtök Maját, aki a 11-es rajtszámmal ment tegnap? Tudnátok segíteni, hogy elérjem őt, mert a párja mondta, hogy vidóra vett minket és szeretném tőle ezt elkérni megnézni, csak tegnap már nem találtam meg őket a verseny után.
Előre is nagyon köszönöm.
Jut eszembe, voltam ma reggel a Motorrad-ban és elújságoltam a dobogós helyezésedet!
Bizony ott mosolyog!
Akkor örül ha ki tud nézni .....
Édes az a smiley
Hát igen, ezek az örömkönnyek voltak
Veletek örültem én is!

Most nézem csak, milyen állat az alsó idomod...
Yoshi! reklám, reklám? én már láttam, bibiiiiiii amuyg ha már ide is benéztél, igazán megnézhetnéd, h hogy szerepeltek a csajok a pályán tegnap képek! :)
azért élmény volt csajokat látni a pályán! hisz én még senkit nem láttam közületek eddig motorozni... de nagyon pozitivan csalodtam!
legközelebb reméljük azért esésen nem lesznek, de sajnos ez is benne van a pakliban.
vigyázzatok egymásra csajok!
Jajj Mesi baba én annyira örültem mikor megláttalak!
Olyan jó hogy ott voltál...
Azért jó könnyes volt a szép kis szemed neked is