Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beugorhatnál ide, ha mész ring felé. :D Most kaptuk szét a mocit. Első lánckerékről dobok majd fel képet. Érdemes lesz megnézni.
Nincs Mana naaaap? Milyen dolog ez kérem? Az a baj, hogy a naptár készítők elb@xták és valami Márkot vagy mit írtak bele.
MESI BABA!
Boldog születésnapot kívánok neked
Bulizz egy nagyot a Makifiúval
Hétvégén remélem találkozunk!
Természetesen.....

A Sisakot Baathory Bandi csinálta WEB
Mivel egy nagyon jó művészről beszélünk én úgy gondolom semmi sem lehetetlen... de egy személyes találkozás vagy telefonbeszélgetés nagyot lendít a dolgokon! Lehetetlen nincs! És a srác nagyon jó fej

Egyébként amit a sisakon látsz, egy teljesen saját gondolat, mert hát mindenkiben ott a jó és a rossz is számomra ezt jelképezi a sisak..... No meg őrangyalok is egyben!
Nem árt ugyebár ha vannak....
Pici-R meg tudod mondani hogy ki csinálta neked a sisakot és hogy milyen dolgot tud rátenni bármit amit elképzelek megvalósítja?
Boldog névnapot! Nálam nincs is Mana nap a naptárban
Nekem ma van szülinapom bibíí este megyek ringre, meglepem magam egy pályamoccolással
Újra itt van, újra itt van, újra itt van mana mana...
Hétvégén én is megyek Kakucsra. Szombat névnapom van, muszáj kint lennem. Elvileg női kupa meg vasárnap lesz itt "mellettem" Hringen. Jól tudom? Lehet kint leszek, Ancsy már hívott, de még nem 100%. Megnézném milyen mentek.
Hétvégén kezdődik a női kupa

Cala teeeeee....
mindjárt beköszönök egy olyan piros kabátos, 8. csodás képpel az jó lesz? Mi a véleményed?
Felkeltél cica? Klubba meg be se köszönünk?
Helló csajok!
Ki merre megy ma motorozni?
vettem észre

Te csak azt gondolod hogy el vannak tűnve az emberek...

Nagyon is figyelik minden léptedet....
Ugyebár!

Úgyhogy viselkedjél rendesen!
Hey, hey, hát hol van mindenki?
Nagyon el vagytok tűnve
Hétvégére ismét jó időt mond a meteorologia
Jó reggelt Mindenkinek!
Ma még motorkázzatok, mert holnaptól jön az eső
sziasztok csajok
Kell még egy kis változtatás :D De amugy rendszeres...
Futni? Nem férsz bele a bőr cuccba vagy ez rendszeres elfoglaltság?
Jóestét, és egyben jóéjt is...
Kicsit elfáradtam...voltam ma futni:D Készülök a jövőheti versenyre:D
Jó estét Hölgyeim!
hálóó bocsi hogy reklám vagy ilyesmi.. =) de ide szoktam gyakran fel olvasgatni még.. ( igaz hogy sosem irok mivel nem vagyok nőszemély :P )

http://www.sportmotor.hu/motor...
mé' pont lavórba?