Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erről beszéltünk többek között a verseny után is,hogy egy R szériás verseny előtt mindig van eligazítás,ami egy nagyon jó dolog,a csajoknak is elkéne ilyen:))))))))
Hello Seszty !
Sajnos nem tudok többet küldeni,mert most foglalja le a szoftverrendőrség a gépemet...
Nos, nem, megtevedt KISZ-es barataim, se forradalmat, se tanacskoztarsasagot nem jelent ma mar...
Piros zaszlo: haladektalanul terjen vissza a boxutcaba, az edzes, verseny megszakitasra kerult a versenyigazgato altal. NEM tilos elozni (F1 ben igen)
Álruhában menjünk
Oké surranunk.
Mesi a pálya -a, vagy inkább -e?
Tényleg jó kis esték, sokat lehet gyakorolni, fejlődni nyugis körülmények között.
Yamaha R széria versenyek elött tartanak megbeszélést az indulókkal a yamaha boxokban. Hasznos infókat hallhattok, ha besurrantok közénk
Én voltam ezen és nagyon jó volt
ugye?
na m1ek enni. pussz:
Most sokkal f@szább!
Akkor kihirdetem: 12.07 perc helyi számítógépes időm szerint, eljött a BÉKE és NYUGALOM ideje!
Oké várom, akár postagalambbal is küldheted
ox. fel a fejjel....ezt mondták a hóhérok is...
Jaja De Te tudod a legjobban kedves legjobbjóbarátom, hogy miért akarok sírni! De csak kamuzok ám, szar, de sírni nem fogok...már!
Egy kis gyakorlás
Esti pályamotorozás a Hungaroringen!
Az Aszalós Team közismertebb nevén az Aprilia iskola esti pályamotorozásain lehetőség van részt venni saját motorral is. Az esti motorozások 18.00 – 20.00 óráig tartanak. A két óra időtartam 12.000,- Ft.
Alábbi tervezett időpontokban lehet csatlakozni:
május: 01., 13., 15., 26., 27., 28., 30.
június: 01., 05., 17., 25.
augusztus: 05., 06., 13., 14., 17., 19., 25.
Aki szeretne nyugodt körülmények között, akár kezdőként csatlakozva motorozni, gyakorolni, nem pályarekordot dönteni, csak egyszerűen jól érezni magát, annak itt a helye (licenc nem feltétel). A korlátozott férőhely miatt érdemes jelentkezni, mert nem cél a pálya maximális létszámra való feltöltése.
Jelentkezés az Aprilia iskola 06-20-52-52-837 telefonszámán.
Csak legyen béke és nyugalom!Ez a lényeg!
Seszty,nekem van marha jó és nagy hótolóm itthon:)))))

Közel a forradalom?
november 7-e?
Nos igen, pl. a zaszlojelzesek ertelmezese...es nem csak itt.
Kevesen tudjak a sporttarsak kozul is, mit jelent a piros zaszlo...
Hali Csajszik!
Rég jártam erre, remélem hiányoztam
Ezt a hetet túlélem, akkor tényleg ráállok ezen oktatás megszervezésére, mert a jó pap, illetve papné is holtig tanul, és így az első verseny versenytapasztalatai után jó lenne.
Mert most már nem csak a beszéljük meg történhetne, hanem a valós tapasztalatokat is bele lehetne szőni.
Jó munkát mindenkinek, én személy szerint annyira behavazódtam, hogy a hólapát sem segít már rajtam
éreztem.....
..ne magyarázkodj, egyre rosszabb..