Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..oszt velem?
este ráérsz, Ica? ..felhívnálak.. vagy holnap.. vagy menjek a pékbe?
Este nézzétek a fókuszt inkább :)
Helló Baz!

NemámeladodaBusát! Remélem, ha előbb nem, nyáron találkozunk a szokásos helyen
Pussz!
De milyen magnummal? Fehér csokis, vagy mogyorós?
egyesek nem is tudják milyen kicsi a világ...., én személy szerint szemtanúja voltam, amikor az Ancsi párja éppen egy lányt ordított le, aki érdeklődni próbált az esés utáni állapotáról, na erről ennyit... hát én annak a lánynak a helyében egy magnummal tértem volna vissza
DE vannak akikkel nem lehet normálisan beszélni és ha valaki inteligens módon beszél, mint Balázs, nektek az se tetszik, pedig igaza van!
és amúgy meg kit érdekel a niki kára? most nem erről volt szó és a kár mint olyan szintén benne van a pakliban...
Lszi csatolj be még képeket, hogy lássuk hogyan motorozol!

proktológia nem is lesz?
Ha ezt elmondjuk meg kell, hogy öljünk!
És mint mondottam a Race Control még vizsgálja az ügyet, a Dorna sem foglalt még állást az esetben, azt mindenképp meg kell várni! Addig sajnos Zsófi versenyzői licensze felfüggesztésre kerül, az amerikai elnök maga rendelte ezt el, valamint a motort Fort Knox-ba szállítják ahol a S.E.T.I. és a NASA munkatársai a Hubble űrteleszkóp képei, valamint az endószkópos vizsgálat alapján rekonstruálják a szituációt. Nagyon veszélyes.
Köszönöm a tanácsodat,nagyon okosat mondtál,jó hogy ilyen "figyelmesen" elolvastad a levelet,mostantól eladom a Busámat meg aZX10-emet meg a KTM-et is így közel 1000000km után,ha szerinted nem vagyok motorra való.Én nem sértegettem senkit,az Ancsinak írtam a személyes véleményemet.Ha hozzászólsz legalább tisztelj meg annyival hogy nem csak elolvasod hanem értelmezed is a szöveget.
Szia.
"Nikinek 5 kilós kára van,csak hogy képbe legyetek .." - meg szeretném kérdezni, hogy pontosan mik sérültek az összeakadás közben.
Igen,lehet így volt és tényleg ez volt a baj:)))))
Egyetértek...amúgy higgyétek el,tényleg nem akartam rosszat senkinek,nekem éppen elég feldolgozni most azt,hogy elestem:((((
Sracok, VERSENY volt. Lehet, hogy nem elet-halal harc, de VERSENY. Nem KELL elengedni, aki elozni akar, csak azt jelzik, ha gyorsabb jon hatulrol.
Moni es Niki ugyeben mindketten hibaztak: Moni rutintalan volt, ezert Niki pedig tul rutinos, es azert.

Ancsy nagyon akart, es turelmetlen volt kicsit, szerintem. Estem en is igy, ez benne van.

A dolog meg rajuk tartozik.
Uff!
Bár én nem vagyok nagy pályamanó, de. Baz, te is nagyon jól tudod, hogy ha valaki próbál előzni azt már látod. Ha annyira nincs rutinod, hogy csak egy pontra fókuszálsz, és a periférikus látásodat kikapcsolod ( beszűkülsz) akkor nem vagy motorra való. Nem pályára, motorra.
szerintem ebbe ne menjünk bele,nem ismerjük egymást:)))))
Én ismétlem,NEM AKAROK VITÁT!Pont!
"mikor a Kovács Niki körözte és kék zászlót kapott,gyorsan lehúzódott,csak éppen a Niki akkorra már onnan előzött és összeütköztek"...
Ezt te írtad és látod,pont ez volt a baj, hogy gyorsan lehúzódott..Ha pályáztok sokat,tudnotok kell,hogy ha jön egy gyorsabb,akkor tartanod kell az ívet,majd a gyorsabb megtalálja,hol és hogyan előzzön meg:))))Erről beszéltem/beszélek én is..de ha nem tudod kiszámítani,ahogy Niki sem tudta,mert hirtelen irányt váltott?
az bezzeg senkinek nem tünt fel, hogy az összes csaj egykuapcban volt mint egy nagy család, 1 kivételével és na ki volt az az egy kivétel, hát az aki állandóan szitja atüzet aki miatt megint megy itt avita, hát botrány és hányinger... le kéne nyelni a békát végre, elestél és kész majd legközelebb jobb lesz!
crazynek is igaza van, ezt igy nem lehet csinálni, hát gyerekeitek vannak, de felelőségérzet az nulla.
Kedves Baz!
Legközelebb én is megkérem a férjemet,hogy írjon helyettem,mert én nem tudok..Félreértések elkerülése végett,én senkit nevén nem neveztem,nem okoltam az esésemért,mert én estem,nem más és nem hiszem,hogy te bárhol azt olvastad,hogy én azt írtam bárkiről,miatta estem....Nem az esés okáról volt szó,pusztán mindazon a fél körön,amin én részt vettem a versenyen,két kanyarban is betették elém a gépet úgy,hogy akkorát kellett fékeznem,hogy majdnem leestem már ott is a motorról..Konkrétan a menselnél is és a párod mellett mentem csontra,ne mond már,hogy nem látott.Nem hinném hogy egy első és női versenyen vérre kell menni..És bocs,de én nem motorozom 20 éve,nincs akkora rutinom,hogy kiszámíthatatlan ember mellett hogy kell elmenni..De azt látom,ha valaki kóvályog előttem..Ha elkezdem egy íven bevenni a kanyart,nem váltok hirtelen irányt és nem fékezek,mint atom.. A Nikis sztorit kissé máshogy hallottam,de szerintem nem kell vitázni.És nem a "lerajtolásnál" dől el egy verseny,mert te azt láttad,hogy ott elment..Én azt hiszem,ebből csak tanulni kéne,hogy többet ilyen ne legyen a pályán..
Sesztynek jeleztem,hogy lehetne egy oktatás a ringen,hogy elmondják a kötelező "menési"-"viselkedési" normát a pályán és akkor nem lesz ilyen probléma többet:)))Lehet én vagyok jobban beszari,meglehet..
Nikinek 5 kilós kára van,csak hogy képbe legyetek,és nem hinném,hogy ő volt a hunyó. kb. 20 éve ül motoron..És ha megkérhetlek, ne kezdjünk el egy felesleges vitát,mert itt nem erről volt szó,hogy vita legyen és ezt én írtam is..A verseny végén meg szerinted hogy állítsak oda "összetörve" a csajodhoz,amikor mindenki bazi jókedvű és örül,(csak én meg Móni nem)hogy te figyelj,hogy mész a pályán,vagy mi? Amúgy meg kiváncsi lennék,kik azok az emberkék,akik tutira látták,hogy én rá mutogattam,amikor én nem is ismerem a párodat,még a nevét se tudtam,csak hogy fehér ruhába van..De nem is számít,remélem ő nem haragszik rám,mert én bántani senkit nem akartam,csak gondoltam tanuljunk az ilyenből..Nem kell szítani a tüzet,örüljetek,hogy nem ő esett!Ez a lényeg!
A köridődet nem tudom,miért írtad ide,miért kell a magad idejével jönni Én is tudnék jönni pároméval,de annak itt semmi keresnivalója:))))
Móni,remélem te is jól vagy és semmi gond a vasaddal sem:)))
Hát ennyi és szerintem zárjuk rövidre.Következő verseny még jobb legyen és senki ne essen!
És a képeidet én megköszöntem,ha láttad,részemről nincs harag:))))
MAximálisan igazad van!

ez egy verseny, ahol harc van és nem várhatod el senkitől, hogy elengedjen mert te gyorsabb vagy, az még édes kevés egy versenyben, amit egyébiránt nem az első körben kell megnyerni...
Monca fel a fejjel igaza van Tomwarnak, tényleg jobban figyelhetnének az oldtimereknél!
Legközelebb jobb lesz
Rezsovel, mint rendezovel. Az oldtimerek utan indulni mindig rizikos, gyakran mocskoljak ossze a palyat. A palyabiroknak ezt jelezni kellett volna. En is furcsanak talalom, hogy valakinek el kellett esnie, hogy feltunjon az olajnyom....
Sajnaltam a dolgot, mert abszolut elkerulheto lett volna. A zeolit poron sem elmeny menni, de legalabb latod....
Fel a fejjel, a kovetkezo jobb lesz!
Sziasztok!
És én kivel beszéljem meg? , Amúgy gratula mindenkinek, akinek legalább sikerült elrajtolnia!
Holnap azaz 2009.04.28 Kedd este 20:05 Fókusz-RTL Klub
Motoros lányok! BENNE LESZÜNK A TVBEN ;)
Holnap benne lesznek a versenyző hölgyek a fókuszban az RTL klubbon.
Most volt az előzetes.
Ancsy nagyon félelmetes csaj...
Ez denemnormális
titta hülye vagy baszod