Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hűha. Ez egyre izgalmasabb. Vele is így indult?
ja, lehet.. ..ráhagytam, úgyse ért hozzá..
rólad is elárult egy titkot, de ígérem, bennem fog elrohadni, én teljesen megértem..
Lehet azt hitte férfi vagy!

Biztos klassz volt.
én nem mondtam, hogy nem meleg.. ..online akarta csinálni, kicsit tapasztalatlannak tűnt, de az tuti, hogy nedves estéje volt..

..biztos lehet fojtani, csak szorítsd sokáig.. ..tudtam én, hogy simán nem mered bevállalni..
Azt hittem Zema meleg.

Hát így én se megyek. Egyedül nem olyan jó, de majd valamikor összebeszélünk.
Nem tudod, hogy a GS500-at lehet fojtani?
szombatra már van műsor.. ..de azé' a ringen kívül is van élet.. ..nemtom, hogy tudsz-e majd fotózni, nem biztos, hogy felkapcsolják a villanyt, válság van..

képzeld, Zemának tegnap megvolt az első.. ..és ráadásul velem
Hát valamikor kimehetnénk a ringre. Szombat délután nem vagy kint?
Szerinted lehet fotózni?
Eszünk is?
..mikor kólázunk egyet?
Nem veszélyes?
de tényleg... hol?
Néha megesnek olyan dolgok amire nem lehet előre felkészülni...

Motorutas kolléganő: -Mentek valahova a hétvégén?
Én: - Hungaroringre de csak nézőnek.
Ő: - ÉS MOST HOL RENDEZIK?

Köpni-nyelni nem tudtam
Jó reggelt Mindenkinek, végre péntek...
Jómagam is izgulpok a csajos kupa miatt, ügyesek legyetek mind és nem győzöm eleget hangsúlyozni, hogy kevés munkát adni nekem!
Eseménytelenül akarok bíróskodni!
Meg amúgy is valami ócco ülőgarnitúra kell, amit lehet ütni, vágni, nem sajnál az ember . A ronda ződ színt meg majd megszokom vhogy .
Nem lesz nehéz dolga vele Puppynak, mert amúgy is a hullócsillagok szintjén mozognak a Kawák. Istennek se maradnak meg a csavarok a nekik elrendelt helyükön.
Egyértelmű maki nyelvi jelek Ezekhez nem kell Zso a tolmács...
Hallod Szölő...Zso azt mondta, h kéne már egy új ülőgarnitúra, szóval lehet beruház egy Kawára oda a nappaliba... Legalább Puppy majd azt rágja szét és nem a székeket...
Helllooo!

Holnap tali, aki jön Hringre :) Úgy izgulok.... pedig ez még csak az eleje...vasárnap fog csak igazán kezdődni a banzáj :):)
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . Ez jó,röhögve alszom el.
Én itt vagyok, bár én csak a pálya széléről fogok "nyávogni"
HAJRÁ CSAJOK Kár, hogy a verseny olyan későn kezdődik... 4-kor nekem már jelenésem van....

Jah Ancsy, tudnál nekem hozni néhány plakátot vasárnap, ha befér persze?!
Ezek a lányok nagyon készülnek a 7végi versenyre, hogy így el vannak tűnve.....
Nem semmi..., olvastam az lfp-ben is már kéééész a csaj, addig ütném egy szívlapáttal, míg szuszog a béna...


Gondoltam, bearanyozom a Ti napotokat is az alábbi kis történettel, amely az egyik ismerősömmel történt ma, és megosztotta velem:
Időpont: ma ( április 19 ) délelőtt
Helyszín: Budapest, Egér út, Shell kút

Elvittem az autót szerelőhöz, h nézzék át, megnéztük a kerekeket is ...stb.
Jövök visszafelé, gondoltam le is mosom, meg kap egy tank üzemanyagot
Állok a sorban a kútnál, jön egy kislány, valami kikent kifent cabrióval, előttem áll a sorban a pénztárnál, látszólag valamilyen okból zaklatott, de én nem nagyon voltam képben a kábulattól, amit a parfümje okozott, amit biztos egy dézsából magára borított
Szóval jön ő a kutashoz:

* Csaj: hali, egy autópálya matricát lécci
* Kutas: milyet?
* Csaj: ccc nem tom. hány napos van?
* Kutas: ilyen-meg ilyen.
* Csaj: Ilyen jó lesz.
* Kutas: ok, rendszám?
* Csaj: Most szívatsz?
* Kutas: nem, ha pályamatricát akarsz venni, nekem kell a rendszám
* erre ő: Jól van, de erre még lehet hogy rábasztok ( bocs a szavakért, de ezt mondta a kislány ) és kirohant

Nézzük a kutassal, hogy mit csinál, mert eltűnt a kocsija mögött
3 perc múlva b***i, visszajött, letette, a hátsó rendszámtábláját az asztalra, és közölte a pultossal, h ilyen még vele nem történt, letört a körme, és a barátja már úton van, mert nem tud így vezetni miféle eljárás ez?
Kutas: nem kellett volna behozni,, elég lett volna ha bemondod
Erre a csaj: "úúú igen,?"
jött is a csaj pasija pár perc múlva egy jó nagy mercivel, bement, megkérdezte mi történt, elmondták neki, és a kutassal egymást támogatták a röhögéstől,
jó fej volt
Hát szomorú, na majd legközelebb.
Erről már lecsúsztam..., kb. épp az utolsó körömet mentem a pályán, mikor ezt írtad
Dájóvót, csak mindig mire belejövök, vége lesz...
Köszönöm! buli megvolt már
Én is remélem, bár elképzelhető, hogy én csak ebédidőben tudok feljönni a pályáról, már ha lesz...