Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek szerint 26-án "motorozó nők" kiállítás lesz a Ringen
Férfiaknak a belépő emelt díjas
Nem hiszem vérkomoly a dolog, nem hiszem hogy csak hatan fognak a rajt rácsra állni
:) jólvan!
Hello LittleRossi
Hello csajok,szeretnék elindulni a csajos versenyen,de a pasim azzal fáraszt,hogy ez kamu és max. 6 lány az aki ezt bemeri vállalni.........most ez igaz?
Ő volt Zsani!
Nekem a bőrruhámon ott a nevem :)
Szerintem Te Zsanit láttad! Nagyon odabaxós a gépe...
akkó én tudom ki volt de nem mondom meg
bocs összekevertelek. de tudom hogy ide való a csaj mert egyedi sárkányos festése van
hello kicsicsajszi
Ott leszek... viszeh HONDÁS esernyőt ha addig megtalálom..
Tényleg.... Ígérted h a versenyen ottleszel... :D várom
ott leszek
Zsöllyére váltok jegyet
díszpáholyba ülünk?
Én ott leszek, sok jó muff
Tök jó,de nem Nekem :)))))))))))) Ring közelében nem voltam....
Helllo!

Szülifelik...azám :)
Na helló csajok! Mi ez a nagy csend? Mindenki Született feleségeket néz vagy netán született feleség?
Nah kit locsoltak meg a fiúk?
fórumról tegnapi napról raktam fel pár képet ha gondoljátok lessétek meg. Sajna a motorom nem ért haza lábon utcánk elején felmondta a szolgálatott ... vszínű hogy eltört a gyűrű megcsináltattom aztán adom el és lehet idei évre ennyi volt a motorozásom
Ápr.26-án a Hungaroringen az első csajos kupával egybekötve klubtalink lesz,akit érdekel jöjjön ki a ringre:))))))Már reggeltől lehet jönni:)))
Igen azt láttam, de gondoltam, csak amolyan motoros üdvözlés volt... de honnan kellett volna megismerjelek?
igen igen. integettem az elején h hátha megismersz siettem haza felé a ringről. M0áson pedig menekültem mert láttam hogy jön a vihar ....

Mogyoródon jártam, motorost találtam
Meg akart előzni, szabad-e locsolni?