Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te papi!

Az utcsó képeden rajta van a slayer gitárosa....balról a második!
Asszem már nem él....
Gábor, ez a kutyaaaa nem semmi
ok, gratulálok!
Remélem egy jó élménnyel leszel gazdagabb!
Tel. megvolt, még hívnak, egyeztetünk egy időpontot személyes talira, aztán meglátjuk mi sül ki belőle!
ok, sok sikert!
Okés, akkor próbálkozom!
legalábbis keveset, és nem akkor, mikor a normális emberek...
Én tudom Ancsy, és azt is, hogy nagyon jól csináljátok! Majd Anita megemlíti, hogy esetleg többen is mennétek...
Nem ismerem a műsoruk struktúráját, mert én nem az Echo tv-nél vagyok, és a haverom csak a híradó előtt tudta elkapni a csajt is személyesen, hogy mi is ez. Előtte a főszerkesztőt kérdezte, hogy létezik-e egyáltalán ez a műsor, nehogy valaki szórakozzon veletek az ő nevükben.
Komolyan?
Nyugodtan hívd, hisz tv-s Mi nem alszunk...
pedig sokan vagyunk ám már mocis csajok:)))))))))
Igen, kaptam egy telefonszámot is, de ilyenkor már ne hívjam, nem?
... na pont ettől féltem...
mehetünk, fogom a kezed..
Nem drágám, nekem ellenségeim nincsenek... nincs rá szükségem, hisz itt vagy nekem Te...
Tudod, a szakadék...
Nagyon szívesen, máskor is!
...az a kisebbik baj, hogy mikor nyit, de mikor zár?
Na az tényleg szép látvány lenne... De egy külön fotót megérne Dub arca is, ha mellém beülne az oldalkocsiba...
na, innen tudnám, hogy kamu.. ..neked nincsenek is barátaid..

..de én itt vagyok, ne aggódj..
Köszönöm szépen a segítséget!
Anita, most beszéltem egy barátommal telefonon, aki az Echonál van, és átment a szerkesztőségbe érdeklődni.
A dolog nem kamu, egy jóbarátja csinálja a műsort, nyugodtan jelentkezhettek rá.

Gábor
..értem én, hogy non-stop, de mikor nyit?

..elképzeltem, ahogy robogsz egy bőr sityakban szemüveggel, a duBlőr meg az oldalkocsiban ülve olyan magas, mint te a motoron.. ..tyííí, de szépek lennétek.. ..kajálás nem lenne, mert ha Girnyaú meglátna, helyből összerogyna a vihogástól..
Jellemző...
Mehetünk valamikor túróscsuszázni, csak kicsit nehéz most időpontot találni, mivel épp költözés alatt van a tv, és lassan átiratom a lakcímemet is oda...
Mé' oldalkocsival megyünk?
szerinted én figyelek arra, amit te beszélsz?

..menjünk túróscsuszázni, fehérvári brigáddal lezsíroztam, a duBlőrt meg megtűrjük magunk mellett.. ..mit szó'sz?
Te Zsebes...
Mondtam már, hogy szeretlek?

De azé':