Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen, gyorsan össze fogunk szokni
Mesi gratulálok Nagyon jól mutattok együtt!
Leld sok örömedet benne és kísérjenek az őrangyalok ezzel a motoroddal is minden utadon
Csajok! FRISS hír a BR oldaláról

A Hungaroringen 2009 .április 24-26.-án. lebonyolításra kerülő BRO Nemzetközi Fun Racing
Hétvége versenyre.

Nevezési határidő: 2009. április 12.-én 24,00 óra.
A nevezéseket a verseny titkárságának címére
kell eljuttatni a nevezési díj befizetését igazoló okmány másolatával együtt.
A rendező csak a nevezési határidő előtt leadott, és hiánytalanul kitöltött nevezési íveket köteles
figyelembe venni. A késői nevezések elfogadásával kapcsolatban a rendező szabadon dönt.

Kategória

VI. Dunlop Trophy for Ladies
Yamaha R6 Kupa
Yamaha R1 Kupa
Oldtimer OB
köszi!

Hát valóban igazán összefuthatnánk már
Hale!

Még nemtom...majd besz :)
Szeeeejaaa Gemi!
És mi mikor megyünk gurulni?
Mesi: Gratula! Balesetmentes sok kilométert az új motorral :) Mikor talizunk? :)
De jó,hogy falusi vagyok....
Rászállnak a motorosokra

| 2009. április 7., kedd 12:43 | Frissítve: 19 perce

A motorosokat ellenőrző akciót rendelt el a fővárosban Bozsó Zoltán, a budapesti rendőrfőkapitány rendészeti helyettese. Az akció kedden és szerdán, illetve április 22-én és április 29-én lesz Budapesten.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Teve utcai épülete elől kedden délelőtt indult el az akcióban résztvevő 20 motoros rendőr és több sebességmérővel is felszerelt kocsi. Feladatuk, hogy az elmúlt évek javuló baleseti mutatóit tartsák, illetve azokon tovább javítsanak. Bozsó Zoltán a Független Hírügynökségnek elmondta, hogy idén 8 új, kifejezetten rendőrmotornak gyártott járművet vettek - a korábbiakat ugyanis más közúti motorokból lettek alakították át.

A leggyakoribb szabálytalanság nagymotorosoknál általában a gyorshajtás, valamint, hogy rossz a járművek műszaki állapota. A kismotorosok pedig gyakran használják a buszsávot és nem viselnek bukósisakot. Idén az első negyedévben már 14 ezer alkalommal bírságoltak rendőrök Budapesten - nem csak motorosokat - több mint 570 millió forintot szabtak ki a különböző szabálysértőkre. Ebben az évben eddig 20 százalékkal kevesebb súlyos, és 26 százalékkal kevesebb halálos baleset történt Budapesten, mint az elmúlt év azonos időszakában.
Köszi Pici
Csütörtök szokás szerint kint vagyok és az új géppel menek...
Graaaat Mesiiii! Sok balesetmentes és élvezetes km-et hozzá! Még télen beszéltetek délutáni, esti gurulásokról száguldó -ok! Azzal mi lesz?
Mesi! GRATULA!
De jó neked!
Úgy örülök hogy összejött amit szerettél volna!

Figyu ez a hetem szellősebb szóval ha majd erre jársz jelezd! Jó?

Na szép napot! Aztán okosan a paripával!
Pálinkás jó reggelt
Ma megyek az új ménesért
Szép reggelt!
vagy le...
Jah, azt kéne
kapd fel a pólót
Sajnálom én is, majd legközelebb!
Igen, Repsivel váltottam pár szót.

Csudijó volt a tegnapi nap!
Még ma is teljesen a hatása alatt vagyok, vigyorgok ezerrel!
Kár, hogy nem találkoztunk, bár én a 12-es poszton dógóztam egész nap... viszont Ancsyék is kint voltak, meg Repsi, Mini...
Szép napot csajok!

Tegnap én is kint voltam a ringen és megmondom őszintén, hogy nagyon tetszett! Életemben először voltam ilyen versenyen, de szerintem, ha időm engedi, akkor nem fogom kihagyni a többit se! Mégegyszer le a kalappal előttetek, hogy ilyen szépen elvezetitek ezeket a sport moccokat!

Jah és hazafele motorkázhattam egy picit, igaz utasként, de jó volt, már kellett nagyon!

Ha esetleg valakit érdekel a supermoto:

április 12. vasárnap, Tököl supermoto verseny. Az idei első megmérettetés lesz, talán erre még érdemes kinézni!